Neslimo !!!
Nātre Lielā (Urtica dioica) - sekmē prostatas un urīnceļu veselību

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

Augs ir dziedniecisks no saknes līdz ziedam. Nātri ciena no seniem laikiem. Alberts Djurgers (1471-1528) uzgleznoja eņģeli, kas lido augšā pie Visuvarenā troņa ar nātres ziedu rokā. Ja vien cilvēce zinātu, cik ļoti tā ir dziednieciska, tad sāktu to plaši kultivēt. Diemžēl, par to zina tikai nedaudzi.

Nātre palīdz pie nierakmeņiem, smiltīm nierēs. Nieru saslimšanas ir ļoti bieži pavadāmas ar galvassāpēm un ekzēmu. Tā kā ekzēma rodas no iekšējiem cēloņiem, to nepieciešams arī ārstēt no iekšpuses - ar līdzekļiem, kas attīra asinis.

Nātre ir labākais līdzeklis, lai attīrītu asinis. Bez tam, nātre ir asinsradoša. Bet sakarā ar to, ka tā izrāda pozitīvu iespaidu aizkuņģa dziedzerī un regulē cukura saturu asinīs, to var izmantot kā līdzekli, kas pazemina cukura līmeni asinīs.

Viena no nozīmīgākajām nātres īpašībām,  ir tās spēja ārstēt urīnceļu iekaisumus un citas tā saslimšanas, it īpaši biežas un sāpīgas urinācijas, kā arī to aizkavējumus.  Tā  kā nātre darbojas vēl arī atslābinoši, tā ir īpaši rekomendējama priekšdziedzera ārstēšanai vīriešiem.
Daudzgadējs augs, kas mitros mežos un zālainēs, nātre  satur milzīgu daudzumu organisku vielu veselības uzlabošanai. Īpaši nātre noderīga vīriešiem, sakne spēlē noteicošu lomu priekšdziedzera un urīntrakta veselībai. Tāpat divmāju nātres sakne ir arī viens no labākajiem līdzekļiem elpošanas sistēmas atbalstam.

Ingredienti:  Hlorofils, šķiedrvielas, olbaltumvielas un  miecvielas, flavonoīdi, organiskās skābes (citrona, piena, skudru, skābeņu, dzintara), karotīns un tā atvasinātie karotinoīdi (sitosterīns, fitosterons), glikozīds urticīns, silīcijskābe un tās sālis, alkaloīdi (nikotīns, acetilholīns, histamīns), kumarīni, fitoncīdi, sekretīns (hormons, kas stimulē aizkuņģa dziedzera ārēji sekretoro darbību), ciete, vitamīni (B1, B2, Ā3, K, pantotēna un askorbīna skābes), ēteriskas eļļas.

Nātre satur pietiekamu daudzumu minerālu sāļu - kālija, kalcija, bārija, daudz dzelzs, molibdēna un bora, koncentrē varu, stronciju un selēnu. Ń vitamīna (askorbīnskābes) nātres lapās ir līdz 15-20 %, kas ir divkārt vairāk, nekā upenes augļos, bet provitamīna A (karotīna un karotinoīdu) - līdz 50 mg uz 1 gr, tas ir vairāk, nekā burkānos.
Terapeitiskas īpašības: Nātre ir apveltīta ar asinisapturošu, pretiekaisuma, polivitamīnu, pretniezes, imūnotropo (pastiprinošu imūnas sistēmas funkciju) īpašībām;  stimulē reģenerāciju (sadzīšana), normalizē vielmaiņu, piemīt žultsdzinēja, diurētiska, hepaprotektora (aknu šūnas aizsargājoša) spējas, tāpat arī asinis attīrošas, atkraukājošas, atsāpinošas, antiseptiskas, pretkrampju, pastiprinošs hemopoēzi (asinsrade) īpašības.

Nātres sakne ir izgājusi klīnisku pārbaudi uz slimniekiem ar priekšdziedzera labdabīgu hiperplāziju. Ir pierādīta nātres spēja noņemt veselu virkni hiperplāzijas simptomu, tai skaitā vairākkārtējus aicinājumus urinēt pa naktīm, biežas urinācijas un nepilnīga urīnpūšļa iztukšošana. Vienā no pētījumiem ar 2000 pacientu piedalīšanos, kas lietoja preparātu no nātres saknēm, tika atzīmēta ne tikai simptomu pavājināšanās, bet arī patoloģisku izmaiņu samazināšana. Tas pierāda, ka preparāts palīdz ārstēt saslimšanu, nevis vienkārši apslāpē tās simptomus.

Vēlreiz uzsvērsim - nātres sakne ir jaudīgs regulators pie urīnizvades tarucējumiem vīriešiem, kas cieš no priekšdziedzera iekaisuma saslimšanām.

Katra kapsula nodrošina  nātres saknes 500 miligramus.

  • Sekmē prostatas un urīnceļu veselību
  • Teicama palīdzība pie elpošanas ceļu saslimšanām
  • Kā papildlīdzeklis pie cukura diabēta
  • Efektīva aizsardzība no apkārtējās vides kairinātāju iedarbības

Lietot: Pa 1 kapsulai 2-3 reizes dienā kopā ar ūdeni.

Kontrindikācijas: Individuāla komponentu nepanesamība, grūtniecība, zīdīšana. Par papildus kontrindikācijām lietojot nātri un tās preparātus atzīti: paaugstināta asins viskozitāte, hipericīdais gastrīts, kas ir atkarīgs no kuņģu sulas pārlieka skābuma, kā arī kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas slimība, kas norisinās uz hipericīdā gastrīta fona. Nevajag pielietot nātres preparātus sievietēm pie asiņošanām, ko izsauc cistas, polipi un dzemdes vai tās piedēkļu citi audzēji.

Ražots ASV (Swanson Health Products). Uztura bagātinātājs ir izgājis ASV FDA (Food and Drug Administration) stingro drošības kontroli.
Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Designed by Alex