Neslimo !!!
Muira Puama (Ptychopetalum olacoides) 10:1 ekstrakts (desmit reizes spēcīgāks) 60 vai 90 kaps. pa 250 mg

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !


Muira Puama
(Ptychopetalum olacaceae olacoides) ir neliela koka mizas un sakņu ekstrakts no Brazīlijas. Tur tu uzskata par pašu jaudīgāko afrodiziaku un to izmanto jau daudzus gadsimtus kā pašu efektīvāko impotences ārstēšanas līdzekli un kā toniku nervu sistēmai. Noņem stresus, optimizē nervu sistēmas funkcijas, un īpaši tās sadaļu, kura atbild par vīrieša «erotisko garastāvokli».

Iedarbīgās vielas: dažādi ēteri, darvas, rūgtumi, sitosterīns un virkne citu vielu.

Pielietojums:
  • kā seksuāli iekairinošs līdzeklis vīriešiem un sievietēm,
  • erekcijas pastiprināšanai vīriešiem
Farmakoloģiskas īpašības.

To sen ir pazīst Dienvidu Amerikas tautas medicīnā, vispirms pateicoties tā izpaustajai darbībai uz nervu sistēmu - tonizējošam un sekss-stimulējošam (tādas substances dēvē par afrodiziakiem) efektam.

Vēl pagājušā gadsimta 20.gados Francijā ārsts Reborgeons publicēja klīnisku izmēģinājumu rezultātus, kas apstiprināja to, ko brazīliešu aborigēni zināja daudzus gadsimtus atpakaļ - gribi labu seksu - lieto Muira Puama. Ne jau velti aborigēni to mīļi dēvē par Muira Puama - "tas, kas mīkstu padara par cietu". 50.gados Muira Puama tika Brazīlijas farmakopejā kā līdzeklis pret impotenci, vēlāk to iekļāva Britu drogu farmakopejā. Mūsdienās Muiru Puamu plaši izmanto ASV, Brazīlijā, Anglijā, Francijā, Vācijā, Gviānā un Somijā.

Interese par šo preparātu arvien pieaug. Nesen Francijā tika veikti divi klīniski izmēģinājumi, kas demonstrēja nopietnus panākumus impotences ārstēšanā ar Muira Puama palīdzību. Tika pierādīts, ka Muira Puama pastiprināja dzimumdziņu un novērsa erektīlo disfunkciju. Abi pētījumi tika veikti Seksoloģijas Institūtā Parīzē zem viena no pasaulē pazīstamākā seksopatologa dr. Veinberga vadības. Pirmajā izmēģinājumā piedalījās 262 pacienti, kas sūdzējās par seksuālas vēlmes neesamību un nespēju sasniegt vai uzturēt erekciju. Muira Puama bija efektīva daudzos gadījumos.

Jau pēc divām nedēļām no ārstēšanas sākuma 62% pacientu ar libido trūkumu sajuta dzimumdziņas pastiprināšanos, bet 51% vīriešu ar samazinātu erekciju izjuta, ka Muira Puama tiem palīdz. Otrajā pētījumā dr. Veinbergs atklāja Muira Puama pozitīvos efektus uz 100 vīriešiem ar seksuālo astēniju. Pēc speciālistu domām citu afrodiziaku vidū Muira Puama, ir īpaši efektīva pie erekcijas traucējumu terapijas. Agrāk tāda slava bija Johimbīnam - Āfrikas koka Johimbē mizas ekstraktam. Tomēr, nopietnu blakus seku rezultātā dažiem cilvēkiem (trauksmainība, panikas lēkmes, halucinācijas, arteriālā spiediena celšanās un sirdsklauves, galvassāpes, reibonis, ādas apsārkums) ASV Pārtikas un Zāļu Administrācija (FDA) uzskata Johimbīnu par nedrošu preparātu.

Ārsti ir nākuši pie slēdziena, ka Muira Puama ir daudz labāka par Johimbīnu; pētījumi, kas ir veikti Seksoloģijas Institūtā Parīzē, parādīja, ka Muira Puama ir drošs un palīdz lielākam pacientu skaitam salīdzinot ar Johimbīnu. Pie tam vēl Johimbīnu nedrīkst izmantot cilvēki ar nieru slimībām un psihiskiem traucējumiem.

Vajag atzīmēt, ka Muira Puama blakus pazeminātās potences terapijai, izraisa lielu interesi speciālistos vēl arī vesela virkne šī preparāta citas izcilas dziednieciskas iespējas. Muira Puama izrāda izpaustu tonizējošo un pretstresa iedarbību, kā arī palīdz pie reimatisma un kuņģa-zarnu trakta saslimšanām. Ir īpaši Muira Puama ir noderīga pie nervu apsīkuma. Sievietēm Muira Puama palīdz dzimumdziņas pastiprināšanai, pie neirastēnijas un pirmsmenstruācijas sindroma, pie depresijām, kā līdzekli pret frigiditāti.

Lietot:

Pa vienai kapsulai dienā uzdzerot  ūdeni, kurss 60 dienas. Var atkārtot pēc mēneša. Ne vairāk kā 2-3 reizes gadā. Nepārsniegt devu.

Un vēl: Efekts palielinās, lietojot vienlaicīgi L-arginīnu.

Citi ingredienti:

Nesatur mākslīgas krāsas, aromātus vai saldinātājus un konservantus.
Nesatur pienu, laktozi, sojas produktus, glutīnu, kviešus, raugu, zivju un gaļas produktus.

Brīdinājums:

Ja jūs esat grūtniecības stāvoklī vai barojat bērnu ar krūti, lietojat citus medikamentu, lūdzam konsultējieties ar savu ārstu. Nav paredzēts personām, jaunākām par 18 gadu vecumu.

Uzglabāt bērniem nepieejamā vēsā un sausā vietā.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Šie līdzekļi ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te tas var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.

Citi līdzekļi potencei, erekcijai un dzimutieksmei

Maka, Katuaba, Horny Goat weed, Tongkat Ali extr. 1:200, Supreme DHEA for Intimacy

Vienalicīgi ar konkrēto uztura bagātinātāju ir ieteicams lietot Spirulīnu, tad efekts palielinās.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, potences uzlabotāji
Designed by Alex