Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !„Lai Jūsu ēdiens ir Jūsu zāles, un Jūsu zāles – Jūsu ēdiens.” (Hipokrāts, apm. 460 – 370 p.m.ē.) Spirulīnu (lat. spirulina platensis) sauc par superproduktu, jo tās barības potenciāls ir daudz lielāks, nekā jebkuram citam produktam.
    Kas ir Spirulīna (lat. spirulina platensis) ?

Spirulīna (lat. spirulina platensis) ir maza, zilganzaļa aļģe ideāla spirāles tinuma formā. Bioloģiski tā ir viena no vecākajām planētas iemītniecēm. Uzradusies pirms 3,6 miljardiem gadu, tā nodrošināja evolūcijas tiltu starp baktērijām un zaļiem augiem. Šis ūdensaugs ir sevi atjaunojis miljardiem gadu garumā un vēsturiski barojis daudzas kultūras Āfrikā, Vidējos Austrumos un Centrālamerikā. Spirulīna dabā aug ar minerāliem bagātos sārmainos ezeros, kas atrodami katrā kontinentā, bieži arī vulkānu tuvumā. Mūsdienās lielākā Spirulīnas koncentrācija ir atrodama Tekskoko ezerā Meksikā, apkārt Čadas ezeram Centrālāfrikā un Lielā Rifa Ielejā Austrumāfrikā.

Spirulīnā ir koncentrētas daudzas mūsu organismam būtiskas barības vielas. Tajā ir vismaz 60% augu proteīnu, svarīgi vitamīni un barības vielas, piemēram, retā neaizvietojamā taukskābe GLS, sulfolipīdi, glikolipīdi un polisaharīdi.

60% viegli sagremojami augu proteīni bez taukiem un dzīvnieku holesterīna. Tātad, Spirulīna ir organismā viegli pārstrādājamo augu proteīnu avots, kuri satur visas svarīgās aminoskābes, ko organisms pats nevar izveidot, bet kuras ir nepieciešamas, lai sintezētu aizvietojamās taukskābes. Spirulīnas šūnu sieniņās nav celulozes, tādējādi organismam ir viegli to sagremot un uzsūkt.

Dabiskais Beta Karotīns (provitamīns A)

Spirulīna (lat. spirulina platensis) ir visbagātākais dabiskā beta karotīna avots. Beta karotīns tajā ir 10 reizes lielākā koncentrācijā, nekā burkānos. Dabiskais beta karotīns ir labāks par sintētisko, jo cilvēka organisms pārveido beta karotīnu A vitamīnā tikai tad, kad nepieciešams; tādējādi A vitamīns organismā neuzkrājas un nekļūst toksisks. Beta karotīns ir ļoti svarīgs antioksidants. Vairākos pētījumos ir atzīts, ka ar beta karotīnu un A vitamīnu bagāta pārtika samazina vēža saslimšanas risku.

Gamma linoleīnskābe (GLS)

Šī retā neaizvietojamā taukskābe ir mātes pienā un palīdz bērniņam izaugt veselam. GLS ir organisma prostaglandīnu – vadošo hormonu, kas kontrolē daudzas funkcijas – priekštecis.
Spirulīna (lat. spirulina platensis) ir vienīgais zināmais produkts, neskaitot mātes pienu, kas ir koncentrēts GLS avots.

Labākais dabiskā dzelzs avots

Dzelzs ir svarīga spēcīgas imūnsistēmas veidošanā, un tieši dzelzs trūkums ir visbiežāk sastopamā minerālo vielu nepietiekamība. Pētījumi liecina, ka Spirulīnā esošais dzelzs tiek absorbēts par 60% efektīvāk, nekā no citiem uztura bagātinātājiem, kas satur dzelzi, nemaz nerunājot par farmaceitiskiem medikamentiem.

Augsta B12 (ciānkobalamīns) un citu B grupas vitamīnu koncentrācija

Spirulīna ir bagāta ar vitamīniem – tajā atrodami gandrīz visi zināmie vitamīni, izņemot vitamīnu D. Pētījumos atklāts, ka vienā gramā Spirulīnas ir tikpat daudz vitamīnu un mikroelementu, cik vienā kilogramā dažādu augļu! Spirulīna ir bagātākais B12 vitamīna avots, bagātāks par liellopu aknām. Tā kā B12 vitamīns ir visgrūtāk no augiem iegūstamais vitamīns, veģetārieši izvēlas Spirulīnu. B12 vitamīns ir nepieciešams asinsradei, nervu sistēmas funkcionēšanā, augšanas un reģenerācijas procesos.

