Neslimo !!!
Niacīns (sinonīmi - PP vai B3 vitamīns, nikotīnskābe, nikotinamīds, niacinamīds) - izgatavots no augiem.

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

Niacīns (B3) - nervu šūnu “dziednieks”. Tas uztur sirds darbību, veic holesterīna satura kontroli un piedalās kuņģa sulas ražošanā. Tas ir vienīgais vitamīns, kurš ir kā sastāvdaļa hormonālajā vielmaiņā.

Pirmās Niacīna trūkuma pazīmes

Nogurdināmība; muskuļu vājums; apetītes zudums; ādas izmaiņas, ādas slimības; nepatīkama smaka no mutes; čūlas mutē un uz lūpām; galvassāpes; slikts miegs; nespēja koncentrēties; depresīvs stāvoklis; paaugstināta smaganu jūtība; caureja; nelabums.

Labākie dabiskie avoti: aknas, liesa gaļa, pilngraudu kvieši, zivis, olas, zemesrieksti, baltā putnu gaļa, avokado, dateles, vīģes, žāvētās plūmes. Ļoti daudz tā ir upenēs.

Izmantojot aminoskābi triptofānu, organisms pats var ražot niacīnu. Niacīna trūkums var izsaukt negatīvas personības izmaiņas.
  • Uztur gremošanas sistēmas veselību, novērš kuņģa-zarnu traucējumus.
  • Piešķir ādai veselīgu izskatu.
  • Novērš un atvieglo migrēnas.
  • Pastiprina asinsriti un pazemina paaugstināto asinsspiedienu.
  • Palielina sainspieplūdi dzimumorgāniem.
  • Samazina nepatīkamas izjūtas no reiboņa pie Menjēra sindroma.
  • Sekmē čūlas izsauktā stomatīta un nepatīkamas smakas novēršanu no mutes.
  • Pazemina holesterīna līmeni. Iespējams, ka tas faktiski, ir pats efektīvākais no visiem eksistējošajiem vitamīniem, kas normalizē holesterīna saturu asinīs.

Saslimšanas, ko izsauc niacīna deficīts : pelagra.
Organismā niacīns pārvēršas nikotinamīdā, kurš sasaistās ar kodehidrogenāzes kofermentiem, kas pārnes ūdeņradi, piedalās taukvielu, olbaltumu, aminoskābju, purīnu metabolismā, audu elpošanā, glikogenolīzē, biosintēzes procesos. Normalizē asinīs lipoproteīnu koncentrāciju. Paplašina sīkus asinsvadus (tostarp galvas smadzenēs), uzlabo mikrocirkulāciju, asins pieplūdi dzimumorgāniem, izrāda vāju antikoagulanto darbību (paaugstina asins fibrinolītisko aktivitāti). Uzlabo atmiņu, kustību koordināciju.

To pielieto pie: Smadzeņu asinsrites išēmiskiem traucējumiem, galvas smadzeņu un ekstremitāšu asinsvadu spazmām, ekstremitāšu asinsvadu oblitējošas saslimšanas (Oblitējošais endarterīts, Reino slimība), žults- un urīna izvades ceļu slimības; diabētiskā polineiropātija, mikroangiopātija. Sejas nerva neirīts, hipoacīdais gastrīts, enterekolīts, kolīts, ilgstoši nesadzīstošās brūces un trofiskās čūlas.
Niacīns uzlabo asinsapgādi jostas-krusta daļā un dzimumorgānos, normalizē hormonālo fonu. Kompleksveida ārstēšanā palīdz pie iegurņa orgānu iekaisumiem, prostatīta, priekšdziedzera hiperplāzijas un adenomas, biežām urinācijām, hemoroīdiem.
Tāpat Niacīns parādīja labu efektu sieviešu slimību kompleksveida ārstēšanā: piedēkļu iekaisums, vaginīts, uretrīts, neregulāri sāpīgas mēnešreizes, frigiditāte un c. ginekoloģiskas saslimšanas.
Kā darbojas Niacīns?

