Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Lapa nav domāta personām līdz 18 gadiem


PENIS HEAD PUMP - vakuuma pumpis erekcijas uzlabošanai un asinsrites uzlabošanai dzimumloceklī
Erektīlās disfunkcijas un priekšdziedzera saslimšanu LNAS-terapija (ārstēšana ar lokālo negatīvo atmosfēras spiedienu - dekompresiju)
 
LNAS-terapija (lokālais negatīvais atmosfēras spiediens - dekompresija jeb vakuummasāža, hiperemizācija vai fallodekompresija) ir metode impotences, erektīlās disfunkcijas un prostatīta ārstēšanai.

Lokālo dekompresijas metodi piedāvāja vēl krievu ārsts I.Zabludovskis 1909.gadā. Vakuuma ierīces - ir vienas no erekcijas traucējumu ārstēšanas metodēm, kas ir pārbaudītas laika gaitā. Princips bija patentēts 1917.gadā, un kaut arī konstrukcija un ierīču dizains no tā laika ir kardināli izmainījušies, princips paliek tas pats: ap dzimumlocekli uz dažām minūtēm rada vakuumu (lokālo negatīvo spiedienu - dekompresiju), kas nodrošina dzimumlocekļa palielinājumu un rigiditāti (cietību) .

Šī metode tiek plaši izmantota gan diagnostikai, gan, lai ārstētu erektīlo disfunkciju (impotenci), sekmē dzimumlocekļa hemodinamikas uzlabojumu, asinsvadu sieniņu elastību. Asinsplūsmas traucējumu ārstēšana dzimumlocekļa arteriālajā un venozajā sistēmā notiek ar gaisa retināšanas palīdzību fallotraukā-barokamerā (kolbā) līdz 40-50 kPa (kilopaskāļu) (no -0,15 līdz -0,3 Atm). Atmosfēras spiediena pazemināšana izsauc asins pieplūdi dzimumlocekļa kavernozajos ķermeņos, kas izsauc erekciju bez seksuālā uzbudinājuma.

Ar speciālas ierīces (rokas pumpja) palīdzību ap dzimumlocekļa galviņu, kas ir ievietota plastikāta cilindrā, var radīt vakuuma telpu - lokālo negatīvo gaisa spiedienu.
Fizioloģiskas izmaiņas, kuras notiek dzimumloceklī lokāla negatīvā gaisa spiediena iedarbības rezultātā, atšķiras no tādiem pie normālas vai farmakoloģiski izsauktas erekcijas. Dotajā situācijā nenotiek gludās muskulatūras atslābināšanās - arteriālā asinsplūsmas mehāniskas izmaiņas noved pie dzimumlocekļa audu izstiepšanās un normālas oksigenācijas (skābekļa padeves) atjaunošanas.

Arteriālās asins pastiprinātās pieplūdes un atmosfēras spiediena atšķirību rezultātā, dzimumlocekļa kavernozajos ķermeņos atveras un piepildās ar asinīm lielākais vairākums arteriolu un kapilāru, kas agrāk nefunkcionēja. Bez tam, LNAS-terapijas pozitīvie efekti ir saistīti ar jaudīgu iedarbību uz perifērisko asins un limfas plūsmu. Kā arī, pēc atgriezeniskās saiknes principa, reflektoriski pastiprinās asins plūsma un mikrocirkulācija blakus prostatas telpā un priekšdziedzerī. Vienlaikus tiek kairināti ādas nervu receptori un dzimumlocekļa asinsvadi, impulsi nonāk muguras un galvas smadzenēs, izsaucot muguras smadzeņu erekcijas un ejakulācijas centru darbības aktivizāciju, kā arī centrālās nervu sistēmas atbildes reakciju. Pozitīvie efekti nostiprinās un turpmāk realizēsies parastajā dzimumdzīvē. Atjaunojas asinsrite un mikrocirkulācija dzimumloceklī, priekšdziedzerī, nervu impulsu pārraide muguras smadzeņu erekcijas un ejakulācijas centrā un perifēriskos nervu ceļos.

To pašu piebilst arī Latvijas urologu asociācijas prezidents Alvis Laukmanis, savā intervijā portālam „Kas jauns” 2010. gada 02.jūlijā: „... kā ar traucētu erekciju turpināt dzimumdzīvi, ir  vakuumierīce ar sūknīti, kas rada retinātu gaisu, ....”
keywords:
Erekcija, potence, erekcijas pastiprināšana, potences pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, prostatīts, prostatas dziedzeris. prieksdziedzeris, prostatas adenoma, priekšdziedzera, potences uzlabotāji, potences un erekcijas uzlabošana, nestāv dzimumloceklis, priekšdziedzera hiperplāzija, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem Penis vacuum pump, peņa dzimumlocekļa palielināšana
Lietošanas metodika: Pirms procedūras ir nepieciešams ieiet dušā un nomazgāt dzimumlocekli un noslaucīt to sausu. Ar pompas palīdzību tiek izsūknēts gaiss un notiek gaisa retināšanās kolbā. Atmosfēras spiediena lokāls pazeminājums kolbā izsauc intensīvu asins pieplūdi kavernoziem ķermeņiem, pateicoties kam rodas erekcija. Ereģētā stāvoklī loceklim jāatrodas 1-2 min., pēc tam atmosfēras spiedienu pakāpeniski jāatjauno līdz normālam. Pēc 1-2 min. atpūtas ekspozīcija jāatkārto. Procedūru veic katru dienu vai pārdienas. 10 -15 minūšu laikā dzimumloceklis vairākkārt pāriet ereģētā stāvoklī, procesu pilnībā vizuāli kontrolē pats pacients. Kurss ir 15 - 20 procedūras, pēc kurām veic pārtraukumu uz mēnesi. Pēc mēneša var atkārtot. Gadā - 3-4 kursi. Un ļoti labus rezultātus vīriešiem pēc 40 g. vecuma dod vienlaicīgs dotās metodes pielietojums kopā ar elektrostimulatoru Erektron. Šajā gadījumā procedūras tiek veiktas pārmaiņus - 1 dienu LNAS-terapija, otro - elektrostimulācija ar Erektron. Sākuma kurss - 10-15 katras metodes procedūru.

