Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Velosports un seksuālā veselība
 
Apsekojot vairāk kā 1000 riteņbraucējus un iegūtos rezultātus salīdzinot ar citu sporta veidu cienītājiem, vācu zinātnieki, konstatēja, ka riteņbraucējiem vīriešiem vidēji divas reizes biežāk novēro dažādus seksuāla rakstura traucējumi nekā pārējiem.

Tā iemesls ir velosipēda sēdekļa pastāvīgais spiediens uz starpenes rajonu, kā rezultātā tiek traucēta asinsrite mazajā iegurnī – īpaši priekšdziedzera un dzimumlocekļa apasiņošana. Ilgstošas braukšanas rezultātā apasiņošanas traucējumi proporcionāli palielinās.

Biežāk novērotie traucējumi ir hronisks sastrēguma prostatīts, erekcijas traucējumi (impotence), priekšlaicīga ejakulācija, vāji attīstīti dzimumorgāni (maza izmēra dzimumloceklis) – īpaši, ja ar velosportu sāk nodarboties jau pubertātes vecumā.

Vācu mediķu pētījuma rezultāti sasaucas ar ASV veiktajiem pētījumiem. Amerikāņu zinātnieki apsekoja riteņbraucēju dzimumlocekļa apasiņošanu atkarībā no velosipēda sēdekļa platuma. Atklājās, ka plats vai vidēji plats sēdeklis neiespaido dzimumlocekļa apasiņošanu, bet ievērojami apasiņošana izmainās, ja velosipēdam ir šaurs sēdeklis, kas pārsvarā ir sporta velosipēdiem.

Starpenes rajona asinsrites traucējumi bieži tiek novēroti arī cilvēkiem, kuriem pārsvarā ir sēdošs dzīves ritms (šoferiem, ierēdņiem utt). Šādi sastrēgumi ievērojami samazina priekšdziedzera, dzimumlocekļa un sēklinieku funkcijas, audu apgādi ar skābekli un barības vielām - veicina dažādu iekaisīgu procesu attīstību, pavājina hormonu veidošanos, kas noved pie seksuāla rakstura traucējumiem.

Lai uzlabotu starpenes asinsriti, novērstu seksuāla rakstura traucējumus, līdz ar to paaugstinātu seksuālās spējas, būtu ieteicams regulāri veikt speciālus vingrojumus un izvēlēties aktīvu atpūtu, kas uzlabotu asinsriti mazajā iegurnī, piemēram, peldēšana, pārgājieni uc.

Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
eadenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
Designed by Alex