Neslimo !!!
Women's Intimate Performance - sievietes libido palielināšanai

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
 
Spēcīga formula, lai palīdzētu Jums sasniegt seksuālās apmierinātības virsotnes!

Nodrošina spēcīgs sinerģisko "sieviešu" augu maisījums un garantētas potences augu ekstrakti.

Šī apbrīnojamā augu formula, kas īpaši izstrādāta no 11 spēcīgiem augiem, kuriem pievienoti arī augu izcelsmes vielas - niacīns un L-arginīns un liellopu (govju) olnīcu šūnu kodola ekstrakts lai uzlabotu sieviešu seksuālo vēlmi un izpriecu funkcijas, neskatoties uz sievietes vecumu, ir dabisks energaizers, kas palielina seksuālo apetīti. Lietojot šo augu maisījumu kapsulas, Jūs pārsteigsiet savu vīrieti un sniegsiet viņam neaprakstāmu baudu!

Šo augu vielu precīza proporcija rada jaudīgu kombināciju, kas garantē sievietei seksuālas aktivitātes stimulāciju un seksuālas baudas palielinājumu. Un kaut arī visu šo komponentu efekti bija zināmi gadsimtiem, ir svarīgi tas, ka tagad tos apstiprināja mūsdienu klīniskie pētījumi.
Citi Ingredienti: Kalcija karbonāts, mikrokristāliskā celuloze (šķiedras), stearīnskābe, magnija stearāts, kroskarmelozes nātrija sāls, silīcija dioksīds, pārtikas glazūra.

Ieteikts izmantot: Kā uztura bagātinātājs, pa vienai tabletei trīs reizes dienā ar ūdeni un pārtiku.Pozitīvs rezultāts attīstās pakāpeniski, un ir atkarīgs no nelabvēlīgu izmaiņu smaguma un pakāpes sievietes organismā. Vidēji uz kursu - 90 tabletes.
Sastāvs (vienā tabletē):

 • Niacīns (PP vitamīns jeb nikotīnskābe) 8.3 mg (42% no rekomendējamās diennakts devas)
 • Žeņšeņs (sakņu ekstrakts) 100 mg
 • Auzu dīgļi (5:1 ekstrakts) 33,3 mg
 • Kajennas pipars (auglis) 33,3 mg
 • Damiana (lapas) 33,3 mg
 • Dong Ouai (saknes ekstrakts) 33,3 mg
 • Ingvers (sakne) 33,3 mg
 • Guarana (ekstrakts) 33,3 mg
 • L-Arginīns (aminoskābe) 33,3 mg
 • Lakrica (saknes ekstrakts) 33,3 mg
 • Muira Puama (sakne) 33,3 mg
 • Vitekss (augļu ekstrakts) 8,3 mg
 • Cimitrifuga (ekstrakts) 8,3 mg
 • Liellopu (govju) olnīcu šūnu kodola ekstrakts 8,3 mg

Ražots ASV. Uztura bagātinātājs ir izgājis ASV FDA (Food and Drug Administration) stingro drošības kontroli.

Ingredientu apraksts:


Niacīns - PP (Pelagra Preventing) vitamīns, jeb nikotīnskābe

PP vitamīns jeb nikotīnskābe organismā rodas no aminoskābes - triptofāna, uzsūcas tievajā zarnā un aktīvi piedalās organisma vielmaiņas procesos.
PP vitamīns ir fermentu sastāvdaļa, kas pārnes ūdeņraža jonus dažādās hidrogēnās un dehidrogēnās reakcijās audos un kopā ar B2 vitamīnu saturošiem fermentiem piedalās oksidēšanās procesos organismā.
PP vitamīns tiek uzņemts ar uzturu. PP vitamīns dabā ir diezgan plaši izplatīts.
Tas ir atrodams:
Sausais alus raugs 40,0 mg%
Gaļa un zivis 20,-6,0 mg%
Kviešu maize 0,7-3,1 mg%
Pupās 2,1 mg%
Liellopu aknās 14,7 mg/100g 
Cūkas aknās 15,7 mg/100g
Ļoti daudz PP vitamīna satur upenes, kā arī banāni, bumbieri, dateles un daudzi citi augļi un dārzeņi.
Veicina ķermeņa augšanas procesus, rūpējas par to, lai labi funkcionētu nervu sistēma, uzlabo redzi (arī tumsā), aizsargā ādu un gļotādu, veicina asinsriti un sargā asinsvadus no pārkaļķošanās, ļauj vieglāk pārvarēt stresu.
Palīdz ķermenim izmanot barību enerģijas ražošanai.
Ja organismā trūkst PP vitamīna, cilvēks saslimst ar pelagru, kuras simptomi ir:
Smagas psihes izmaiņas
Samazinās garīgās darbspējas
Rodas traucējumi gremošanas orgānos
Asinīs samazinās eritrocītu un hemoglobīna daudzums jeb cilvēks saslimst ar anēniju.
Bet pati neparastākā niacīna īpašība - tas piedalās psihohormonu sintēzē, piemēram, serotonīna, bez kura ir neiespējami dziļš miegs un modrs garastāvoklis.
Ievērojami pazemina holestirīna un tauku līmeni organismā, paplašina asinsvadus, padarot asinsplūsmu vienmērīgāku un brīvāku. Tieši tādēļ niacīnam piemīt dziednieciskā īpašība migrēnas kupēšanai.

