Neslimo !!!
Ēteriskā eļļa no Indijas „Saandhha Magic Penis Enlargement Oil”

Daudziem vīriešiem līdz pilnīgai ("dzelžaianai") erekcijai it-kā nedaudz pietrūkst - tad lūk, šis līdzeklis var būt par glābēju šādās situācijās.
Saandhha ajūrvēdas masāžas eļļa ir ideāli piemērota vīriešiem un ir izgatavota, izmantojot efektīvas sastāvdaļas, kas rada tūlītēju iedarbību pēc pielietošanas. Saandhha Oil izmanto vīrieši, atbrīvojot tos no bezspēka. Saandhha eļļa satur dažādus augus, kuri ir slaveni, lai uzlabotu vīrišķību. Saandhha eļļa ir droša, tīra un veselīga, lai uzlabotu savu izturību un dzimumspējas, atbrīvojoties no bezspēka. Šīs eļļas formula ir nākusi no seniem manuskriptiem, kurus sauc Ayurveda.

Eļļa ir izveidota pilnībā pēc seno rakstu kanoniem, kas veidojušies tūkstošus gadu laikā. Tas ir tīrs augu eļļu koncentrāts, kad to iemasē vīriešu dzimumorgānā, tā ieiet dziļi zem ādas un padara spēcīgus audus, šūnas, nervus. Lai gūtu maksimālu labumu, ir nepieciešams viens kurss 45 dienas (3 pudelītes). Ja esat nesen precējies vai gatavojas precēties un vēlaties izbaudīt savu seksuālo dzīvi uz ilgu laiku, jūs varat uzticēties šai eļļai. Ja esat vecāks kungs, un laika gaitā zaudējis savu erekciju, vai saskaraties ar vāju erekcija, tad jūs varat arī uzticēties šai eļļai. Saandhha Oil dzimumlocekļa masāžas eļļa ir 100% droša. Izgatavota ar slepenu afrodiziakālu ēterisko augu piejaukumu, piemērota erekcijas problēmas ārstēšanai.
Saandhha Oil masāžas eļļa padara erekciju ilgāku, peni spēcīgāku un stingrāku. Eļļa ir izveidota, lai tieši caur peņa ādu ievadītu androstenedionu (testosterona/estrogēna prekursoru), E vitamīnu un citus terapeitiskos augus dzimumlocekļa audos un šūnās. Tas palīdzēs atjaunot peņa šūnu neiro-arteriālo reģenerāciju. Saandhha ajūrvēdas masāžas eļļa ir ideāli piemērota vīriešiem un ir izveidota, izmantojot efektīvas sastāvdaļas, kas rada tūlītēju iedarbību pēc pielietošanas.

Saandhha eļļa ir pazīstama kā Magic Oil (maģiskā eļļa). Vīrietim tā palīdzēs atrisināt daudz problēmu, kas ir saistītas ar penis - mazu dzimumlocekļa izmēru, tā resnumu, priekšlaicīgas ejakulācijas, smagākas un ilgākas uzbudināšanās, uc.
Ājurvēdas augi, kas nonāk līdz smadzenēm un veic neiroendokrīno iedarbību var būt ārkārtīgi noderīgi lai atvieglotu sāpes pie līka dzimumlocekļa. Augu izcelsmes sastāvdaļas Saandhha Oil piemīt terapeitiska iedarbība. Tā būs atbalsts atjaunojot šūnas sūkļveida audos.

Saandhha eļļa iedarbojas uz lokāli bojātas ādas, un arī uz iekšējā slāņa, kā arī uz ādas dziļākiem slāņiem. Ādas dziļākais slānis ir pieblīvēts ar vēnām. Saandhha Oil darbojas šajā slānī uz ādas uzsūcoties no ārpuses. No dzimumlocekļa porainās struktūras audiem Saandhha eļļas komponenti nonāk līdz galvenajiem dzimumlocekļa abiem cilindriem. Tas rada stigrāku erekciju.
Iepakojums:
15 ml. PET pudeles ar Cap & pipeti
Sastāvdaļas:
Kalaunji eļļa (mazais fenhelis/Nigella sēklas)
Dhatura ext. (Datura stramonium)
Sura SAR (nitrre salpetris)

Kā Saandhha Oil darbojas:

Kad Saandhha Oil nonāk uz peņa, tā iesūcas asinīs un palielina tās cirkulāciju un paplašina dzimumlocekļa iekšējos dobumus. Rezultātā tas izraisa jūsu erektilo kameru (corpora cavernosa) paplašināšanos un palielināšanos.
Ieguvumi izmantojot Saandhha Oil:

  • Palielina peņa izmēru, 2-3 collas.
  • Sniedz ilgāku un spēcīgāku erekciju.
  • Palielina seksuālo laiku.
  • Palielina libido
  • Intensīvāka ejakulāciju
  • Palielina dzimumlocekļa spēku.

Tīra Ajūrvēdas kompozīcija ar 100% rezultātu.

Iedarbība palielinās, lietojot Saandhha Oil pēc procedūras ar vakuumsūkni!
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
eadenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
eXTReMe Tracker
Designed by Alex