Neslimo !!!
Noni (Morinda Citrifolia) - auglis ar fantastiskām īpašībām.

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāks novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Pārsteigt mūsdienu cilvēku ir neticami sarežģīts uzdevums. Bet pavisam nesen ne tikai zinātnieku - botāniķu leksikonā, bet arī vienkāršā sarunvalodā parādījās vārds MORINDA. Kaut arī šim krūmaugam, kas dažreiz sasniedz koka (pateicoties jaudīgai sakņu sistēmai) izmērus ir daudz nosaukumu. Viens no tiem NONI - tas ir Morinda Citrifolia auga (Citronlapu Morinda) augļa vietējais nosaukums Taiti salas iedzīvotājiem. Noni aug uz Klusā okeāna dienviddaļas salām, tur, kur ir nepiesārņotā vulkāniskā augsne, kas ir īpaši bagāta ar mikroelementiem, tai skaitā arī uz Taiti salas, kā arī Dienvidaustrumu Āzijas valstīs. Augs ir apveltīts ar unikālām dziednieciskām īpašībām un ar panākumiem šajā reģionā tiek pielietots daudzu saslimšanu ārstēšanai vairāk kā 2000 gadus.

Daudzu simtu gadu laikā Franču Polinēzijas salu iedzīvotāji izmantoja Noni augļus un sulu kā vienu no galvenajiem savas ēdienkartes komponentiem. Salinieki tic, ka tieši tādēļ to vidējais dzīves ilgums ir daudz lielāks nekā Eiropā, bet paši ir izturīgāki un spēcīgāki. Un patiešām, Taiti salas iedzīvotāji ļoti reti slimo, to āda atšķiras ar veselību, mati - ar apskaužamu biezumu, bet acis - ar asu redzi.

Ir daudz šī auga pielietošanas tradicionālo veidu - gandrīz visas auga daļas tiek izmantotas veselības uzlabošanai. Ja pajautāt polinēziešiem, kā iedarbojas Noni, tie godīgi atbildēs, ka tiem tas nav zināms. Šā neparastā auga ķīmiskā sastāva sīka analīze parādīja, ka tas satur  apbrīnojamu vielu kopumu, kuras ir nepieciešamas organismam. Šī analīze apstiprināja to, ko polinēzieši zināja izsenis - Noni ir bagāts ar barojošajiem ingredientiem un bioloģiski aktīvām vielām, kuras ir derīgas veselībai, tai skaitā tādas, kā antioksidanti un bioflavonoīdi. Lapas un saknes ir pilnvērtīgs olbaltumvielu avots - tie satur pilnu neaizstājamo aminoskābju kompleksu. Katrā auga daļā ir svarīgu vitamīnu un minerālu sakopojums, ieskaitot C un E vitamīnus, kalciju, magniju un cinku.

Augs Morinda  citrifolia ir apveltīts ar apbrīnojamām dziednieciskām īpašībām un daudzus simtus gadus to izmantoja iezemieši, lai ārstētu dažādas slimības, tai skaitā vēzi, hipertoniju, diabētu. Polinēzijas dziednieki izmantoja ārstēšanai visas auga daļas: lapas, ziedus, mizu un it īpaši pašu Noni augli. Ar tā sulu ārstēja drudzi, infekcijas, gremošanas orgānu slimības, diarejas, aizcietējumus, astmu, dažādas traumas, dzīvnieku un indīgu kukaiņu kodienus, brūces, nespēku un visa veida sāpes. Sulas ekstraktā, kas ir iegūta no augļiem, ir atrasts vairāk kā 150 bioloģiski aktīvu vielu, pilns vitamīnu un minerālu komplekts, nozīmīgs aminoskābju daudzums.

Noni bioķīmiskie un farmakoloģiskie pētījumi aizsākas 1950-tajos gados. Zinātniskie pētījumi, kas ir veikti ar šā auga sulu pēdējos gados, apstiprina Polinēzijas iedzīvotāju leģendas par to, ka šis augs ir apveltīts ar neparasti spēcīgu ārstniecisku spēku.

Zinātnieki-pētnieki konstatēja, ka Noni sulai piemīt antibakteriālā, pretiekaisuma, pretsāpju, prettūskas un pretvēža ārstnieciskas īpašības.

