Neslimo !!!
Fungoterapija

Fungoterapija – organisma atveseļošana, izmantojot sēņu preparātus – pasaulē sāk veidoties par nākotnes medicīnas nozari ar lielu potenciālu. Sēņu preparāti, īpaši to ekstrakti, kas ir efektīvākā un koncentrētākā sēņu polisaharīdu forma, efektīvi palīdz nesaslimt ar dažādām slimībām vai arī veicina drīzāku atlabšanu. Pētījumos atzīts, ka ir mērķtiecīgi lietot šos produktus, piemēram, psoriāzes, hepatīta, dažādu hronisku slimību, infekciju un arī vēža gadījumā. Sēņu ekstraktu lietošana nerada nevēlamus blakusefektus, tikai ļoti retos gadījumos vērojami nelieli gremošanas traucējumi vai alerģiskas reakcijas.

Vēža pacientiem

Klīniskos pētījumos pierādīts, ka sēņu preparātu plaša spektra imunoloģiskais efekts padara tos par ideālu atbalstu vēža pacientiem, jo tiek stimulētas imūnsistēmas atbildes reakcijas uz vēža šūnām; kavēta to augšana un metastāžu veidošanās; pastiprināts operācijas, ķīmijterapijas un staru terapijas efekts, mazinot nevēlamo blakusiedarbību uz organismu.

Avots: http://nra.lv/maja/veseligs-dzivesveids/101039-senu-preparati-kam-kad-un-ka-tie-palidz.htm
Piedāvājam jūsu uzmanībai produktu ar trīskāršu iedarbību:
 
Triple Musroom Complex

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !


Sastāvs (1 kaps):

Visas trīs sēnes kopā iedarbojas sinerģiski - tas ir, pastiprina viena otras iedarbību!

Lietot:
Profilaktiski pa 1 kapsulai dienā uzdzerot ūdeni. Kompleksajā terapijā - kā nozīmējis Jūsu ārsts.

Kontrindikācijas: Līdz šim nav novērotas.

Blaknes: Individuāla komponentu nepanesība.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, arī dabīgais vai homeopātisks preparāts nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Šie līdzekļi ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te homeopātija var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Komponentu apraksts:

Maitake  (200 mg) - vēl viena sēne brīnumdaris
Maitake sēne (Grifola frondosa - daivainā čemurene) pēc popularitātes ir otrā dziednieciskā sēne Japānā pēc Šitake. Latvijā sastopama reti un iekļauta Sarkanajā grāmatā. Maitake ir vērtīgs par tā smalko garšu un ārstnieciskām īpašībām. Kaut arī austrumu medicīnā šī sēne tiek izmantota jau vairākus tūkstošus gadus, tās pētīšana Eiropā iesākās tikai 30 gadus atpakaļ, tādēļ daudzās tās derīgās īpašības paliek nepierādītas.
Ar dziednieciskām īpašībām ir apveltītas ne tikai pašas sēnes, bet arī to apakšzemes daļa (sēņotne). Ekstrakts no Maitake sēņotnes nostiprina imunitāti, bet šo sēņu cepures ir spējīgas regulēt spiedienu, glikozes, insulīna un bilirubīna saturu asinīs, atjaunot dzimumhormonu balansu pie endokrīnām saslimšanām, pazemināt holesterīna līmeni un sekmēt atbrīvošanos no liekā svara. Maitake var izmantot infekciozu un bakteriālu saslimšanu profilaksei un ārstēšanai. Maitake sēnes ir bagātas ar minerāliem (kālijs, kalcijs, magnijs), vitamīniem (B2, D2), šūnaudiem un aminoskābēm. Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, Maitake var novērst audzēju attīstību un pazemināt ķīmijas terapijas blakus efektus.

Maitake darbība uz šūnu imunitāti.

Retikuloendoteliālā sistēma - tā ir šūnu aizsardzības sistēma, kura ir spējīga pārņemt un sagremot svešas šūnas.

Maitake tika atrasts polisaharīds - betaćglukāns, kas ieguva nosaukumu - Grifolan. Grifolans aktivizē makrofāgu darbību: iesākas citokīnu veidošanās, kuri palīdz cīņā pret infekciju un vēzi.

Maitake darbība pie dažādām saslimšanām

Ļoti bieži Maitake ir vienīgais glābiņš, kad visi pārēji līdzekļi izrādās neefektīgi. Darbojošās vielas, kas ir Maitake, ļauj iesaistīt atšķirīgus iedarbības mehānismus uz ļaundabīgiem audzējiem: pretaudzēju imūnās funkcijas aktivizācija, audzēja angioģenēzes (asinsvadu attīstības) bremzēšana un vēža šūnu apoptoze (iznīcināšana). Tāpat tās bloķē fermentu, kuru izdala audzējs savai aizsardzībai no organisma imūniem spēkiem. Maitake lietošana pie staru un ķīmiskās terapijas pazemina blakus efektus, uzlabo dzīves kvalitāti un nodrošina labākus rezultātus, nekā pie ķīmijas vien. Maitake pazemina arteriālo spiedienu un holesterīna līmeni asinīs. Ir pierādīta Maitake iedarbība pie organisma hormonāla fona traucējumiem, pie cukura diabēta, difuzīvām aknu saslimšanām. Pie infekciozām saslimšanām Maitake ir spējīgs pastiprināt antibiotiku iedarbību, pie tam iznīcināšanai padodas pat baktēriju  vai sēnīšu formas, kas agrāk bija noturīgi pret terapiju.

Japāņu un ķīniešu tradicionālajā medicīnā šī sēne tiek ierindota ārstniecisko sēņu kategorijā kā spēcīgs imūnsistēmas modulators. Bez tam, pateicoties mikologu un farmokologu pūlēm, ir atklāta maitake ārstnieciskā efektivitāte sekojošu slimību gadījumos:

    Audzēji (labdabīgie un ļaundabīgie);
    Augsts asinsspiediens (hipertensija);
    Cukura diabēts;
    Aknu hepatīts;
    Hroniskā noguruma sindroms;
    Vīrusu infekcijas, arī HIV;
    Asinsvadu ateroskleroze;
    Reproduktīvā sistēma,
    Aptaukošanās, un c.

Sēne Maitake tika iesaukta arī par geišu sēni, jo Japānas geišas (meitenes, kuras apkalpoja viesus - vīriešus) regulāri lietoja šīs sēnes pulveri, lai nekļūtu resnas.

Maitake arī efektīvi spēj mazināt menopauzes simptomus: svīšanu un emocionālo spriedzi, karstuma viļņus. Tā mazina un novērš arī PMS (pirmsmenstruālā sindroma) simptomus: nervu uzbudinājumu, sāpes mugurā un vēderā, kā arī galvassāpes un nespēku. Sēnei piemīt arī īpašība izšķīdināt fibrozes, cistas, ārstēt mastopātiju un regulēt hormonālo fonu.