Uzturvielas

Spirulīnā esošie polisaharīdi ir viegli absorbējas organismā ar minimālu insulīna piedalīšanos. Tie ātri nodrošina organismu enerģiju bez negatīva efekta uz aizkuņģa dziedzeri.

Sulfolipīdi

Spirulīnā atrodamie sulfolipīdi var kavēt vīrusu iekļūšanu cilvēka organisma šūnās, tādējādi novēršot vīrusa infekciju; ASV National Cancer Institute (vēža saslimšanu pētījuma institūts), tie ir „ļoti aktīvi” cīņā ar AIDS vīrusu.

Fikocianīns ir vissvarīgākais esošais Spirulīnā pigments; tā molekulārajā struktūrā ir gan magnijs, gan dzelzs, un tādējādi tas var uzskatīt par dzīvības pirmavotu, kas ir kopīgi gan augiem, gan dzīvniekiem. Pētījumi rāda, ka tas ietekmē kaulu smadzenēs esošās cilmes šūnas. Cilmes šūnas ir svarīgas, gan baltajiem asins ķermenīšiem, kas veido mūsu šūnu imūnsistēmu, gan sarkanajiem asins ķermenīšiem, kas apgādā organismu ar skābekli.

Spirulīnas spilgti zaļās krāsas avots ir hlorofils. Hlorofils ir pazīstams kā attīroša un detoksikācijas uzturviela. Spirulīnā ir 1% hlorofila, kas ir viena no visaugstākajām dabā sastopamajām koncentrācijām, un visaugstākais A hlorofila līmenis. Kā nesen ir atklājies, no Spirulīnas var iegūt speciāli apstrādātu hlorofila ekstraktu, kam piemīt fotosensibilizējošas īpašības – viens no fotodinamiskās terapijas paveidiem cīņai ar vēža šūnām.

Karotinoīdi

Spirulīnā ir atrasts liels daudzums karotinoīdu. Karotinoīdi ir antioksidanti, kas palīdz neitralizēt kaitīgas vielas organismā, kas rodas ikdienas dzīvē stresa un slodzes laikā, it īpaši tad, kad organisms cīnās ar slimību. Karotinoīdi ir nepieciešami mūsu imūnsistēmai un reproduktīvajai sistēmai. Karotinoīdi ir jaukts komplekss, kas funkcionē dažādās vietās organismā un darbojas sinerģiski (pastiprinot viens otra iedarbību), veicinot antioksidantu aizsardzību.

Kam ir nepieciešama Spirulīna?

Profilaktiski bērniem, veciem cilvēkiem, grūtniecēm, barojošam mātēm un cilvēkiem, kuriem ir emocionālas un fiziskas pārslodzes, lai uzturētu veselību un augstu dzīves tonusu, lai samazinātu nogurumu un ātri atgūtu spēkus pēc slimības.

Sportistu uzturā, kā pilnvērtīgs olbaltumvielu avots un papildus enerģija. Ir noskaidrots, ka spirulīna paaugstina izturību. Spirulīna, kā sportistu uztura bagātinātājs ir nepārspējama ar savu unikālo aminoskābju, vitamīnu un mikroelementu kompleksu, ko cilvēka organisms gandrīz pilnībā spēj uzņemt un pārstrādāt bez atlikuma.

To cilvēku uzturā, kuri dzīvo ekoloģiski nelabvēlīgos reģionos vai saskaras ar kaitīgu vidi savas profesionālās darbības rezultātā. Spirulīna izvada no organisma smago metālu sāļus, radionukleotīdus, toksīnus un uzlabo organisma adaptāciju apkārtējās vides mainīgos apstākļos.

