Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Rodiola rozā, vai zelta sakne (Rhodiola rosea) - pret 100 kaitēm!

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Ir viena no populārām drogām, kas aug Altaja, Sajānu, Austrumu Sibīrijas un Tālo Austrumu kalnājos. Šā auga saknenis ir tradicionāla dāvana jaunajam pārim Altajā uz kāzām.

Tas ir spēcīgs centrālās nervu sistēmas stimulators un apveltīts ar adaptogēnām īpašībām, t.i. paaugstina cilvēka organisma pretestību nelabvēlīgām iedarbībām. Te Zelta sakne pārspēj žeņšeņu,  eleuterakokku, leizeju. Tāpat kā citi augu stimulatori tā ir apveltīta ar lielu terapeitisku spektru un tai nepiemīt nelabvēlīgas sekas.

Zelta sakne ir zināma Altajā kā līdzeklis, kas paaugstina cilvēka izturību un  darbspējas. Vairāk kā trīssimt gadus Rozā Rodiolas sakne bija viena no tautas medicīnas īpaši populāriem tonizējoši-stimulējošiem līdzekļiem. Nereti to izmantoja degvīna uzlējumu veidā, kā līdzekli, kas paaugstina darbspējas, samazina nogurumu, īpaši pie spēku izsīkuma vecumā. Bez tam, uzlējumu lietoja pie cukura diabēta, anēmijas, aknu un kuņģa slimībām, zobu sāpēm, dzirdes uzlabojumam, pie pārpūles un neirozēm. Rodiolas preparāti izrāda stimulējošo iedarbību uz cilvēka garīgām darbspējām, uzlabo atmiņu un uzmanību.
Vispār šo augu pielietoja pie daudzām slimībām, bet dziedniecības veidus glabāja noslēpumā. Sens Altaja ticējums skan: tas, kas atradīs zelta sakni, līdz savu dienu beigām  būs veiksmīgs un vesels, dzīvos divus gadsimtus. Plašu pielietojumu Rozā Rodiola atrod austrumu medicīnā, to sauc pat par "Tibetas žeņšeņu".

Tāpat kā žeņšeņs, ir apveltīta ar antitoksisku (samazina barbiturātu, ētera iedarbību, strihnīna, anilīna, hlorofosa, nātrija nitrīta toksisko ietekmi), antihipoksisku iedarbību, paaugstina rezistenci pret infekciozām slimībām.

Izrāda imūnmodulējošo, asins apturošu iedarbību, paaugstina dzimumdziedzeru funkcijas. Rozā Rodiolas sakņu un sakneņu sastāvā ir miecvielas, antracēna derivāti, flavonoīdi, ēteriskās eļļas, organiskās skābes, glikoze un saharoze, taukvielas, vaski, glikozīds - rodiolozīds, kuram piedē galveno terapeitisko iedarbību.

Tiek pielietots kā papildlīdzeklis pie:

 • neirozēm,
 • veģetatīvās distonijas, hipotonijas,
 • impotences, uroģenitālām slimībām,
 • stimulē centrālo nervu sistēmu, uzlabo smadzeņu enerģētikas nodrošinājumu uz makroerģisko fosfātu resintēzes oksidācijas  intensifikācijas rēķina,
 • pozitīvi iespaido dzirdes orgānu stāvokli,
 • aknu, virsnieru un vairogdziedzera slimībām,
 • dzimumdziedzeru disfunkcijas,
 • regulē cukura saturu asinīs,
 • bremzē holesterīna aterosklerozes attīstību,
 • sekmē vielmaiņas procesu normalizāciju,
 • palielinās tīklotā veidojuma aktivējošais efekts uz galvas smadzeņu garozu un muguras smadzenēm,
 • stimulējošā iedarbība izpaužas narkozes laika samazinājumā, kas bija izsaukts ar barbiturātiem, hloralgidrātu un ēteri.
 • paaugstina uzmanību, samazina kļūdu procentu.
 • paaugstina skeleta muskuļu un sirds muskuļa fiziskās darbspējas, kas īpaši manāms pie ilgstoša fiziskā darba,
 • kavē stresa reakcijas metabolisma attīstību, maz iespaido rezistences fāzi, aizkavē virsnieru dziedzeru apsīkumu un aizkrūts dziedzera involūciju.
 • regulē glikozes līmeni asinīs: samazina hiperglikēmiskās reakcijas uz adrenalīna ievadi un novājina hipoglikēmijas attīstību atbildē uz insulīna ievadu.
 • hroniskām saslimšanām adaptācijas periodā,
 • lokāli pielietojot auga preparāti izrāda trofisku, adaptogēno un pretiekaisuma iedarbību.
 
Kontrindikācijas: individuāla nepanesība, hipertoniska krīze, paaugstinātā nervu uzbudināmība, bezmiegs.

Tējas pagatavošana: 1 ēdamkaroti sasmalcinātā maisījuma iebērt emaljētā traukā, apliet ar 1 glāzi verdoša ūdens, atstāt uz 4 stundām (var termosā), izkāst un izspiest. Lietot pa 100 ml 2 reizes dienā (no rīta un pusdienā) 15 minūtes pirms ēdienreizes. Sagatavotu tēju glabāt vēsā vietā ne vairāk kā 2 diennaktis.

Uzlējuma (tinktūras) recepte: ņem 50 gr. sausas saknes uz 0,5 l degvīna un atstāj uz 2-3 nedēļām, obligāti tumšā vietā. Uzlējumu glabā tāpat tumšā vietā. Lietot pa 10-12 pilieniem no rīta un pusdienā 20-30 min. pirms ēšanas. Uz nakti lietot nevajag, jo aktīvās vielas izrāda tonizējošo iedarbību.
 
Nav farmakoloģisks medikaments!
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Designed by Alex