Neslimo !!!
Populārākie products:
Tongkat Ali (120 kaps) - Laika gaitā iemīļots no Malaizijas džungļu biezokņiem

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Tongkat Ali (Eurycoma longifolia) ir unikāls preparāts potences paaugstināšanai, radīts uz leģendārās Dienvidaustrumu Āzijas džungļu Zeltas saknes bāzes. To pazīst arī kā Pasak Bumi, un Malaizijas tropisko mežu iezemiešu ciltis izmanto kā dabisko afrodiziaku jau simtiem gadu.

Pateicoties jauniem zinātniskiem pētījumiem, Tongkat Ali ir viens no īpaši perspektīviem dabiskiem līdzekļiem vīriešu veselībai. Eurycoma longifolia sakne izrāda kompleksveida iedarbību uz vīrieša organismu, liekot tam strādāt ar divkāršu spēku un izrādot profilaktisku efektu, bez kaitējuma veselībai.

Tongkat Ali pastiprina seksuālo vēlmi, stiprina erekciju, pagarina dzimumaktu, palielina taktilo jūtelību, pastiprina orgasmu. Uzlabo asinsriti mazā iegurņa orgānos. Uzlabo spermas kvalitāti. Stimulē imunitāti. Uzlabo kopējo pašsajūtu, noņem garīgo nogurumu, paaugstina darba spējas. Tiek izmantots prostatīta ārstēšanai, kopēja tonusa, libido, testosterona līmeņa paaugstināšanai, nodarbojoties ar sportu.

Prostatīts, bet īpaši hroniskais, skaitās viens no urīnsistēmas un dzimumorgānu īpaši izplatītiem iekaisuma procesiem un neizārstēts noved pie impotences. Ir kļūdains uzskats, ka prostatīts (priekšdziedzera (prostatas) iekaisums) - tā ir padzīvojušo vīriešu slimība, tomēr tā var izpausties pat 17-gadīgiem jaunekļiem, līdzko noformējas priekšdziedzeris. Bet visbiežāk ar šo problēmu saduras spēku uzplaukumā: 30 - 50 gadu vecumā. Riska grupā vispirms nonāk tie, kas ved sēdošu dzīves veidu. Ja cilvēks maz kustas, notiek asins sastingums mazā iegurņa orgānos, kas arī noved pie prostatas iekaisuma. Ar sastingumu draud arī neregulāra dzimumdzīve, kad priekšdziedzeris netiek regulāri iztukšots, un pārtrauktais dzimumakts. Par saslimšanas palaišanas  mehānismu tāpat var kļūt priekšdziedzera pārdzesēšana, pārsilšana (pastāvīga blīvas (piegulošas) apakšējas veļas un blīvu virsbikšu nēsāšana) un zarnu trakta darbības traucējumi, piemēram, bieži aizcietējumi. Prostatīts var attīstīties arī infekcijai iekļūstot ar asinīm priekšdziedzerī.

Viena no mūsdienu uroloģijas pamatproblēmām cīņai ar šo kaiti ir tas, ka vīriešu vairākumam, kas cieš no prostatīta, galvenā saslimšanas stadija attīstās bez simptomiem. Šajos gadījumos diagnoze kļūst acīmredzama tikai rodoties prostatītą sarežģījumiem, tādiem kā neauglība, impotence (erektīlā disfunkcija), pastāvīgas sāpes iegurnī un citām problēmām.

Prostatīta ārstēšanas līdzekļu izvēle ir atkarīga no tā saslimšanas pakāpes. Viens no efektīviem preparātiem palīglīdzekļiem jebkuras stadijas prostatītą ārstēšanā, ir Tongkat Ali. Tas uzlabo mikrocirkulāciju dzimumorgānu asinsaudos, pastiprinot asins pieplūdi dzimumloceklim. Rezultātā palielinās potence, tiek sasniegta spēcīga, noturīga erekcija, pagarinās dzimumakts, pastiprinās orgasms. Tongkat Ali ļauj uzlabot sēklas pūslīšu un priekšdziedzera izvadkanālu iztukšošanu, uz spēcīgākas ejakulācijas rēķina, kā arī speciālā veidā pastiprina vīrieša organisma aizsardzības spēkus un paaugstina vietējo imunitāti. Tas ļauj izmantot preparātu hroniska prostatītą un prostatas adenomas kompleksveida ārstēšanai. Risinot vīriešu dzimumsfēras asas un hroniskas problēmas ar neagresīvām metodēm, vīrietis uztur savu potenci pienācīgā līmenī.

Tongkat Ali ir savienojams ar alkoholu, nesatur hormonus un toksiskas vielas, drošs jebkādā vecumā. Lietojot kopā ar Sarsaparilla, un Mucuna pruriens efekts palielinās.
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāks novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Rekomendēts izmantot sekojošos gadījumos:

Vīriešiem:
 • veseliem, kuri grib uzlabot savas intīmās dzīves kvalitāti;
 • vecāka gadagājuma, kuriem ir novājināta seksuālā aktivitāte;
 • pie orgasma traucējumiem;
 • pie erektīlās disfunkcijas;
 • pie priekšlaicīgas sēklas izplūdes;
 • pie priekšdziedzera saslimšanām;
 • pie pielonefrīta;
 • pie cistīta.

Un vēl: Efekts palielinās, lietojot vienlaicīgi L-arginīnu.

Sievietēm:
 • pie traucējumiem panākt orgasmu;
 • pie frigiditātes;
 • vecāka gadagājuma, kurām ir novājināta seksuālā aktivitāte;
 • pie neauglības;
 • pie dzemdes fibromiomas;
 • pie urīna-dzimumsistēmas iekaisuma saslimšanām.

Ir no 100%  jaudīgiem dabiskiem augu komponentiem:
 • drošs jebkādā vecumā;
 • var savietot ar alkoholu;
 • nesatur antibiotikas;
 • nesatur hormonus;
 • nesatur pesticīdus utt;
 • nav toksisks;
 • neizsauc pieradumu;
 • neizsauc blakus efektus.
Produkts ir reģistrēts desmitiem pasaules valstīs ar augstām prasībām uz BAV standartiem, ir izgājis visus nepieciešamos drošības un kvalitātes izmēģinājumus.
Auga saknes satur triterpēnus, flavolignānus, beta-sitosterīnu. Paaugstina testosterona līmeni kontrolējot DHEA (dabiskais androgēns) un citu dabisko androgēnu metabolismu.

Ražots ASV (Swanson Health Products). Uztura bagātinātājs ir izgājis ASV FDA (Food and Drug Administration) stingro drošības kontroli.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.
Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis, un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.

Un ir vēl viens "
bet". Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šādai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķiŗīgas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmēģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.

Uzmanību! Ja Jus esat uzdūrušies Internetā citiem piedāvājumiem ar līdzīgiem nosaukumiem, tad, pirmkārt salīdziniet sastāvu - mūsu piedāvātajā līdzeklī ir 120 kapsulas pa 400 mg katrā!

Citi līdzekļi potencei, erekcijai un dzimutieksmei

Erexor, Maka, Katuaba, Horny Goat weed, Muira Puama, Tongkat Ali extr. 1:100, Super Potencia 2000, Supreme DHEA for Intimacy

Vienalicīgi ar konkrēto uztura bagātinātāju ir ieteicams lietot Spirulīnu, tad efekts palielinās.
keywords:
adenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
Designed by Alex