Žeņšeņs (Panax ginseng)

Piecus tūkstošus gadu austrumu medicīna daudzu saslimšanu terapijai, veselības un pacientu jaunības paildzinājuma saglabāšanai izmanto brīnumaino žeņšeņa sakni. Tās dziedniecisko īpašību pirmais sīkais apraksts tika pieminēts ķīniešu grāmatā par ārstnieciskām zālēm 2600.gadā pirms mūsu ēras. Žeņšeņa preparāti ir iekļauti daudzu valstu farmakopejās, un tas turpina nest cilvēkiem "atdzīvinošo dabas spēku, attālināt nāves tuvošanos, apvaldīt vecuma kaites un izdziedināt visas nervu un dvēseliskās slimības".
Žeņšeņa sakne ietver bioloģiski aktīvu vielu kompleksu - ēteriskās un taukeļļas, cukurus, cieti, pektīnus, fermentus, B grupas vitamīnus, dzelzi, fosforu, sēru, mangānu un citus mikroelementus, kā arī fitoestrogēnus un daukosterīnu. Īpaši svarīgi attiecībā uz bioloģisku aktivitāti skaitās triterpēnu glikozīdi, saponīni un citas vielas.
Praktiska pielietojuma pieredze piecu tūkstošu gadu laikā, kā arī laboratorisko pētījumu rezultāti pēdējo piecdesmit gadu laikā apstiprināja sekojošas žeņšeņa farmakoloģiskās īpašības:
- dzimumfunkcijas stimulācija;
- centrālas nervu sistēmas stimulācija augstākajai nervu darbībai, īpaši atmiņas un domāšanas funkcijas;
- sirds-asinsvadu sistēmas stimulācija;
- šūnu metabolisma un skābekļa apgūšanas uzlabojums;
- imūnās sistēmas stimulācija;
- endokrīnas sistēmas normalizācija un funkciju mērena stimulācija;
- tonizējoša iedarbība;
- asinsrades stimulācija;
- lipīdu vielmaiņas normalizācija un holesterīna satura pazeminājum asinīs.

Auzu dīgļi (Avena sativa)

Selektīvi iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu.
Satur olbaltumvielas, cukurus, ēterisko eļļu, taukvielas, fermentus, vaskus, sveķus, riboflavīnu, tiamīnu, holīnu, pantotēnskābi, cieti, karotīnu, minerālsāļus.
Nervu apsīkums, nogurums, miega traucējumi, bezmiegs, impotence, nespēja koncentrēties, galvassāpes menstruālā perioda laikā, ekstremitāšu tirpums, kaulu spēka pazemināšanās, kā tonizējošs līdzeklis pēc ilgstošās slimības.

Kajēnas pipars (Capsicum annuum)

