Neslimo !!!
Timed Release Leg Vein Essentials -
Jūsu kāju vēnu veselībai !

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !


Vienā flakonā ir savākti visefektīvākie dabiskie drogu komponenti, kas iedarbojoties sinerģiski (pastiprinot viens otra iedarbību), patiešām veic brīnumus - šis jaudīgais preparāts uzlabo asinsriti vēnās, stiprina to sieniņas, mazina varikozes izpausmes un tūsku, palīdz aizsargāt no trombu rašanās.

        Sastāvs 1 pakāpeniskas realizācijas (tehnoloģija Timed-Release) kapsulā:
Nosaukums
Porcija
% IDD
Vitamin C USP (as calcium ascorbate)
60 mg
100%
Horse Chestnut Standardized Extract (22% aescin) (seeds)
200 mg
*
Butcher's Broom Extract (10% saponins calculated as ruscogenin) (root)
75 mg
*
Gotu Kola Extract (10% asiaticosides) (aerial parts)
50 mg
*
Hesperidin (40% bioflavonoids)
50 mg
*
Bilberry Extract (standardized to 25% anthocyanidins) (fruit)
10 mg
*
Grapeseed Extract (90%-95% proanthocyanins)
10 mg
*
Hawthorn Berry Extract (2% vitexin-2' rhamnosides)
10 mg
*
*Diennakts deva nav noteikta.
Sīkāks ingredientu apraksts:
Horse Chestnut (Zirgkastaņa) (lat. - Aesculus hippocastanum) ir augu izcelsmes vēnas tonizējošs līdzeklis, pazemina kapilāru caurlaidību, izrāda pretiekaisuma un prettūskas un angioprotektoru iedarbību. Kavē lizosomālo fermentu aktivāciju, kuri sašķeļ proteoglikānu, paaugstina venozas sieniņas tonusu, novērš venozu sastingumu; samazina kapilāru caurlaidību un lūšanu. Samazina eksudāciju, pazemina šķidruma izdalīšanos audos un paātrina eksistējošo tūsku uzsūkšanos. Bremzē iekaisuma procesus, uzlabo mikrocirkulāciju, sekmē orgānu un audu reparāciju.Indikācijas: Posttromboflebītiskais sindroms un dažādas etioloģijas atsevišķi hroniskas venozas nepietiekamības simptomi (tai skaitā tūskas, krampji kāju ikru muskuļos, sāpes un smaguma sajūtas kājās), varikozo vēnu paplašinājums, trofiski traucējumi. Mīksto audu pēc operāciju vai pēc traumu  tūskas.
Butcher's Broom (Miesnieku slota) (lat. -Ruskus Aculeatus) - šī droga, kurai ir tāds dīvains nosaukums, ir avots vielām, kas nostiprina asinsvadus un saglabā tos veselīgus. Efektīvi tiek izmantota proktoloģijā, īpaši, lai ārstētu hemoroīdus. Tiek pielietota arī pie kāju tūskām un vēnu iekaisumiem. Novērš asinsvadu bojājumus slimniekiem ar cukura diabētu.
Gotu Kola. (Centella asiatica) Šo drogu sauc par "atmiņas zāli". Tā uzlabo mikrocirkulāciju, paātrina brūču, nobrāzumu, apdegumu sadzīšanu. Tā izrāda nomierinošo iedarbību uz centrālo nervu sistēmu, rekomendējama pie psihiskajām saslimšanām, šizofrēnijas, epilepsijas, nervu traucējumiem. Uzlabojot smadzeņu asinsriti un smadzeņu apgādi ar skābekli, tādējādi paaugstina garīgās spējas, paātrina domāšanas procesus, uzlabo atmiņu, potenci, noņem galvassāpes. Gotu Kola ir apveltīta ar izpausto brūču sadzīšanas efektu, tai ir pretsāpju un diurētiskas īpašībās.
Indicēta pie hipertensijas, aterosklerozes, klimaksa, vēnu varikozā paplašinājuma, psoriāzes, apdegumiem, rētām, nobrāzumiem, trofiskām čūlām.
Hesperidin (Hesperidīns). Citrusu bioflavonoīds. Farmakoloģiska iedarbība:  Izrāda vēnas tonizējošo un angioprptektoro iedarbību. Samazina vēnu sastiepumu, paaugstina to tonusu, kas sekmē venozā sastinguma pazemināšanu; pazemina kapilāru caurlaidību un palielina to rezistenci, uzlabo mikrocirkulāciju un limfas atteci. Viens no jaudīgākajiem šajā klasē.