Šis organiskais savienojums ir ļoti vienkāršs un tāpēc ļoti stabils. Vitamīns savienojas ar olbaltumvielām, atdzīvina tās un rada kopīgi ar tām vairākus simtus dažādu fermentu, kuri cītīgi strādā, iededzot triljonus "krāšņu" organisma šūnās. Tur pārvēršas enerģijā ogļhidrātu, taukvielu un olbaltumvielu krājumi.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme
Niacīns un nervu sistēma
Niacīns nodrošina nervu sistēmas un galvas smadzeņu normālu funkcionēšanu, izrādot aktivējošo iespaidu uz lielo pusložu garozas funkcijām. Tas piedalās oksidācijas-reparatīvo procesu pirmajā etapā - ATF (adenozīntrifosfāts - svarīgs nukleotīds, dzīvo organismu enerģijas avots) izstrādē. Šī procesa traucējumi noved pie organisma trofiskiem bojājumiem. Rezultātā rodas nervu sistēmas funkcionāli traucējumi.

Niacīns un sirds-asinsvadu sistēma
Iespaido sirds-asinsvadu sistēmu, konkrētāk paplašina sīkos perifēriskos asinsvadus, uzlabojot asinsriti. Izrāda aktivējošo iespaidu uz asins plūsmas ātrumu; attīra asinsvadus no augsta blīvuma lipoproteīdiem, samazinot sirds-asinsvadu saslimšanas risku; pazemina arteriālo spiedienu.

Niacīns un gremošanu sistēma
Niacīns uztur kuņģa-zarnu trakta darbību, sekmē gļotādas iekaisuma novēršanu, pastiprina kuņģa sekretoro (kuņģu sulas ražošana) un motoro (barības virzīšana) funkcijas. Stimulē aizkuņģa dziedzera (paaugstina tās sekrētā tripsīna, amilāzes un lipāzes saturu) un aknu (stimulē žults atdalīšanos) funkcionālo aktivitāti. To pielieto pie aknu, kuņģa saslimšanām un, 12-pirkstu zarnas čūlas, enterokolītiem.

Niacīns un asinsrade
Kompleksā ar B grupas vitamīniem niacīns spēlē lielu lomu hemoglobīna sintēzē un eritrocītu radīšanā.

Niacīns un hormonālais balanss
Niacīns ir vienīgais vitamīns, kurš piedalās hormonālā statusa formēšanā. Tas ir vitāli svarīgs dzimumhormonu (estrogēnu, progesterona, testosterona) sintēzei, kā arī hormoniem, kuras izstrādā virsnieru garoza (kortizons), vairogdziedzeris (tiroksīns) un aizkuņģa dziedzeris (insulīns).

Niacīns un vielmaiņa
Piedalās visos vielmaiņas veidos: ogļhidrātu, olbaltumvielu un lipīdu (taukvielu). Tā paveidi ir daudzu fermentu sastāvā, kas piedalās olbaltumvielu metabolismā, kas ir nepieciešams šūnu elpošanai, glikolīzei. Ir izšķirīga nozīme enerģijas izstrādē. Piedalās vairāk kā pussimts reakcijās, kuru gaitā cukurs un taukvielas pārvēršas enerģijā.

Kontrindikācijas
Paaugstināta jūtība, kuņģa un 12-pirkstu zarnas čūlu slimības (saasinājuma stadijā), bērnu vecums (līdz 2 gadiem - hipolipidēmiskā līdzekļa kvalitātē).

Ar piesardzību
Hemorāģija, glaukoma, podagra, hiperurikēmija, aknu mazspēja, arteriālā hipotensija, hiperacīdais  gastrīts, kuņģa un 12-pirkstu zarnas čūlu slimības (ārpus saasinājuma stadijas).

Blakus parādības: Daži jūtīgi cilvēki var izjust dedzināšanu un ādas niezi.
Ieņemot iekšķīgi augstas devas: sejas un ķermeņa augšdaļas ādas hiperēmija, parestēzijas (nepatīkami pieskarties ādai), ādas nieze, reibonis, asins "paisumi" pie sejas ādas, aritmija, ortostatiskā hipotensija, diareja, ādas un acu gļotādas sausums, hiperglikēmija, hiperurikēmija, mialģija, nelabums, vemšana, peptiskā čūla.

Nerekomendē lietot kopīgi ar sulfanilamīda preparātiem un miega zālēm, alkoholu, estrogēniem.

Ražots ASV. Uztura bagātinātājs ir izgājis ASV FDA (Food and Drug Administration) stingro drošības kontroli.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta
.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis, un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.


Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.
Designed by Alex