Par kajēnas pipariem sauc zema daudzgadīga krūma mazos asos auglīšus. Tāpat kā paprika, spāņu pipari, čili u.c., tas pieder Capsicum dzimtai, kas nāk no Amerikas tropu joslas.
Viela, kas kajēnas pipariem piešķir ugunīgo garšu, ir kapsacīns. Tie ir ļoti asi un dedzinoši.
Daudzu gadsimtu laikā Kajēnas pipars tiek izmantots dažādu saslimšanu ārstēšanai. Kajēnas pipara sastāvā ir alkaloīds kapsacīns - 0,22 %, kurš piešķir šim augam asu dedzinošu garšu, piperidīns, havicīns, ēteriska eļļa, Ą un Ń vitamīni. Pipara augļos tiek ir aptuveni 1,5% ēterisko un taukeļļu, liels karotinoīdu daudzums. Kajēnas pipars satur nozīmīgu sēra daudzumu. Sēru sauc par skaistuma minerālu, tas uzlabo ādas stāvokli, piešķir tai koptu izskatu un jaunību, atbalsta matu veselību.
Kajēnas pipars jau daudzus gadsimtus tiek izmantots  dažādu saslimšanu ārstēšanai. Tas ir apveltīts ar spēcīgu antioksidanto darbību. Pateicoties savām īpašībām pipars stimulē vielmaiņas procesus, aktivizējot kaloriju "sadedzināšanu". Kajēnas pipars pastiprina pretestību saaukstēšanās slimībām, efektīvs pie augsta arteriālā spiediena, pazemina sirds-asinsvadu saslimšanu rašanās risku: kapsacīns sašķidrina asinis, uzlabo asinsriti, stimulējot sirds-asinsvadu sistēmas normālu darbu.
Bez tam, Kajēnas pipars ir spējīgs pastiprināt citu drogu ārstniecisko iedarbību.

DAMIANA (Damiāna - turnera iekairinošā)

Damiana tiek izmantota kā afrodiziaks Centrālajā un Dienvid Amerikā no maiju indiāņu laikiem. Šim augam ir vairāk kā tūkstošgadīga reputācija kā seksuālas izturības palielinājuma pārbaudīts veids un izjūtu kvalitātes uzlabojumi pie orgasma. Uz šo brīdi nav veikti klīniski pētījumi ar cilvēkiem, kas apstiprinātu tās iespaidu uz seksuālām spējām, bet seksuālas aktivitātes paaugstinājuma efektu demonstrēja klīniskie izmēģinājumi uz pelēm.
Damiāna ir spējīga uzlabot seksuālo funkciju un pozitīvi iespaidot dzimumorgānu darbību.
British Herbal Pharmacopoeia ir norādījumi uz damiānas izmantošanu pie neirozēm ar pārsvarā esošo seksuālo faktoru, pie depresijām, un dzimumfunkcijas traucējumiem.
ASV patents 2002 g. tika piešķirts par zāļu kombināciju, kurā ir iekļauta damiāna, kas pastiprina seksuālo vēlmi un samazina negatīvus psiholoģiskus faktorus. Cits ASV patents tika piešķirts par augu maisījumu sievietēm, kas atvieglina nemieru, depresiju, galvassāpes menstruācijas laikā. Damiāna palīdz arī sievietes dzimumhormonu līmeņa līdzsvarošanā.

Dong Quai (Angelica sinensis)

Ir pazīstama kā augs, kas risina tīri sievišķīgās problēmas. Bet īstenībā tā ir noderīga arī vīriešiem, jo nostiprina gludeno muskulatūru un efektīvi piesātina asinis ar skābekli. Šis ķīniešu augs ir sieviešu augu karalis, tā nosaukums nozīmē "piespiest pie atgriešanās", t.i. iespēja renovēt un normalizēt sievietes organisma funkcijas un uzturēt to balansu.
Tas ir nostiprinošs un tonizējošs līdzeklis, antioksidantu avots.
Dong Quai ir rekomendējams arī meitenēm, kurām sāk formēties menstruālais cikls; sievietēm - ginekoloģisko problēmu risināšanai; risina klimaktēriskā perioda problēmas - spazmas, "karstuma uzplūdus" un citas, kas ir saistīti ar šo stāvokli.
Augam ir nozīmīga antivīrusu, antibakteriāla, pretsēnīšu un pretiekaisuma aktivitāte.
To lieto arī pie fibrozi-cistozās mastopātijas, menstruālām spazmām, menstruāla cikla normalizācijai; nervu sistēmas funkcionāliem traucējumiem; aterosklerozes, hipertonijas,  vēnu varikozā paplašinājuma, mirdzaritmijas; iekaisuša zarnu trakta sindroma, meteorisms un c.

Ingvers (Zingiber officinale)

Ingvers aug Indijā, Centrālā Amerikā, Ceilonā un Ķīnā, tiek izmantots kā garšviela un ārstniecības līdzeklis. Tas ir jaudīgs pretiekaisuma un antibakteriāls līdzeklis. Izrāda pastiprinošo iespaidu uz sieviešu un vīriešu dzimumsfēru, paaugstinot seksuālo aktivitāti un potenci.
Iedarbības:
antioksidanta, antiseptiska, spazmolītiska, baktericīda, sviedrējoša, pretdrudža, stimulējoša, tonizējoša, pastiprina dzimumdziņu, uzlabo apetīti.

