Neslimo !!!
Super Potencia 2000

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

 
Super Potencia 2000 - ir jauna un jaudīga kombinācija, kas ir izstrādāta vīriešiem, kuriem ir nepieciešams to seksuālās potences ilgtermiņa palielinājums. Šī kombinācija atšķiras no līdzīgām ar sastāvu, un ir domāta tiem, kuriem citas kombinācijas nav ievērojami palīdzējušas.

Iedarbība:

 • Palielina artēriju elastību, kas nodrošina lielāku asins pieplūdi pie dzimumlocekļa;
 • Iedarbojas pakāpeniski, atgriežot vīrietim labu potenci;
 • Noteiktā veidā ļauj jums baudīt jūsu vecumā jaunatnīgu potenci;
 • To var pielietot cilvēki, kuri cieš no diabēta, holesterīna vai hipertonijas.

Lietot pa 2 kapsulām dienā - vienu no rīta, otru uz nakti.
Sastāvs (vienā kapsulā):

 • Yohimbe Bark - 100 mg
 • OrhicPowder - 25 mg
 • Royal Jelly - 1 mg
 • Damiana Leaves powder - 25 mg
 • Vitamin E (acetate) - 50 iu
 • Ginseng Powder - 50 mg
 • Glutamic Acid HCL -50 mg
 • DHEA - 10 mg

Ražots ASV. Uztura bagātinātājs ir izgājis ASV FDA (Food and Drug Administration) stingro drošības kontroli.
Ingredientu apraksts:

Johimbe miza : Johimbe ir koks, kurš aug Āfrikā, un tur iezemieši izmanto tā mizu seksuālās vēlmes un spējas paaugstinājumam. Johimbe tika izmantots gadsimtu laikā kā afrodiziaks. Tāpat to izmantoja arī kā halucinogēnu. Mūsdienās, Johimbe mizas ekstrakts pamatvilcienos tiek izmantots impotences ārstēšanai vīriešiem un sievietēm. Iekļūstot organismā Johimbe asimilējas asinīs, un efekts ir tā spēja palielināt asins pieplūdi dzimumorgāniem - un tas attiecas gan uz vīriešiem, gan uz sievietēm. Jauni pētījumi ir atklājuši, ka Johimbe izrāda milzīgu iedarbību kā antioksidants.
Damianas lapas (botāniskais nosaukums - Turnera diffusa) sākumā tika izmantotas kā zāles Centrālas Amerikas, īpaši Meksikas tautu kultūrās. Damiana tika izmantota kā afrodiziaks no seniem laikiem. Citas pielietojuma jomas tautas medicīnā iekļauj astmu, bronhītu, neirozi, un dažādus seksuālus traucējumus. Tāpat to propagandē, kā vielu, kas izsauc eiforiju.
E vitamīns darbojas kā jaudīgs antioksidants, neitralizējot brīvos radikāļus organismā. E vitamīns arī sekmē asinsvadu sistēmas veselību un palīdz pareizā asins recēšanā un uzlabo brūču sadzīšanu. Daži pētījumi parādīja, ka E vitamīns pazemina pirmsmenstruāciju sindromu un dažu veidu piena dziedzera saslimšanu simptomus. Citi pētījumi parādīja, ka lielu devu E vitamīna lietošana pazemina sirds išēmiskās slimības attīstības risku. Pētījumi uz dzīvniekiem parādīja, ka E vitamīns palēnina aterosklerozes attīstību. E vitamīns ir taukšķīstošs vitamīns.
Ķīnas žeņšeņs (Panax ginseng) ir vērtīgs dabas produkts, tas pēc ķīniešu gradācijas baro Ci un sekmē enerģiju. Žeņšeņs tāpat ir derīgs cukura diabēta, anēmijas, vēža, depresijas, bezmiega, šoka, noguruma, hipertonijas, radiācijas iedarbības, ekoloģisko, fizisko un psihisko stresu un hronisku saslimšanu  ārstēšanā. Kā stimulators sekmē izturību, palielina dzīves ilgumu, atslābina nervu sistēmu, uzlabo psihisko stāvokli, stimulē hormonālas funkcijas, uzlabo lipīdu līmeni, pazemina holesterīna līmeni un paaugstina noturību pret saslimšanām.
Dehidroepiandrosterons (DHEA) ir steroīds hormons, kuru izstrādā virsnierēs. cilvēka organismā tas ir lielā daudzumā jaunības periodā, tomēr novecojot tā līmenis manāmi pazeminās. Ap piecdesmit gadiem mūsu organisms izstrādā to mazāk par trešdaļu, no tā, kas bija tad, kad mēs bijām jaunāki, bet ap sešdesmit gadiem šā hormona klātbūtne organismā top gandrīz nemanāma.

Tas ir ļoti svarīgs hormons. To organisms izmanto, lai izstrādātu testosteronu un estrogēnu. Bez tam, dehidroepiandrosterons palīdz mūsu imūnsistēmai ilgi palikt spēcīgai un veselai.
Glutamīnskābe ir visai aktīvs bioloģiskais aģents, attiecas uz neiromediatoru skābēm un pieder «iekairinošo» aminoskābju klasei. Glutamīnskābe izrāda mērenu psihostimulējōsu, energizējošu, uzbudinošo un daļēji nootropo iedarbība. Tai ir svarīga nozīme cukura un tauku metabolismā. Normalizē vielmaiņu, izmainot nervu un endokrīnās sistēmu funkcionālo stāvokli. Stimulē uzbudinājuma pārraidi CNS sinapsēs, sekmē amonjaka neitralizāciju un izvešanu no organisma, paaugstina organisma noturību pret hipoksiju, kā arī var spēlēt lomu priekšdziedzera normālā funkcijā.
Bišu māšu peru pieniņš (apilakss) uzlabo audu trofiku. Aktivizē fermentatīvo vielmaiņu, uzlabo audu elpošanu. Uzbudina nervu sistēmas parasimpātisko sadaļu, palielina adrenalīna daudzumu. Uzlabo centrālas un perifēriskās nervu sistēmas stāvokli, uzlabo glikozes un skābekļa asimilāciju smadzenēs, un uzlabo ATF aktivitāti. Normalizē arteriālo spiedienu, asins sastāvu, kaulu smadzeņu funkcijas, palielina olbaltuma sintēzi. Ārstē neauglību un impotenci. Stimulē virsnieru garozas darbību. Bišu māšu peru pieniņš sekmē noguruma noņemšanu, uzlabo miegu, apetīti, atmiņu un darbaspējas. Eksistē ticējums, ka peru pieniņš izrāda atjauninošo iedarbību.
Orhic powder - buļļu olu ekstrakts. Tas drošā un efektīvā veidā veicina dabiskai testosterona izstrādei organismā.
Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.

Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, uzbudināt, uzbudināšanas līdzekļi, uzbudināšanās
Designed by Alex