Neslimo !!!
Japānas Sofora  (Saphora japonica) - brīnumdaris asinsvadiem

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

 
Japānas Soforas  darbojošā pamatviela ir rutīns, kurš ir apveltīts ar spēju (īpaši savienojumā ar askorbīnskābi) nostiprināt asinsaudu sieniņas un samazināt to trauslumu; renovē asinsaudu elastību, tostarp kapilāru, noņem organiskas nogulsnes no to sieniņām, apveltīta ar nomierinošo un pretiekaisuma iedarbību; pazemina holesterīna līmeni, uzlabo askorbīnskābes apguvi. Pretiekaisuma līdzeklis, veicina krēpu sašķidrināšanos un sekmē to izvadi. Pretalerģisks līdzeklis. Izved radionuklīdus, smago metālu sālis, šlakvielas, paaugstina imunitāti. Baktericīds, rētu dziedinošs līdzeklis.
Japānas Soforas ziedpumpuru preparātus pielieto asinsizplūdumu ārstēšanā un profilaksē, īpaši galvas smadzenēs, sirdī un acu tīklenē; pie hipertonijas, diatēzes, asinsvadu sieniņu sklerotiskā bojājuma, pie nieru saslimšanām, hemorarģiskās diatēzes, čūlas kolīta, izsitumu tīfa, sepses, pie locītavu saslimšanām, radikulītiem, reimatisma, pie toksiskas izcelsmes kapilāriem asinsizplūdumiem.

Pielieto kā papildlīdzekli pie:

 •     hipertoniskas slimības,
 •     aterosklerozes,
 •     insulta,
 •     tromboflebīta,
 •     hemoroīdiem,
 •     augšējo elpošanas ceļu saslimšanām,
 •     bronhīta, bronhiālās astmas,
 •     alerģiskām saslimšanām,
 •     vairogdziedzera saslimšanām.
 •     aknu un nieru iekaisumiem,
 •     cistīta,
 •     kuņģa, 12-pirkstu zarnas čūlas, kolītiem,
 •     hipoavitaminozes profilaksei ārstēšanai,
 •     pie saslimšanām, ko pavada asinsvadu caurlaidības vājināšanās, piemēram, pie to izraisītiem erekcijas traucējumiem.
Vēl Sofora palīdz pie:

    prostatīta,
    psoriāzes,
    attīra asinis,
    sarkanās vilkēdes,
    diabēta,
    sklerozes,
    kakla, aizdegunes vēža,
    paradontozes,
    sēnītēm,
    ekzēmas,
    mastopātijas,
    miomas, 
    septiskā endokardīta,
    masalām, skarlatīnas,
    trombocitopeniskā purpura.
Mitru apsēju, komprešu  veidā pielieto pie

    trofiskas čūlas, ekzēmas un psoriāzes,
    lai ārstētu apdegumus, abscesus, flegmonas, strutainas brūces.
    ādas tuberkulozes,
    vilkēdes,
    traumām,
    furunkuliem,
    karbunkuliem,
    haimorīta,
    mastīta.

Tinktūra: 50 gr. Soforas augļu noskalot, sasmalcināt, ievietot stikla traukā, apliet ar 0,5 l degvīna. Nostādināt 10 dienas, bieži sakuļot. Izkāst, izspiest, nostādināt, izfiltrēt.
Lietot pa 15-20 pilieniem 3 reizes dienā pirms ēšanas un 4 reizi uz nakti. Dziednieciskais kurss - 3 nedēļas, pēc 10-dienu pārtraukuma rekomendē atkārtot kursu.

Cits lietosanas variants: pa 15-20 pilieniem (tējkarote) no rīta tukšā dūšā. Kurss 3-6 mēnešus.

Lūk šī droga ir nepieciešamas īpaši tiem, kam pāri 40 gadiem. Soforu vajag dzert ne mazāk kā 5-6 mēnešus,  (pirmos 3-4 mēnešus tā izved no organisma visus sārņus, ķīmiju, smagos metālus, šlakvielas un toksīnus, tīra enerģētikas blokus, aktivizē asinsriti). Lietojot asinsvadi attīrīsies, kļūs mīksti un elastīgi.
Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments.


Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme
Designed by Alex