Guarana (Paullinia cupana)

Sapindu dzimtas liāna, dabiskā veidā aug Brazīlijā. Senos laikos dienvidu Amerikas indiāņi izmantoja guaranu tālos pārgājienos izturības paaugstinājumam. Indiāņi zināja par brīnišķīgām stimulējošām īpašībām, ar kurām ir apveltīts guarana.
Guaranas sēklas satur kristāliskas substances - guaranīnu, kas ir līdzīgs tanīnam, kas atrodas tējā. Bez tam, guaranā ir 5,5 % amīdu, 7 % resīna, 0,6% saponīna, kā arī nelielā daudzumā  aminoskābes adenīns un guanīns, nātrijs, magnijs, kālijs, kalcijs un Ā1 vitamīns.
Pateicoties tādam unikālam sastāvam guarana ir izteikts nervu sistēmas stimulators, kas paaugstina enerģētisko vielmaiņu.
Īpašības:
paaugstina darbspējas un izturību.
nepieciešama pie hroniska noguruma sindroma.
sekmē pozitīvo emocionālo stāvokli.
efektīvs dabisks nomierinošs līdzeklis, kas nebremzē augstāko nervu darbība, bet iepretim, to uzlabo un uzlabo domāšanas asumu.
derīga ārstējot migrēnu un neiralģiju.
atbalsta sirds darbu.
nepieciešama cīņai ar lieko svaru, jo notrulina bada sajūtas un sekmē tauku nogulumu sašķelšanu.

L-arginīns (aminoskābe)

L-arginīns ir atbildīgs par daudzu funkciju izpildi organismā.
L-arginīns ir proteīnu veidojoša nosacīti neaizstājamā aminoskābe pieaugušajiem. Visā pasaulē arginīnu dēvē par visvarenāko kardioloģijas un imunoloģijas aminoskābi. Arginīns ir slāpekļa oksīda (NO) - ļoti spēcīga asinsvadu paplašināšanas avots, tāpēc to sekmīgi var nozīmēt pie sirds un asinsvadu slimībām. Nodrošina normālu arteriālā spiediena līmeni, uztur sirds un asinsvadu sistēmas veselību, veicina asinsvadu paplašināšanos un tādējādi novērš aterosklerotisko plātnīšu veidošanos, nodrošina asins pieplūdi ekstremitātēm, labvēlīgi iespaido priekšdziedzera darbību, palēnina labdabīgo un ļaundabīgo audzēju attīstību, regulē hormonu izstrādi, veicina brūču sadzīšanu, stiprina imūnsistēmu. Tiek pielietots bodibildinga līdzekļos, lai palielinātu muskuļu masu un samazinātu tauku daudzumu, spēlē svarīgu lomu aknu cirozes un tauku infiltrācijas problēmu ārstēšanai vai novēršanai. Veicina dezintoksikācijas procesus aknās (pirmām kārtām amonjaka neitralizēšanu).
L-arginīns ir dabīgā aminoskābe, kura atrodama struktūras olbaltumvielu, fermentu, globulīnu un hormonu sastāvā cilvēka organismā. Tieši ar to pamatojumi daudzi atveseļošanas efekti, pat tādi, kas pirmajā brīdī šķiet brīnumaini.
Arginīnam piemīt lielisks psihotropisks efekts. Izsaucot somatropīna (augšanas hormons) daudzuma palielielināšanu līdz augšējai normālai robežai, Arginīns uzlabo garastāvokli, izraisa cilvēka aktivitāti, iniciatīvu un izturību, ienesot noteiktas kvalitātes psihisko enerģiju cilvēka uzvedībā.
Arginīns tiek pielietots aterosklerozes profilaksei, asins reoloģisko īpašību uzlabošanai. Tas neļauj veidoties asins recekļiem un šie recekļiem pielipt pie artēriju iekšējām sieniņām, samazinot trombu un aterosklerotisko plātnīšu veidošanās risku.
Arginīns tiek pielietots, lai palielinātu nieru attīrīšanas potenciālu izvadot slāpekļa maiņas beigu produktus.
L-arginīns normalizē hormonālus un citus vielmaiņas procesus un paaugstina ne tikai sievietes, bet arī vīriešu organisma imunitāti.
L-arginīns ir vīriešu un sieviešu dzimumhormonu sastāvā.
L-arginīns palielina asinspielūduma spēku un ilgumu dzimumorgānos  gan vīriešiem, gan sievietēm. Tas padara orgasmu ilgstošāku un dziļāku, kā arī stimulē orgasmu tām sievietēm, kurām bija grūtības ar to pagātnē.

