Šiitake (Lentinus edodes) sēne dabā aug Ķīnā, Japānā un citās Āzijas valstīs uz bojā aizgājušo platlapu koku stumbriem. Kaut arī pie mums par šo sēni ir maz zināms, pateicoties savām barības un ārstnieciskām īpašībām, Šiitake ir pati kultivējamā ēdamā sēne pasaulē, tās ražošana sasniedz 450 tūkstošus tonnu gadā.

Šīs sēnes dziedinošais spēks ir zināms no seniem laikiem. Vēl XIV gadsimtā ķīniešu galma ārsts Wu Rui paziņoja, ka Šiitake ir labs sirds saslimšanu ārstēšanai. Un tikai pašlaik, pēc simtiem gadu, zinātne sāk rast izskaidrojumu šīm teikām. 1988.gadā tika izpētīta sēņu atveseļojošā darbība pie sirds saslimšanām. No divdesmit dažādām sēnēm vislielāko aktivitātes līmeni pret holesterīnu saturošām ateromām (aterosklerozes veidojumu sākumu stadija) demonstrēja tikai divas sēnes - viena no tām Šiitake. Spilgti eksperimenti, ko veica dakteris Ryong, diezgan pārliecinoši parādīja šīs sēnes medicīnisko vērtību (K. Jones,1995).

Mūsdienās Šiitake ir pati izpētītākā no dziednieciskām sēnēm. Šiitake sēnes ārstnieciskas īpašības pirmkārt ir saistītas ar polisaharīdiem, kuri ir tajā. 1969.gadā Japānas zinātnieki atklāja sēnē polisaharīdu lentintānu.

Šiitake sēne satur aminoskābes un šūnaudus, kas ļauj pazemināt holesterīna līmeni asinīs par 45%, paātrinot tā pārstrādi un izvadot tā pārpalikumus no organisma. Šiitake ir spējīga pazemināt cukura līmeni asinīs pie diabēta, cīnīties ar alerģiju. Tā labvēlīgi iespaido praktiski visu organisma sistēmu darbu. Saskaņā ar Ķīnas medicīnu, šīs sēnes patērēšana pastiprina pretošanās spēju stresiem un palielina dzīves ilgumu.

Tādējādi, Šiitake sēnes pielieto pie paaugstinātā holesterīna līmeņa asinīs; slimību ārstēšanai, kas ir saistītas ar imūnas sistēmas vājināšanos; vīrusu infekcijas; sirds-asinsvadu saslimšanas; hroniska noguruma sindroms un dažas vēža formas, piemēram, kuņģa, prostatas (tikai konsultējoties ar ārstu).

Hipertonijas profilakse (paaugstinātais spiediens).
Onko saslimšanu profilakse (sievietes saslimšanas ar labdabīgiem un ļaundabīgiem audzējiem).
Multiplās sklerozes profilakse.
Impotences, kuņģa čūlas profilakse un imunitātes pastiprināšana.

Summējot, var atzīt, ka Šiitake lietošana sekmē:

  • Specifiskas imunitātes aktivizāciju;
  • Asins formulas atjaunošanu;
  • Neiroloģiskas un autoimūnas saslimšanas - tiek dots grūdiens remisijai;
  • Šiitake ir spējīga cīnīties ar alerģiju;
  • Tā labvēlīgi iespaido praktiski visu organisma sistēmu darbu.

Kontrindikāciju lietojot Šiitake preparātus praktiski nav. Nepieciešams atturēties no to lietošanas grūtniecēm, jo atbilstoši pētījumi nav vēl veikti.

Sastāvs (1 tab):
Šiitake sēnes ekstrakts 0,15 g, askorbīnskābe 0,01 g, palīgvielas - kartupeļu ciete, MKC, laktoze, fruktoze, sorbīts, kalcija stearāts.
Pielietojuma veids: lietot pa 1 tabletei 3 reizes dienā starp ēdienreizēm vai ēdiena laikā.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis, un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.

 

Piedāvājam jūsu uzmanībai produktu ar trīskāršu iedarbību:
 
Triple musroom Complex

Sastāvā:

Visas trīs sēnes kopā iedarbojas sinerģiski - tas ir? pastiprina viena otras iedarbību!