Neslimo !!!
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
2) Dzimumlocekļa palielināšanas vakuuma metode ar pompas palīdzību.

Sakarā ar krasi pieaugušo interesi pie vīriešu seksuālo iespēju uzlabojumu, kā arī pateicoties pastāvīgām reklāmas kampānijām visā pasaulē par peņa palielināšanas metodēm, daudzi seksologi iesaka vakuumu pumpja (lokālais negatīvais atmosfēras spiediens - dekompresija, jeb vakuummasāža, hiperemizācija vai fallodekompresija) metodi, kā vienu no visdrošākajām un ērtākajām. Tomēr daudzi urologi neattiecas nopietni pret šo metodi, uzskatot, ka tā ir pierādīta tikai pie dažām erektīlās disfunkcijas (impotences) formām.

Vakuuma metodes programma ir aprēķināta veselam gadam. Tā ir identiska LNAS-terapijai, atšķiras tikai pielietojuma metodika, jo primāri te tiek domāts, ka vīrietim, kurš vēlas palielināt peni, ar erekciju viss ir kārtībā. Pirmos 4 mēnešus seansu vajag veikt katru dienu. Nākošos 8 mēnešus vakuumu pumpi var pielietot vienu reizi trīs dienās. Katrai iedarbībai ir jāturpinās maksimums no 30 sekundēm līdz 1.5 minūtei. Uz seansu, kopumā, patērējam apmēram pusstundu. Un, ja vienlaicīgi lieto testosterona izstrādi organismā paaugstinošos līdzekļus (Tongkat Ali, Horny Goat Weed un c.), tad rezultāti ir iespaidīgāki.

Rezultāti rāda, ka pacienti, kas ievēro visas aparāta izmantošanas instrukcijas, ir panākuši dzimumlocekļa pagarinājumu vidēji par 1-3 cm periodā no 6 līdz 12 mēnešiem. Peņa palielinājums apjomā sasniedza 1-2 cm bez erekcijas kvalitātes izmaiņām. Jo jaunāks ir vīrietis - jo rezultāti ir labāki. Kontrindikācijas un kopšana tāpat kā minēts augstāk.

Fizioloģiskas izmaiņas, kuras notiek dzimumloceklī lokāla negatīvā gaisa spiediena iedarbības rezultātā, atšķiras no tādiem pie normālas vai farmakoloģiski izsauktas erekcijas. Dotajā situācijā nenotiek gludās muskulatūras atslābināšanās - arteriālā asinsplūsmas mehāniskas izmaiņas noved pie dzimumlocekļa audu izstiepšanās un normālas oksigenācijas (skābekļa padeves) atjaunošanas.
Lietošanas metodika: Pirms procedūras ir nepieciešams ieiet dušā un nomazgāt dzimumlocekli un noslaucīt to sausu. Ar pompas palīdzību tiek izsūknēts gaiss un notiek gaisa retināšanās kolbā. Atmosfēras spiediena lokāls pazeminājums kolbā izsauc intensīvu asins pieplūdi kavernoziem ķermeņiem, pateicoties kam rodas erekcija.

Vispirms trīs reizes nedēļā sērijās pa desmit minūšu sesijām. Pirmajā nedēļā tikai vienu desmit minūšu sesiju katru treniņu. Starp katru desmit minūšu sesiju noteikti ir jābūt pārtraukumam vismaz uz stundu, lai dzimumloceklis atpūstos un saņemtu svaigas asinis. Pamasējiet to, lai svaigas asinis pieplūstu ātrāk. Kad jums būs lielāka pieredze, jūs varēsiet mēģināt 15 vai pat 20 minūšu sesijas, bet pirmās nedēļas ne vairāk kā desmit minūtes vienā sesijā.

Otrajā nedēļā divas sesijas pa desmit minūtēm, trīs reizes nedēļā. Atkal starp sesijām neaizmirstiet peņa masāžu, lai atjaunotu svaigas asinis. Otrās sesijas beigās vajadzētu iegūt lielāku peņa izmēru caurulē.

Trešajā nedēļā līdz trim desmit minūšu sesijām.

Galvenais – mainīt spiedienu sūknī pietiekami uzmanīgi un lēni. Nekad nesasteigt – var traumēt dzimumlocekli vai vēl ļaunāk, gūt nopietnus bojājumus. Pēc dažām nedēļām, jūs ievērosiet, ka efekts pēc katra treniņa kļūst manāmāks. Galu galā pāris nodarbības nedēļā būtu jādod iespēja saglabāt ietekmi.