Lakricas sakne (Radices Glycyrrhizae)

Šo augu plaši izmanto indo-tibetas medicīnā, to zināja Senās Ēģiptes un Senās Grieķijas iedzīvotāji. Pētot brīnumaino eliksīru noslēpumus, ar kuriem slavena austrumu medicīna, zinātnieki konstatēja, ka lakrica bija pats populārākais augs senās Indijas, Ķīnas un Korejas receptēs. Īpaši bieži pielietoja lakricu sieviešu slimību ārstēšanā.
Apveltīta ar estrogēnam līdzīgu efektu.
Lakricas saknē ir liels daudzums triterpēna savienojumu (glicirrizīns), flavonoīdi ( likviritīns, likviritozīds, izolikviritīns, neolikviritīns, ramnolikviritīns, uralozīds un c.), beta-sitosterīni. Sakne satur saharozi, glikozi, cieti, mannītu, gļotvielas, sveķus.
Īpašu interesi izsauc triterpēna savienojumi, tie pēc uzbūves ir līdzīgi virsnieru dziedzeru hormoniem. Glicirrizīnskābe ir apveltīta ar augstām pretiekaisuma īpašībām. Likviritozīds noņem gludo muskuļaudu spazmas. Beta-sitosterīni novērš mastopātiju un fibromu attīstību, pastiprina urīna izvadi.

Muira Puama (Ptychopetalum olacoides)

Muira puama tiek izmantota seksuālas aktivitātes atjaunošanai un seksuālās vēlmes un potences pastiprināšanai sievietēm un vīriešiem. Aug Brazīlijas tropu mežos. Tiek izmantota koka saknes miza. Muira Puama nosaukums nozīmē "potences koks". Brazīlieši ir izmantojuši Muira Puama kā afrodiziaku jau simtiem gadu. Muira Puama ekstraktu ieberzēja ģenitālijās erekcijas uzlabošanai, kā arī izmantoja kā profilakses līdzekli impotences novēršanai. Tiek uzskatīts, ka Muira Puama palīdz saglabāt locītavu kustīgumu un samazina uzņēmību pret stresu.

Maira Puama strādā kā stimulējošs un dzimumtieksmi uzlabojošs līdzeklis. Drīz vien pēc auga ieņemšanas lielākā daļa cilvēku sajūt "skudriņas" mugurkaula apkārtnē un jutības paaugstināšanos visam ķermenim. Augam iedarbojoties āda un ģenitālijas kļūst aizvien jūtīgākas, tādējādi piedāvājot jaunas kvalitātes baudu Jūsu seksuālajai dzīvei.
Savienojumā ar Damianu Maira Puama sniedz erotiskāku un patīkamāku efektu.
 
Ābramkoks (Svētais Vitekss - Vitex agnus - castus)

Viens no īpaši populāriem augiem, kurš palīdz stabilizēt sievietes hormonālo sistēmu, konkrētāk, estrogēna un progesterona līmeņu līdzsvaru. Pateicoties šīm īpašībām tiek atviegloti simptomi, kuri rodas hormonālu  izmaiņu dēļ, īpaši pie pirmsmenstruācijas sindroma un menopauzes periodā, pie spēcīgas asiņošanas, normalizējas psiholoģiska rakstura (asa garastāvokļa maiņa, aizkaitināmība, depresija) nobīdes.

Cimitrifuga (Cimicifuga racemosa)

Cimitrifugas bioloģiskā iedarbība:
normalizē estrogēnu un luteinizējošā hormona balansu,
mīksts sedatīvs, relaksējošs un spazmolītisks līdzeklis.
Cimitrifugu lieto pie:
pirmsmenstruālā sindroma;
klimaktēriskā sindroma;
pie menstruālām spazmām,
menstruāla cikla normalizācijai,
pie uzbudināmības, nervozi-emocionālas spriedzes un līdzīgos gadījumos.

Liellopu (govju) olnīcu šūnu kodola ekstrakts

Stimulē estrogēna izstrādi sieviešu organismā un normalizē hormonu līdzsvaru, tādējādi pasvītro sievietes būtību. Kavē saslimšanas, kas ir saistītas ar hormonu līmeņa disbalansu.
Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, uzbudināt, uzbudināšanas līdzekļi, uzbudināšanās
Designed by Alex