Profilaksei, arī anēmijas gadījumā, kuru izraisījis nepilnvērtīgs uzturs, asins zudums, grūtniecība. Spirulīnas efektivitāti nosaka tās sastāvā ietilpstošais Fe, vitamīns E, vitamīns B12, folsskābe, neaizvietojamās aminoskābes un hlorofils.

Profilaksei, arī pie kuņģa-zarnu trakta saslimšanām: gastrītu, kuņģa čūlu, kolītu, pankreatītu, hepatītu, aknu cirozi, disbakteriozi.

Sirds slimību profilaksei un ārstēšanai. Uzlabo stāvokli aterosklerozes, hipertonijas, sirds išēmiskās slimības gadījumos. Spirulīna normalizē asinsvadu tonusu, izvada lieko holesterīnu, polinepiesātinātās taukskābes normalizē lipīdu apmaiņu, samazina asins sastāvā triglicerīdu un lipoproteīdu līmeni, antioksidanti normalizē lipīdu oksidācijas procesu.

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu uzturu slimajiem ar cukura diabētu, kā olbaltumvielu, vitamīnu, mikroelementu avots, kuri regulē vielmaiņu, iedarbojas uz šūnas membrānās esošajiem insulīna receptoriem tādā veidā paaugstinot to hormonu jutību. Tas ļauj samazināt insulīna devu un samazina sarežģījumiem iespējas.

Lai samazinātu aptaukošanos, jo spirulīnā esošās aminoskābes iedarbojas uz galvas smadzeņu hormonu metabolismu, tādā veidā pazeminot apetīti, pigmenti fikocianīns normalizē vielmaiņu, bet šķiedrvielas stimulē kuņģa darbību.

Imunitātes stiprināšanai, onkoloģisko slimību profilaksei un, lai samazinātu staru terapijas kaitīgās blakusparādības. To nodrošina karotinoīdi un citas bioloģiski aktīvās vielas.

Kā lietot Spirulīnu

Spirulīna (lat. spirulina platensis) ir pilnīgi drošs dabisks produkts, kas nodrošina ar ātru enerģiju un barības vielām. Lai uzlabotu barības vielu sastāvu, Spirulīnas (lat. spirulina platensis) pulveri var pievienot augļu vai dārzeņu sulām vai ēdieniem. Tas labi garšo zupās, salātos, makaronu ēdienos un uz maizes vai ar jogurtu.

Nekarsējiet Spirulīnu, jo tas negatīvi ietekmē tā uzturvērtību.

Spirulīnu ir ērti lietot jebkurā dienas laikā; tās sagremošana organismā ilgst apmēram vienu stundu.

Deva

Dati, kas iegūti, novērojot personas, kas ilgstoši lietojušas spirulīnu, un zinātniskie pierādījumi liecina, ka 1-5 grami dienā sniedz būtiskus veselības uzlabojumus. Labākiem rezultātiem lietojiet spirulīnu katru dienu. Bieži uzdots jautājums ir – vai ir iespējams pārdozēt spirulīnu. Spirulīna (lat. spirulina platensis) ir drošs dabas produkts bez blakusefektiem. Daži cilvēki lieto 10 gramus pat līdz trīs reizēm dienā.

keywords:
Erekcija, potence, erekcijas pastiprināšana, potences pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, prostatīts, prostatas dziedzeris. prieksdziedzeris, prostatas adenoma, priekšdziedzera, potences uzlabotāji, potences un erekcijas uzlabošana, nestāv dzimumloceklis, priekšdziedzera hiperplāzija, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem Penis vacuum pump, peņa dzimumlocekļa palielināšana
Izmainiet savu dzīvi, pasūtiet to, kas reāli palīdz pie problēmām ar potenci!
Ciparu tehnoloģiju gadsimtā nav nekas vienkāršāk, kā veikt pirkumu izmantojot internetu! 

Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu -
skatāmies šeit.

Bet ir viens bet. Iegaumējiet! Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šadai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķiŗigas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmeģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.

Fitopreparāti stimulē un renovē vīriešu dzimumorgānu funkcijas dabiskā ceļā bez blakus efektiem. Erektīlās disfunkcijas efektīva dziedināšana ar preparātiem
Erexor, Sarkanā sakne, Tongkat Ali, Maka, Katuaba, Horny Goat weed, Male Ptency.
Designed by Alex