Bilberry Extract (Melleņu ekstrakts). Acu saslimšanas (miopija, katarakta, diabētiskā retinopātija, redzes un adaptācijas asuma traucējumi tumsā). Kuņģa-zarnu trakta (dispepsija, enterokolīti, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu slimība) saslimšanas. Asinsaudu sistēmas saslimšanas (trauslums un paaugstinātā caurlaidība, vēnu varikozā paplašināšanās, un citi flebīti). Asins slimības - anēmija, asins recēšanas traucējumi.
Grapeseed Extract (Vīnogu kauliņu ekstrakts) - viens no pašiem jaudīgākajiem antioksidantiem, kas ir pazīstami pašlaik. Tā darbojošās pamatvielas ir bioflavonoīdi - proantocianidīni, kuri daudzreiz efektīvāk sasaista brīvos radikāļus, nekā pazīstamie antioksidanti - C un E vitamīni. Proantocianidīni nostiprina asinsvadu sieniņas un pozitīvi iespaido perifērisko asins cirkulāciju. Tie aktivizē asins pieplūdi tīklenei un aizsargā acis no mazām izstarojuma devām.
Howthorn Berry (Vilkābele), (lat. - crataegi fructus) satur flavonoīdus  (rutīnu, kvercetīnu, hiperīnu, hiperozīdu, viteksīnu), organiskās skābes (citrona, oleāna, ursola, kafijas, hlorogēna), karotinoīdus, miecvielas, taukeļļas, pektīnu, triterpēna un flavona glikozīdus, beta-sitosterīnu, holīnu, cukurus, vitamīnus. Darbojošās vielas pazemina CNS un sirds muskuļa uzbudināmību, sekmē koronāras un smadzeņu asinsrites uzlabojumu, novērš reiboni. Vilkābele sekmē sirds ritma normalizāciju. Pateicoties triterpēna savienojumu un flavonoīdu esamībai, izrāda spazmolītisko iedarbību, selektīvi paplašinot sirds un galvas smadzeņu asinsvadus, tai ir hipotenzīva iedarbība; sekmē venozā spiediena normalizāciju, uzlabo asinsvadu sieniņu funkcijas. Eksperimentālos pētījumos parādīts, ka vilkābeles preparāti izrāda izpaustu antisklerotisku iedarbību.
C vitamīns - ļaunākais visu slimību ienaidnieks. Ar C vitamīna palīdzību notiek vēnu paplašinājumu un hemoroīdu samazināšana, izzūd grumbas un savītums, bez tam nostiprinās un kļūst gludākas visas mūsu organisma dobumu sieniņas. C vitamīns stiprina asinsvadu un tai skaitā arī vēnu sieniņas, tādā veidā mazinot varikozo vēnu rašanās iespēju
Keywords:
vēnas, vēnu mazspēja, trombs, tromboflebīts,tromboze,  varikoze, varikozās vēnas, vēnu varikoze, trofiskā čūla, sāp kājas, sāp vēnas, asinsvadi, asinsvadu slimības, asinsvads, vēna, tromboembolija, asinslimības, asins recēšana, holesterīns, trombu rašanās, trombiem, par trombiem, asins sašķidrināšana, biezas asinis, zāles vēnām, medikamenti vēnām
Citas sastāvdaļas: želatīns, Etilceluloze, magnija stearāts.

Lietošanas instrukcija: Kā uztura bagātinātāju, lietojiet vienu kapsulu ar ūdeni no rīta un vakarā ēdienreizēs vai pēc tām. Aktīvās vielas atbrīvojas pakāpeniski 6-8 stundas.
Kurss: 6 mēneši.

BRĪDINĀJUMS: Nelietojiet šo produktu, ja esat grūtniece vai barojat ar krūti. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju pirms lietošanas, ja jūs lietojat recepšu zāles, īpaši medikamentus sirds slimībām.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Designed by Alex