Indikācijas: visi tipi potences traucējumi hroniskais prostatīts. Īpaši metode ir noderīga pie dažādiem erekcijas traucējumiem, kuru pamatā ir asinsrites traucējumi (asinsvadu ateroskleroze, varikoze un tml.). Ņemot vērā fiziskas iedarbības mehānismu, vakuumu ierīču efektivitāte nav atkarīga no cēloņiem, kas izsauc erekcijas traucējumus, tādēļ šī metode ir piemērota vairākumam vīriešu, kuri cieš no tamlīdzīgiem traucējumiem:

 • dažādi klīniski asinsrites traucējumu variantu komponenti pie erektīlās disfunkcijas;
 • traucējuma psihiskās komponentes psihogēnā forma, tostarp neveiksmes gaidu neiroze;
 • impotences debijas formas (pirmoreiz radušās epizodes);
 • hroniski prostatīti un prostato-vazikulīti;
 • dažādas potences traucējumu formas vecāka gadagājuma vīriešiem;
 • dzimumlocekļa izliekums pēcoperācijas rehabilitācijas periodā pēc dzimumlocekļa traumām;
 • kompleksveida konservatīva ārstēšana pie Peironī slimības (ar nelieliem sacietējumiem un izliekuma leņķiem).

Priekšrocības:

1.Dotais potences uzlabošanas veids ir drošs ekoloģiskā plānā un nekaitīgs pacientam.
2.Ir īsāks ārstēšanas termiņš un augstāks izveseļošanās procents salīdzinot ar citiem dzimumtraucējumu ārstēšanas veidiem.
3.Metodes fizioloģiskums un vienkāršība to pielietojot.
4.Var savienot ar citām ārstēšanas metodēm (farmakoloģisko, pielietojot uztura bagātinātājus, citas fizioterapijas metodes - piem., elektroforēzi, galvanizāciju, elektrostimulāciju ar aparātu Erektron).
5. Ir pielietojama patstāvīgi pie potences traucējuma formu vairākuma, kurus pavada erekcijas pazemināšanās.

Kontrindikācijas:

 • ādas un/vai audu akūts (ass) iekaisums;
 • dažādas asinsvadu patoloģijas, kas saistītas ar ainsvadu sieniņu bojājumiem - vaskulīti utt;
 • paaugstināta nosliece uz trombu veidošanos;
 • dekompensētas nieru un aknu saslimšanas (aknu ciroze utt);
 • peņa priekšādiņas fimozes (sašaurinājums), parafimozes un citu priekšādiņas slimību gadījumos;
 • akūtu dzimumlocekļa iekaisuma (balanīts, postīts uretrīts un tml.) gadījumos.

Ja lietojot vakuuma sūkni rodas asins izplūdumi un cita rakstura traumas dzimumloceklī, tā lietošanu var atsākt tikai tad, kad šie bojājumi ir sadzijuši. Neskaidros gadījumos ieteicams konsultēties ar ārstu.
 
Vakuuma pumpja kopsana: tā nav sarežģīta, bet lai nodrošinātu vakuuma pumpja ilgstošu kalpošanu, ir jāievēro dažas lietas:
 • izvairīties no saskares ar eļļām!
 • vienmēr izmantojiet lubrikantu! Ieziediet peni, un nedaudz arī vakuuma sūkņa cilindru - manšeti. Tas uzlabos slīdamību un hermētiskumu starp pumpi un ķermeni. Tai pat laikā sekojiet, lai rokas nebūtu pārāk saziestas ar lubrikantu, jo tas traucēs darbošanos ar pašu pumpi!
 
Darbojoties ar vakuuma sūkni nedrīkst rasties sāpes! Vakuuma iedarbībai ir jābūt samērīgai, kā rakstīts pielietošanas metodikā - ilgstošs un spēcīgs vakuums var radīt audu tūsku un asins izplūdumus.

Efektīvākai vakuuma iedarbībai uz dzimumlocekli, ieteicams vakuumu periodiski palielināt un samazināt, un tikai pašās beigās radīt maksimālu lielu vakuumu!

Pēc procedūras vakuuma sūkņa cilindru mazgāt siltā ūdenī! Var izmantot arī speciālos dezinfekcijas līdzekļus, kas paredzēti intīmpreču kopšanai, bet nevajadzētu izmantot tā dezinfekcijai spirtu, ūdeņraža pārskābi un citus spēcīgus dezinfekcijas līdzekļus, tie var bojāt cilindru. Pēc mazgāšanas, cilindru nosusina un ļauj tam nožūt istabas temperatūrā. Uzglabāt slēgtā tarā, bērniem nepieejamā vietā!

Un vēl: Efekts palielinās, lietojot vienlaicīgi L-arginīnu.

Piedāvājam īpaši kvalitatīvu pumpi:
 
Viss ģeniālais ir vienkārši!

skatamies video - vakuuma metode erekcijas uzlabošanai
 
 
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu līdzekļu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!
http://masterbiz.info/lv/viriesiem.htm
Designed by Alex