Ķīmiķis-pētnieks D.Betcs no Naturālo Produktu Centra, veicot izmēģinājumus ar Noni augli, pierādīja, ka tas stimulē gludās muskulatūras aktivitāti un ir apveltīts ar pretalerģisku efektu, bet šā auga sakne - ar pretsāpju un trankvilizējošām īpašībām.

Virknē 1990-to gadu publikācijās tika ziņots par Noni auglī atklāto komponentu ar nosaukumu «damnacantal», kas nomāc vēža šūnu augšanu. Jaunie pētījumi izsauca vēl lielāku interesi par so augu. Noni auglis vairāk kā par 52% sastāv no šķidruma. Veikto  eksperimentu rezultātā izdevās atklāt pārējos 48% komponentu. Lielākā daļa komponentu tika izdalīti, tie ir:

 • Terpēni;
 • Morindons;
 • Morindīns;
 • Akubīns;
 • L.Asperuloside;
 • Antrahinona atvasinājumi;
 • Alazarīns;
 • Kapronskābe;
 • Kaprilskābe;
 • Skololetīns;
 • Demnakantāls;
 • Alkoloīdi un c.
Noni auglis ir ēdams, bet ir ar nepatīkamu rūgtenu garšu un asu smaržu, tādēļ tiek pielietots pamatvilcienos ekstrakta veidā (kapsulās) vai sajaucot to ar citām sulām.

Pēdējos gados ASV, Francijā, Japānā un citās valstīs zinātnieki-mediķi nopietni nodarbojās ar šā retā auga pētīšanu. Liels skaits pētījumu parādīja, ka Noni ir patiešām apveltīts ar neticamām dziednieciskām īpašībām. Pierādīts, ka Noni nostiprina imūnsistēmu, regulē šūnu funkciju, atjauno tās. Noni darbojas šūnu līmenī arī kā nutrients (nutrient - organismam obligāti nepieciešamā uzturviela) un kā dažādu bioķīmisku procesu regulators. Lūk kāpēc tas ir efektīvs pie pašiem daudzveidīgākajiem traucējumiem, kā arī neaizstājams kā vispārspēcinošs līdzeklis veseliem cilvēkiem.

Literatūra:
Heinicke R.M. The Pharmacologically Active Ingredient of Noni. Bulletin of the National Tropical Botanical Garden, 1985;
Hiramatsu T., Imoto M., Koyano T., Umezawa K. Induction of Normal Phenotypes in Ras-Transformed Cells by Damnacanthal from Morinda
Nitrifolia. Cancer Letters, 1993, v. 73;
Heinicke R. Cell regeneration: Unlocking the secrets of Tahitian Noni. Morinda Inc., 1996; Noni: Polynesia's Natural Pharmacy. Pride Publishing,
1997.
Unikāls dabisks produkts uz Noni augļa bāzes

Slāpekļa monoksīds (NO) ir viena no pašām svarīgākajam molekulām organismā. Tā spēlē vadošo lomu bioķīmiskajās reakcijās un piedalās dažādās organisma fizioloģiskajās funkcijās, ieskaitot cirkulāciju asinsvados, piesātinātību ar skābekli un vielmaiņu audos un sarkanajos asins ķermenīšos. Slāpekļa monoksīds ir viena no pētītākajām molekulām medicīnas vēsturē. Pasaulē par to ir vairāk nekā 70 tūkstoši zinātnisko publikāciju, kas apliecina, ka bez pietiekamas slāpekļa oksīda klātbūtnes organismā, neviens orgāns nespēj pilnvērtīgi funkcionēt! Parasti cilvēka organisms nepietiekami izstrādā slāpekļa monoksīdu un ir ievērojams tā trūkums - tikai ap 30-60 % no nepieciešamā NO daudzuma.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme Morinda ń³trifolia, Noni, polinezija, Taiti, Tahiti
Ļoti izdevīgs variants tiem, kuriem nav parocīgi nēsāt līdzi Noni sulas pudeli.

Divas galvenās NO funkcijas ir:

 • asinsvadu tonusa regulācija (noteicošā loma asinsvadu paplašināšanās darbībā);
 • nervu impulsu nodošana smadzenēs.