Aptuveni pēc pusgada peņa palielināšanas nodarbībām, pārmaiņas sāks kļūt pastāvīgas (kļūs neatgriezeniskas). Vidēji penis pagarinās par 1-2 līdz 3-4 centimetriem. Apkārtmērs aptuveni par 1-2 cm.

Nekad nedrīkst aizmigt, kad dzimumloceklis ir sūknī vakuumā.


Kontrindikācijas:

  • ādas un/vai audu akūts (ass) iekaisums;
  • dažādas asinsvadu patoloģijas, kas saistītas ar ainsvadu sieniņu bojājumiem - vaskulīti utt;
  • paaugstināta nosliece uz trombu veidošanos;
  • dekompensētas nieru un aknu saslimšanas (aknu ciroze utt);
  • peņa priekšādiņas fimozes (sašaurinājums), parafimozes un citu priekšādiņas slimību gadījumos;
  • akūtu dzimumlocekļa iekaisuma (balanīts, postīts uretrīts un tml.) gadījumos.

Ja lietojot vakuuma sūkni rodas asins izplūdumi un cita rakstura traumas dzimumloceklī, tā lietošanu var atsākt tikai tad, kad šie bojājumi ir sadzijuši. Neskaidros gadījumos ieteicams konsultēties ar ārstu.
 
Vakuuma pumpja kopsana: tā nav sarežģīta, bet lai nodrošinātu vakuuma pumpja ilgstošu kalpošanu, ir jāievēro dažas lietas:

  • izvairīties no saskares ar eļļām!
  • vienmēr izmantojiet lubrikantu! Ieziediet peni, un nedaudz arī vakuuma sūkņa cilindru - manšeti. Tas uzlabos slīdamību un hermētiskumu starp pumpi un ķermeni. Tai pat laikā sekojiet, lai rokas nebūtu pārāk saziestas ar lubrikantu, jo tas traucēs darbošanos ar pašu pumpi!
 
Darbojoties ar vakuuma sūkni nedrīkst rasties sāpes! Vakuuma iedarbībai ir jābūt samērīgai, kā rakstīts pielietošanas metodikā - ilgstošs un spēcīgs vakuums var radīt audu tūsku un asins izplūdumus.

Efektīvākai vakuuma iedarbībai uz dzimumlocekli, ieteicams vakuumu periodiski palielināt un samazināt, un tikai pašās beigās radīt maksimālu lielu vakuumu!

Pēc procedūras vakuuma sūkņa cilindru mazgāt siltā ūdenī! Var izmantot arī speciālos dezinfekcijas līdzekļus, kas paredzēti intīmpreču kopšanai, bet nevajadzētu izmantot tā dezinfekcijai spirtu, ūdeņraža pārskābi un citus spēcīgus dezinfekcijas līdzekļus, tie var bojāt cilindru. Pēc mazgāšanas, cilindru nosusina un ļauj tam nožūt istabas temperatūrā. Uzglabāt slēgtā tarā, bērniem nepieejamā vietā!
skatamies video - vakuuma metode peņa palielināšanai
keywords:
Erekcija, potence, erekcijas pastiprināšana, potences pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, prostatīts, prostatas dziedzeris. prieksdziedzeris, prostatas adenoma, priekšdziedzera, potences uzlabotāji, potences un erekcijas uzlabošana, nestāv dzimumloceklis, priekšdziedzera hiperplāzija, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem Penis vacuum pump, peņa dzimumlocekļa palielināšana
Šī sistēma ir ļoti vienkārša izmantošanā un nedod blakus efektus, ja to pielieto pakāpeniski. Galvenais nepārcensties - nedrīkst ļoti palielināt gaisa retinājumu (negatīvo atmosfēras spiedienu) kolbā. Tas var novest pie asins izplūdumiem penī, it īpaši tā galviņā. Kvalitātē šī sistēma pārspēj visas ierīces, kas šodien ir tirgū. Tās detaļas ir testētas un to dokumentāli ir atzinuši medicīniskie eksperti.

Efekts palielinās, ja pēc procedūras ar vakuumpupi ieziest peni ar speciālu krēmu vai eļļu.

Viss ģeniālais ir vienkārši!
 

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu līdzekļu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!
Designed by Alex