Neslimo !!!
ELEVEN TIGERS - TAIZEMES AUGU ENERGIZERS
Vienpadsmit Tīģeri - augu ekstrakti tinktūras (uzlējuma) pagatavošanai (Eleven Tigers Herbal Bar Energizer)

Vienpadsmit Tīģeri - sapresēti augu ekstrakti tradicionālas Taizemes tinktūras YaDong pagatavošanai - lai atjaunotu vitalitāti, uzlabo tonusu.

" Vienpadsmit Tīģeri " - labi zināms Taizemes farmācijas zīmols, kas ražo dabiskus produktus, pamatojoties uz tradicionālām receptēm.

Nosaukums "Vienpadsmit Tīģeri" ir saistīts ar seno Taizemes mitoloģiju, kur tīģeris ir spēka un lielas veiktspējas simbols. Saskaņā ar seno Taizemes tradīciju tiek uzskatīts, ka šādu tonizējošo uzlējumu izmantošana ļauj cilvēkam iegūt tīģera spēku un izturību.

Tinktūra-eliksīrs pagatavots no šī ekstrakta tradicionāli tiek lietota Dienvidaustrumāzijā, lai atjaunotu vitalitāti, noņemtu stresu un nervu spriedzi, uzlabotu apetīti un normalizētu gremošanas sistēmu.

Iedarbība:

  • Mazina hroniska noguruma sindromu - pamazām jūs no rīta sāksiet mosties mundrs, pilns ar enerģiju un dzīves tonusu.
  • Izmanto kā tonizējošo līdzekli pie spēku izsīkuma, vājuma izjūtām, apātijas.
  • Efektīvs pie vīriešu impotences.
  • Viegls pretsāpju efekts pie dažādu etioloģiju sāpēm.
  • Uzlabo apetīti un gremošanas sistēmas darbu.

Spēcīgas tajiešu augu tinktūras pagatavošana:

Ekstraktu (paketes saturu) aplej ar 650 ml stipra alkoholiska dzēriena (viskija, degvīna, uc) un ļauj nostāvēties 1-2 dienas. Eliksīram ir sarkanīgi brūna krāsa un izteikti patīkama salda garša.

Ieteicams lietot vienu reizi dienā 20-40 gr. eliksīra pirms ēšanas. Vēlams vakarā.

Ražotājs: ""Eleven Tigers brand", Taizeme.

Vakuuma iepakojums, neto svars 20 gr.

Preparāts ir reģistrēts FDA OF THAILAND - Taizemes pārtikas un medikamentu kontroles komiteja (analogs ASV FDA un mūsu PVD).

Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
eadenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
Designed by Alex