Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Mucuna Pruriens - dzimumfunkcijas un libido pastiprināšana vīriešiem un sievietēm

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

Mukuna dedzinošā (samtainās pupas). Tas ir lielisks un ļoti iedarbīgs vīriešu un sieviešu afrodiziaks. Mūsdienu dziednieku vidū, kuri pielieto dabiskos augus, Mucuna Pruriens ir ieguvusi vispasaules atzinību par savu spēju atbalstīt veselīgas dzimumfunkcijas un libido pastiprināšanu vīriešiem un sievietēm. Bieži vīriešu neauglības diagnoze tiek uztverta kā spriedums, un vīrieši pat nemēģina meklēt izeju no šīs situācijas. Indijā daudzu gadsimtu laikā ar Mukunu veiksmīgi ārstēja vīriešu neauglību. Mukuna uzlabo fertilitāti, spermas kvalitāti un daudzumu, paaugstina libido, novērš neauglību, normalizē erekciju, izārstē impotenci, turklāt darbojas pakāpeniski, risinot pašu erekcijas traucējumu cēloni.
Mukunas iedarbība principiāli atšķiras no mūsdienu preparātiem, kuri dod vienreizēju rezultātu (tiešs pirms dzimumakta), maksā dārgi, bet problēma paliek neatrisināta. Mukuna iedarbojas pakāpeniski, to jālieto vairākus mēnešus ilgi, normalizējot vīriešu organisma reproduktīvās funkcijas.

Tā nav «Viagra», nav vērts gaidīt acumirklīgu rezultātu pēc vienreizēja ieņēmuma. Tāpat Mukuna palīdz organismam būvēt muskuļu masu, noārda liekus tauku nogulumus, paaugstina testosterona līmeni, to izmanto arī sporta medicīnā. Blakus augstāk uzskaitītām, Mukuna palīdz pie plaša citu saslimšanu spektra. Parkinsona slimība, dažādas tūskas, zarnu trakta parazīti, dizentērijas, caurejas, čūskas kodieni, muskuļu sāpes, reimatiskas saslimšanas, podagras, klepus, tuberkuloze, menstruālā cikla traucējumi, diabēts un pat onkoloģiskās saslimšanas. Ārīgi tiek pielietota pie ādas saslimšanām, čūlām.
Augs ir jaudīgs tonizējošs līdzeklis nervu sistēmai, pastiprina asins pieplūdi pie dažādiem orgāniem. Tiek izmantots depresijas procesu regulēšanai un smadzeņu darbības uzlabojumam. Pazemina holesterīna un cukura līmeni asinīs.

Vēl lieto pie zema libido sievietēm un klimaktēriskajā periodā. Stimulē hipotalāmusu un hipofīzi, regulē kustības pārvaldes funkcijas, nostiprina imunitāti, palielina muskuļu masu, kaulu blīvumu, pastiprina enerģētiskos procesus un nodrošina pilnvērtīgu miegu.

Ekstrakts paaugstina dzimumdziņu. Pētījumi parādīja, ka Mukuna pastiprina dabisko testosterona sekrēciju. Paaugstina vēl arī augšanas hormona sekrēciju. Abu hormonu sinerģiskā darbība garantē muskuļu augšanas paātrinājumu.
Attēlā ir parādīts, kā Mucuna Pruriens iedarbojas uz vīrieša organisma spēju producēt testosteronu
Sēklas satur alkaloīdus - mukunīnu, mukunadīnu, mukonadinīnu, prurienīnu, pruriendīnu, nikotīnu, kā arī beta-sitosterolu, glutionu, lecitīnu, vernolija un hallija skābes. Tās satur virkni bioaktīvo vielu, ieskaitot triptamīnu, alkilamīnus, steroīdus, flavonoīdus, kumarīnus un kardionolīdus. L-dihidroksifenīlalanīns (L - DOPA) ir sēklās, stobrā, lapās, kā arī auga saknēs.

Pamatvielas pāksts matos ir amīni, tādi kā 5-oksitriptamīns (serotonīns) un proteolītiskais ferments mukaīns. (serotonīnu satur tikai auga pākstis.)
Sastāvs: 60 kaps. pa 400 mg katrā Mucuna pruriens (seed)

Lietošana:
kā uztura bagātinātāju, iedzeriet vienu kapsulu 1-2 reizes dienā ar ūdeni, stundu pēc ēšanas. Ieteicams uzeņemt atsevišķi no citiem preparātiem

Brīdinājums: Nelietojiet šo produktu, ja jūs lietojat MAO inhibitorus. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms lietošanas, ja Jums ir hipertensija, sirds vai plaušu slimības, vai ja Jūs lietojat produktus, kas satur L-dopa.

Uzmanību! Pētījumi parādīja, ka Mukuna ir absolūti droša, bet tas ir jaudīgs preparāts un ir jāpielieto ar piesardzību, gadījumā ja jūs jutīsieties slikti, konsultējieties ar kvalificētu ajūrvedas speciālistu, vai pārtrauciet lietošanu.
 
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, problēmas ar erekciju, puisim vīrietim nestāv, pimpis pipele nestāv, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, premenopauze, postmenopauze,, libido, dzimumtieksme
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Designed by Alex