Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Tribulus Terrestris (dzeloņains vīteņaugs) 120 kapsulas pa 250 mg augļu ekstrakta (standartizēts 20% steroido saponīnu veidā)

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Nehormonāls preparāts, kas nodrošina testosterona izstrādi, palielina libido un luteinizējošā hormona (LH) līmeni, stiprina spermatoģenēzi.

Tribulus terrestris aug mērenajā joslā un daudzos pasaules tropiskajos rajonos. Senie grieķi šo augu izmantoja kā urīndzenošu un tonizējošu līdzekli, kas uzlabo garastāvokli. Indijā to lieto kā urīndzenošu, antiseptisku un pretiekaisuma līdzekli. Ķīnā to pielieto dažādās terapijās, ārstējot aknu un nieru slimības, kā arī sirds problēmas.

Balkānu valstīs šo augu izmanto galvenokārt kā līdzekli pret neauglību un libido trūkumu. Augu intensīvi ir pētījuši Sofijas Ķīmisko un Farmakoloģisko Pētījumu Institūta speciālisti. Vislielāko interesi izraisa pēdējo divdesmit gadu pētījumu dati.

ASV par šo augu praktiski neko nezināja, iekams nebija parādījies doktora Him Če Jonga darbs “Ķīnas ārstniecības augu un recepšu rokasgrāmata” (1.sējums) 1983.gadā un Hsu, Čena un Honga darbs “Ķīnas ārstniecības augu ķīmiskais sastāvs” 1985.gadā. Kultūristiem interese par šo augu radās tikai pēc tam, kad kļuva zināms, ka to lieto austrumu bloka atlēti olimpieši.
  • paaugstina spermas un testosterona izstrādi un uzlabo sēklinieku funkcijas.

Papildinformācija:
Augā ir spēcīgi steroīdie saponīni, kurus tradicionāli lieto libido pastiprināšanai. Bulgārijas spēka atlēti jau daudzus gadus lieto Tribulus Terrestris un ir guvuši sportā lielus panākumus. Zinātniskie pētījumi rāda, ka, lietojot Tribulus Terrestris kā uztura bagātinātāju, tas dod iespēju paaugstināt testosterona (dabiskā anaboliskā hormona, ko izstrādā organisms) līmeni par 30% jau piecās dienās.

Tribulus lietošana dos Jums iespēju gūt panākumus ne tikai sportā, bet arī uzlabos pašsajūtu, palielinās potenci un paļāvību uz saviem spēkiem. Visā pasaulē vīrieši, kas rūpējoties par savu vīrišķību, preparātu regulāri lieto profilaksei.

Kāda ir Tribulus terrestris iedarbība?

Augs satur lielu daudzumu bioloģiski aktīvu vielu – saponīnus, flavonoīdus, alkaloīdus u.c.
Tāpat kā DHEA un androstendions, Tribulus terrestris ir pasludināts par līdzekli, kurš veicina testosterona izstrādi organismā. Bet to darbības mehānismi atšķiras – DHEA un androstendions nodrošina izejmateriālu, kas palīdz izstrādāt testosteronu, bet Tribulus terrestris paaugstina luteinizējošo hormonu (LH) līmeni. LH ir hormons, ko izstrādā hipofīze, tas “ieslēdz” testosterona dabīgo izstrādes procesu organismā. Un liels skaits pētījumu parāda, ka Tribulus terrestris var paaugstināt LH līmeni. Iespējams tāpēc šo augu Āzijā plaši lieto kā līdzekli neauglības ārstēšanā. Dažādi laboratorijas izmēģinājumi ar dzīvniekiem rāda, ka augs paaugstina spermas un testosterona izstrādi un uzlabo sēklinieku funkcijas.

Ir veikti eksperimenti ar cūkām, kurām trūka libido. Šie dzīvnieki pēc 10 dienu ilgas preparāta lietošanas lēca viens otram virsū kā traki.

Veseliem vīriešiem veiktie pētījumi parādīja, ka katru dienu lietojot 750 mg preparāta, ir konstatēta LH līmeņa pacelšanās par 72 %. Brīvā testosterona līmenis paaugstinājās par 41 % , no 60 ng/dl līdz 84,5 ng/dl. Lai nemaldītos ciparos, ņemiet vērā, ka brīvais testosterons – tā ir tikai kopējā testosterona apjoma bioloģiski aktīvā daļa. Normāls vispārējais testosterona līmenis ir no 300 līdz 1000 ng/dl.

Citi pētījumi ir veikti vīriešiem, kuri cieš no impotences (cēlonis tam bieži vien ir zemais testosterona līmenis); šie pētījumi parādīja, ka daudziem (bet ne visiem!) LH un testosterona līmenis paaugstinājās, kā arī palielinājās spermas izstrāde.

Tāpat daudzi kultūristi, kas eksperimentē ar dažādiem steroīdiem, ir “iesaldējuši” dabīgo LH un testosterona izstrādi savā organismā.. Tādējādi pamudināt organismu LH izstrādē, tomēr var palīdzēt kultūristiem, jo sevišķi tiem, kas lieto “ķīmiju” vai arī tikko kā beiguši to lietot.

Nevar viennozīmīgi apgalvot, ka ka Tribulus terrestris lietošana var dot strauju spēka un muskuļu masas pieaugumu. Bet, ja to lieto kopā ar DHEA vai androstendionu, rezultāts var būt ļoti iespaidīgs. DHEA un androstendions apgādā organismu ar izejmateriālu testosterona prekursoriem (priekštečiem) un Tribulus terrestris paaugstina LH, tad tie darbojoties sinerģiski, var dot muskuļu masas pieaugumu..

Lietošana: 1-3 kapsulas dienā brokastu vai pusdienu laikā.

Muskuļu masas pieaugumam: dozējums 750-1250 mg dienā (sadalīts vienādās devās lietošanai kopā ar barību un kombinēts ar DHEA) var dot manāmus rezultātus.

• Iepakojumā: 120kapsulas.

Vai tas ir droši?

Lietojot Tribulus Terrestris lielās devās bieži novēro kuņģa darbības traucējumus (par to sūdzas viens vai divi cilvēki no desmit). Blakus efekts var būt mazāks, ja preparātu nelieto tukšā dūšā.
Ieteicams preparāta lietot cikliem, ar cikla ilgumu ne lielāku par sešām nedēļām.

Ja jūs esat nolēmuši pamēģināt Tribulus Terrestris, kombinējot to ar DHEA un/vai androstendionu, lietojiet to sešas nedēļas un sešas nedēļas “atpūšaties”.

Negatīvi blakus efekti, lietojot Tribulus Terrestris, nav konstatēti. Izmēģinājumos ar dzīvniekiem konstatēts ļoti neliels toksiskums. Lietojot Tribulus terrestris kā diētisko “uztura bagātinātāju” nekādiem negatīviem blakus efektiem nevajadzētu rasties. Nav ieteicams šo preparātu lietot grūtniecēm un sievietēm, kas baro bērnu ar krūti. Uzmanīgi lietot personām ar ar prostātas hipertrofiju vai citām medicīniskām kontrindikcijām
 
Nav farmakoloģisks medikaments!
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Designed by Alex