Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Velosports un vīriešu seksuālā veselība
 
Apsekojot vairāk kā 1000 riteņbraucējus un iegūtos rezultātus salīdzinot ar citu sporta veidu cienītājiem, vācu zinātnieki, konstatēja, ka riteņbraucējiem vīriešiem vidēji divas reizes biežāk novēro dažādus seksuāla rakstura traucējumi nekā pārējiem.

Tā iemesls ir velosipēda sēdekļa pastāvīgais spiediens uz starpenes rajonu, kā rezultātā tiek traucēta asinsrite mazajā iegurnī – īpaši priekšdziedzera un dzimumlocekļa apasiņošana. Ilgstošas braukšanas rezultātā apasiņošanas traucējumi proporcionāli palielinās.

Biežāk novērotie traucējumi ir hronisks sastrēguma prostatīts, erekcijas traucējumi (impotence), priekšlaicīga ejakulācija, vāji attīstīti dzimumorgāni (maza izmēra dzimumloceklis) – īpaši, ja ar velosportu sāk nodarboties jau pubertātes vecumā.

Vācu mediķu pētījuma rezultāti sasaucas ar ASV veiktajiem pētījumiem. Amerikāņu zinātnieki apsekoja riteņbraucēju dzimumlocekļa apasiņošanu atkarībā no velosipēda sēdekļa platuma. Atklājās, ka plats vai vidēji plats sēdeklis neiespaido dzimumlocekļa apasiņošanu, bet ievērojami apasiņošana izmainās, ja velosipēdam ir šaurs sēdeklis, kas pārsvarā ir sporta velosipēdiem.

Starpenes rajona asinsrites traucējumi bieži tiek novēroti arī cilvēkiem, kuriem pārsvarā ir sēdošs dzīves ritms (šoferiem, ierēdņiem utt). Šādi sastrēgumi ievērojami samazina priekšdziedzera, dzimumlocekļa un sēklinieku funkcijas, audu apgādi ar skābekli un barības vielām - veicina dažādu iekaisīgu procesu attīstību, pavājina hormonu veidošanos, kas noved pie seksuāla rakstura traucējumiem.

Avots:
 
Ir lielisks teiciens: vīrietis līdz 50 gadiem bojā veselību, un pēc 50 cenšas to labot. Vīriešiem nav īpaši raksturīgas pastāvīgas rūpes par savu veselību, jo īpaši tik ilgi, kamēr viss ir OK, un nav skaidra iemesla bažām, kā, piemēram, agrīna impotence. Tā nu ir sanācis, ka vīrieši reti runā par savu veselību, visādi izbēgot iespējamos tematus par savām slimībām. Jo īpaši tas attiecas uz tādu intīmu sfēru, kā reproduktīvā veselība. Bet diemžēl, tieši tādas "intīmās" slimības vīriešiem sagādā lielas raizes.

Pašlaik ļoti strauji valstī palielinās velosipēdistu skaits. Vai riteņbraukšana var būt bīstama vīriešiem?
Jebkurš sports ir labs veselībai. Ar šo paziņojumu neviens nestrīdēsies, jo tas ir pierādīts daudzos zinātnieku veiktos pētījumos visā pasaulē. Bet cik daudz ir pētījumu, kuros ir pārbaudīts, kādu kaitējumu var izraisīt kāds sporta veids? Izrādās, ka šādi pētījumi ir, un viens no tiem nesen parādīja, ka riteņbraukšana ir nedroša vīriešiem, ja to veic nepareizi.

Mūsdienu uroloģijā pastāvīgi cenšas noskaidrot, kas tik negatīvi ietekmē potenci un kā to var atjaunot. Lielākā daļa no cēloņiem, kas rada šādu skumju iznākumu, ir paša vīrieša „darbības” rezultātā. Nesenie vācu zinātnieku pētījumi ir pierādījuši, ka viens no iemesliem šim skumjajam iznākumam var būt diezgan nekaitīgs un pat noderīgs ieradums – riteņbraukšana. Šī pretruna ir saistīta ar to, ka riteņbraucējiem vīriešiem ir vērojama slikta asins cirkulācija reproduktīvajā sistēmā. Stagnācijas rezultātā sākas prostatas dziedzera slimības.
Par ļoti bīstamu slimību, kas apdraud intīmo dzīvi vīriešiem, ir kļuvis prostatīts, kurš bieži kļūst hronisks, ja vīrietis neiet iet pie ārsta.

Interneta izdevums DailyMail publicēja pētījumu, kurā pirmo reizi konstatēja saikni starp riteņbraukšanu un tādas slimības varbūtību, kā prostatas dziedzera iekaisums. Zinātnieki atzīmē, ka statistika parādīja visaugstāko iespēju saslimt ar prostatas dziedzera iekaisumu vīriešiem jebkurā vecumā, kuri brauc ar velosipēdu vismaz deviņas stundas nedēļā. Šajā pašā pētījumā, pētnieki arī atrada sakarību starp riteņbraukšanu, erektīlo disfunkciju un vīriešu neauglību.
Britu pētījums, kurā piedalījās 5200 riteņbraucēji, bija pirmais lielais pētniecības projekts, kurš jebkad veikts, lai pārbaudītu riteņbraukšanas ietekmi uz veselību.