Slāpekļa monoksīds veic organismā signālmolekulas funkcijas - tas norāda katrai konkrētajai organisma šūnai kad un kā darboties, tas nodod informāciju kādas tieši minerālvielas, vitamīni un citi elementi šūnai ir nepieciešami. Šī gāze paātrina visus bioķīmiskos procesus, atbrīvo enerģiju šūnās, likvidē perifēro asinsvadu spazmas, paātrina vielmaiņu. Slāpekļa monoksīdam milzīga nozīme optimālas organisma vielmaiņas nodrošināšanā. Uzlabojot asins plūsmu, uzlabojas organisma apgāde ar skābekli, barības vielām, vitamīniem un citiem svarīgiem elementiem, kas nozīmē holesterīna līmeņa normalizāciju, audzēju un satūkumu samazināšanos, muskuļu un citu sāpju izzušanu, lūzumu un ievainojumu ātrāku sadzīšanu utt. Slāpekļa monoksīds palīdz imūnsistēmai veikt tās svarīgās antibakteriālās un prettivīrusu funkcijas.

Bez slāpekļa monoksīda nevar normāli darboties organisma reproduktīvie orgāni, tas ir nepieciešams gan sievietēm, gan vīriešiem, lai tie varētu sajust seksuālo uzbudinājumu un apmierinājumu. 1998. gadā trīs zinātnieki Robert F. Furchgott, Louis J. Ignarro un Ferid Murad saņēma Nobela prēmiju Medicīnas fizioloģijas jomā par atklājumu, kas saistās ar "slāpekļa monoksīdu (Nitric oxide NO) kā signālmolekulu sirds un asinsvadu sistēmā".
(Nobela laureātu saits: http://nobel.se/medicine/educational/poster/1998/)

Vai neslēpjas Noni auga apbrīnojamā spēka mīklas atminējums apstāklī, ka tas palīdz organismam izstrādāt NO? Bet ja tā, tad kādas tā daļas, un kādos savienojumos, būs īpaši efektīvi? Tika veikti pētījumi, kuru mērķis bija  atklāt Noni iedarbības mehānismus.

Pētnieki pierādīja, ka dažādas Noni formas patiešām stimulē NO ražošanu šūnās laboratorijas apstākļos, turklāt dažas auga daļas dod īpaši izpaustu efektu. Preparātu analīzes rezultātā, kas tika sagatavoti no dažādām auga daļām, dažādās kombinācijās, zinātniekiem izdevās sasniegt NO izstrādes maksimālu pastiprināšanu endoteliālo šūnu kultūrās, pēc NO testēšanas standartizētās metodikas.
Pateicoties šiem pētījumiem mēs tagad varam piedāvāt Jums Noni dziedniecisko spēku koncentrētā veidā - ekstraktu kapsulās.

Lielākoties visur tiek piedāvāta Noni sula šķidrā veidā. Tas nav visai parocīgi - vazāt pudeli sev līdzi (uz darbu, ceļojumā utt.), un laistīties atmērot lietojamo devu. Mēs piedāvājam Noni ekstraktu kapsulās - katrā kapsulā ir stingri noteikta deva.

Indikācijas:

 • izrāda spēcīgu antioksidanto aktivitāti, pateicoties kam ir spējīga iedarboties uz organisma novecošanas procesiem, uzlabojot cilvēka pašsajūtu;
 • paaugstina seksuālo kvalitāti gan vīriešiem, gan sievietēm;
 • apveltīta ar spēju brīdināt ļaundabīgu jaunveidojumu attīstību;
 • sekmē asinsspiediena normalizāciju;
 • renovē un palīdz regulēt miegu;
 • palīdz pie neirozēm, depresijas, hroniska noguruma;
 • palīdz ārstējot diabētu;
 • tiek pielietota ārstējot alerģiju;
 • efektīvi mazina sāpes;
 • palīdz pie respiratorām saslimšanām, astmas;
 • palīdz pie hemoroīdiem;
 • paaugstina organisma enerģiju, mazina nogurumu;
 • palīdz ārstēt kaulu un locītavu slimības;
 • tiek pielietota svara pazemināšanai;
 • uzlabo redzi;
 • palīdz atbrīvoties no nikotīna atkarības un atmest smēķet.

60 kapsulas.
1 kaps. sastāvs: citronlapu morindas (Morinda сіtrifolia, Noni) ekstrakts – 500 mg
Pielietojuma veids: pieaugušajiem un bērniem no 16 gadiem līdz 1-2 kapsulas dienā stundu pirms ēdienreizēm, kopā ar ūdeni. Pielietojuma kurss: 1-2 mēnešus, kurus rekomendē atkārtot 2 reizes gadā.
 
Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.


Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.
Designed by Alex