Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Sarsaparilla, Smilax medica (Sarsaparilla dziednieciskā) - toniks vīriešiem un sievietēm

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Sarsaparillas dzimtene ir Centrāla un Dienvidu Amerika. 16 gadsimta vidū to ieveda Eiropā un tās pielietojums spāņu medicīnā datējams ar 1573 g. Pašlaik Sarsaparilla aug Amerikas tropiskos džungļos, Āzijas un Austrālijas karstajos rajonos. Šā auga sakņu ražu vāc visu gadu. Indiāņi gatavoja no Sarsaparillas saknēm tēju, kuru izmantoja kā asins tīrīšanai un organisma spēcināšanai. No 18 gadsimta vidus Sarsaparilla kļūst tautas medicīnā par populāru ingredientu tonizējošo līdzekļu sastāvā. To izmanto arī homeopātijā.
Auga saknes tiek izmantotas kā afrodiziaks, pie dzimumorgānu čūlām un veneriskām slimībām, kā arī pie nervu sistēmas hroniskiem traucējumiem un to izsaukto erektīlo disfunkciju..

Sarsaparilla palīdz:

  • pazemināt depresiju, nogurumu,
  • regulē seksuālo darbību,
  • izrāda renovējošo darbību uz dzimumorgāniem, īpaši attiecībā uz vīriešu potenci,
  • sievietēm pazemina postmenstruālās problēmas.

Tā efektīvi atbalsta organisma hormonālo balansu un paaugstina vielmaiņas ātrumu.

Auga sakne satur steroīdu veida saponīnus (sarsaponīnu, pirillizīnu, smilasaponīnu, sarsaparillozīdu), cieti, darvas, alkaloīdus, ģērskābi, sēru, dzelzi, kalciju, kāliju un magniju. Sarsaparilla ir bagāta ar vērtīgu būvmateriālu aminoskābēm un vitamīniem - cistīnu un metionīnu, kā arī ar lecitīnu un B1 vitamīnu (tiamīns).

Sarsaparillas sakne tiek izmantota venerisku saslimšanu un neauglības ārstēšanai Meksikā, Centrālā un Dienvidu Amerikā, Ķīnā un Savienotajās Valstīs. Auga sakne satur bioloģiski aktīvas vielas, kas ir apveltītas ar pretiekaisuma, prereimatiskām īpašībām, sekmē urīnvielas un urīnskābes izvešanu, stimulē dzimumhormonu sintēzi un izrāda tonizējošo iedarbību uz dzimumsistēmu. Pateicoties steroīdu veida saponīnu bagātam saturam, sarsaparilla regulē intīmos seksuālas darbības  mehānismus.
Vēl palīdz sekojošās situācijās: pinnes, vecuma pūtes, vēzis, hronisks reimatisms, dermatīts, cukura diabēts, slikta kuņģa darbība, ekzēma, epilepsija, drudzis, sievietes aukstums - frigiditāte, gonoreja, podagra, grēmas, vienkāršs herpes, hiperholesterolemija, dzimumnespēks, iekaisumi, nieru traucējumi, lepra (kā papildinājums pie citas ārstēšanas), leikoreja (pārmērīgi izdalījumi no sieviešu dzimumorgāniem), aknu traucējumi, nervu sistēmas traucējumi, prostatīts, psoriāze, reimatoīdais artrīts, skrofuloze, ādas slimības, nātrene, caurejas, nervozitāte, sifiliss.

Lietošana: pa2 kapsulām dienā, uzdzerot ar ūdeni.

Kontrindikācijas: laktācija, grūtniecība.

Blakus efekti: kairina kakla un zarnu gļotādas. Ar piesardzību pie citu diurētisku līdzekļu lietošanas, jo var pastiprināt to iedarbību.

Glabāt vietā, kura ir nepieejama bērniem.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, arī uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Šie līdzekļi ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te homeopātija var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, potences uzlabotāji
Designed by Alex