Pētījums parādīja, ka riteņbraucēji apmeklē ārstu urologu biežāk nekā jebkurš cits. Tāpēc zinātnieki ir konstatējuši, ka prostatas iekaisumus izraisīja paaugstināts spiediens uz priekšdziedzeri riteņbraukšanas laikā.

Kā ir zināms, pēdējā desmitgadē riteņbraukšana pārdzīvo uzplaukumu, Lielbritānijā riteņbraucēji 2012. gadā nobrauca par 1 miljonu 200 tūkstošiem kilometru vairāk nekā 1993. gadā. Un apmēram 80% no tiem pārvarēja riteņbraucēji vīrieši.

Zinātnieki atzīmē, ka fiziskās aktivitātes pieaugums, un aizraušanās ar riteņbraukšanu iedzīvotāju vidū, var izraisīt radikālu veselības uzlabojumu, lai samazinātu priekšlaicīgu mirstību dažādu iemeslu dēļ un mazinātos citas veselības problēmas, kas rada paaugstinātu saslimstību.

Neapšaubāmi, visbiežāk uzdotais vīriešu velosipēdistu amatieru jautājums - vai riteņbraukšana ietekmē potenci. Atbilde ir skaidra un nepārprotama - jā, ietekmē.

Nedrīkst pārkarsēt kājstarpi siltā laikā. Tāpēc ir jāizslēdz jebkādas garās treniņbikses un džinsus, ja braucat nedaudz straujāk kā gājēja tempā. Tur viss sāk sasilst un svīst, un tas ir ļoti kaitīgi sēkliniekiem. Ģērbiet karstā laika velosipēdistu formu ar autiņiem, vai šortus.

Bieži vien jaunieši - velobraucēji vēl slikti saprot iespējamos draudus veselībai vai nezin par tādiem vispār. Urologs, medicīnas dakteris Tim Roddy arī apgalvo, ka rezultāts no ilgstošas sēdēšanas uz cieta velosipēdu sēdekļa var būt artēriju un nervu saspiešana, kuri nepieciešami normālām seksuālām funkcijām.

Būtu jānorāda viskaitīgākā velosipēdu daļa vīriešiem. Tas ir sēdeklis. Pēdējos gadu desmitos, sakarā ar potences traucējumiem velobraucējiem, tika veikti vairāki mēģinājumi modernizēt velosipēdu sēdekli, lai to pilnīgotu un atbrīvotu braucēju no tā ietekmes uz asinsriti. Viens no visvairāk revolucionāriem priekšlikumiem ir likvidēt sēdekļa "degunu". Bet šim priekšlikumam ir arī pretinieki starp profesionāļiem, jo ​​viņi apgalvo, ka velosipēdu ar šādu sēdekli būs grūtāk vadīt. Bet tas attiecas uz profesionāliem braucējiem, kur viss ir pakārtots ātrumam. Vienkāršiem velomīļiem amatieriem tas nav būtiskākais.
Sēdeklis velosipēdam un prostatīts

Braucot ar divriteni, parasti sēdeklis atrodas kājstarpes rajonā. Velosipēdista svars tiek pārvietots uz sēdekli, kas skar kājstarpes zonu. Šajā zonā vīriešiem ir prostatas dziedzeris un urīnizvadkanāla iekšdaļa. Ilgs fiziskais spiediens uz šiem orgāniem noved pie prostatas un urīnizvadkanāla saspiešana. Biežas šādas situācijas atkārtošanās rezultātā rodas sākumā nelieli prostatas dziedzera struktūras bojājumi, kas noved kā minimums, pie hroniska prostatīta attīstības. Tā attīstās prostatas dziedzera iekaisums, kas tālāk noved pie papildus kaitējuma apkārtējiem audiem. Tāds īsumā ir prostatas bojājuma mehānisma apraksts, braucot ar riteni.

Aktīviem riteņbraukšanas cienītājiem ir izeja, un tas ir brīnišķīgi. Kā saka - viss ģeniālais ir vienkāršs. Izveidoti ir anatomiski pareizi sēdekļi, kas ļauj izvairīties gandrīz no visas negatīvās ietekmes uz vīriešu reproduktīvo orgānu. Velosipēda sēdeklim ir jābūt padziļinājumam-rievai tā centrā, vai tam jābūt vispār bez „deguna”, tādējādi atbrīvojot fizisko spiedienu uz prostatas platību. Lietojot anatomisko sēdekli, spiediens uz prostatas dziedzeri izpaliek, un tas ir drošs vīriešiem. Tas novērš prostatas dziedzera traumatizāciju, kas rodas izmantojot standarta (pierastos) sēdekļus.

Jāatzīmē, ka minēto sēdekļu izveidošanu un ražošanu ir sākušas daudzas slavenas firmas. Pārdošanas pieaug, un tas liecina, ka komforts sēdeklī un veselība lielā mērā sāk rūpēt lielai daļai velosipēda mīlētāju. Kopā ar apziņas izaugsmi sabiedrībā, veidojas arī jauna izpratne par šo svarīgo jautājumu starp divriteņu faniem.

Īpaši bīstami potencei ir šauri sēdekļi. Sēdeklim jābūt ergonomiskam, pielāgotam ķermeņa anatomiskām līnijām, un jebkurā gadījumā neradīt diskomfortu braucot, piemēram, jūtamu spiedienu un berzi kājstarpē.

Ārsti neiesaka braukt sēdekļos no mākslīgās ādas, jo šis materiāls "neelpo" un noved pie ģenitāliju pārkaršanas, kas negatīvi ietekmē viņu veselību. Labi ir plastikāta sēdekļi ar speciāliem silikona gēla ieliktņiem un amortizāciju.

Velosipēda plusi:

Apkopojot visas velosipēda priekšrocības, ir iespējams veikt secinājumus par velosipēdu izmantošanas drošību, ar pareizi izvēlētu sēdekli un pozitīvo šī sporta veida ietekmi uz veselību kopumā. Riteņbraukšana ir efektīva, un pirmām kārtām:
1. Hipodinamijas profilakse
2. Aptaukošanās ārstēšana
3. Sirds darbības uzlabošana
4. Venozās asins aizplūšanas pieaugums no apakšējām ekstremitātēm un mazā iegurņa orgāniem
5. Palielinās arteriālas asins plūsma, sadedzinot endogēno holesterīnu uz artēriju sieniņām, un palielinās asins plūsma kopumā
6. Aterosklerozes ārstēšana agrīnā stadijā. Šīs slimības ārstēšana ir visefektīvāka pirmajā attīstības stadijā - lipīdu plankumu posmā. Pie aterosklerotiskās pangas, pārkaļķošanās un ateromatozes efektivitāte strauji samazinās
7. Kuņģa-zarnu trakta darbības uzlabošana
8. Uzlabojas plaušu funkcijas:
a) Pirmkārt, sakarā ar pieaugošo toksīnu evakuāciju no alveolu sistēmas un bronhos
b) Otrkārt, pakāpeniski palielinās virsmaktīvās vielas surfaktanta izstrāde - vielas, kas palielina plaušu audu elastību kopumā
9. Prostatīta profilakse pie pareizi izvēlēta sēdekļa
Tādējādi, ievērojot ārsta padomus, velosipēds ir ļoti noderīga daudzu slimību ārstēšanas un profilakses metode, un uzlabo pacientu dzīves kvalitāti.

Veselība un riteņbraukšana - Saglabājiet savu veselību!

Vīriešiem, kas mīl aktīvu atpūtu ar velosipēdu vajadzētu izmantot anatomiski pareizu sēdekli, kurš palīdzēs izvairīties no visām negatīvām ietekmēm uz reproduktīvo orgānu.

Piedāvājam vienu no tādiem, slavenās ASV firmas ISM ražotiem, sērijas Touring sēdekli:
keywords:
eadenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
Touring sēdeklis ir bez „deguna”, jeb "snīpja" un paredzēts, lai novērstu spiedienu uz audiem kājstarpē, neradot dzimumorgānu nejutīgumu, nodrošinot maksimālu asins plūsmu un veselīgāku, patīkamāku braukšanu.

Galvenās funkcijas:

     Sēdeklis ir plats, kas nodrošina maksimālu stabilitāti un braucēja komfortu
     Sēdekli viegli montēt un demontēt
     Plīša 60-series putu polsterējums

     Garums: 175mm
     Platums: 195mm
     Polsterējums: 60-series Foam
     Sliedes: Satin tērauds
     Krāsa: Melns

  • Sēdeklis nav paredzēts sacīkšu braucieniem, un braukšanai pa nelīdzenu (izdangātu) ceļu;
  • tā kā izmantojot šo sēdekli, ķermeņa svars atbalstās uz gūžas kauliem, cilvēkiem, kuriem ir bijušas gūžas kaulu traumas (lūzumi) jābūt piesardzīgiem - var uzlikt uz sēdekļa papildus mīksto pārvalku.

Aplūkot ražotāja mājaslapā Jūs varat šeit:
http://www.ismseat.com/saddle/ism-touring

Palīdzēsim Jums to iegādāties, jo iegādāties pa tiešo no ražotāja Jūs nevarat.

Ražotāja cena ir 84.95 ASV dolāri =  76 EUR (kurss nedaudz svārstās)
+ piegādes izdevumi = 15 EUR
+ PVN 21% (noteicis ministru kabinets pasta sūtījumiem no trešām valstīm), ko uzliek Latvijas muita kopējai sūtījuma vērtībai (prece + pasta izdevumi);
Tātad kopā sanāk 110 EUR   - ATLAIDE - 99 EUR

Ja vēlaties iegādāties, tad aizpildiet pasūtījuma formu
ŠEIT>>>
Designed by Alex