Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Tagad Jums ir lieliska iespēja pašrocīgai prostatas masāžai!
Kas ir prostatas (priekšdziedzera) masāža
Jau gadsimtiem ilgi vīriešiem tiek izmantota priekšdziedzera (prostatas) masāža un tās sākumi meklējami austrumu kultūrā, kur  šo masāžu izmantoja vīriešu seksuālo spēju palielināšanai. Mūsdienās attieksme pret prostatas masāžu ir dažāda un bieži negatīva, kā galvenais iemesls varētu būt tās asociācija ar vīrieša netradicionālo orientāciju, kaut gan patiesībā tur nav nekāda sakara. Neatkarīgi no vīrieša orientācijas, visiem vīriešiem ir priekšdziedzeris un tas veic savu funkciju. Galvenā nozīme ir vīrieša seksuālajai veselībai nevis aizspriedumiem.
Mūsdienās, prostatas masāža tiek veikta profilaktiskos vai ārstnieciskos nolūkos. Priekšdziedzera masāža tiek izmantota arī diagnostiskos nolūkos, lai izmeklētu tā stāvokli - iegūtu prostatas sekrētu (tas ir šķidrums, ko izdala šis dziedzeris, kas sajaucoties ar spermatozoīdiem, rada spermu) izmeklēšanai utt. Ārstnieciskos nolūkos pielieto, lai ārstētu šī dziedzera hronisku iekaisumu, prostatas disfunkciju, stāzi, neauglību, erektīlās disfunkcijas un citu uroģenitālo slimību ārstēšanai un profilaksei.

Sastrēgumu (stāzes) rašanos mazajā asins rites lokā, tai skaitā priekšdziedzerī var veicināt ļoti daudzi faktori: sēdošs darbs, neregulāra sēklas noplūde, pārmērīga fiziskā slodze, regulārs un ilgstošs seksuālais uzbudinājums, pat ilga braukšana ar velosipēdu, kuram ir anatomiski nepiemērots sēsdeklis. Sastrēgumu var veicināt arī sporta nodarbības - smagatlētika (regulāra un ilgstoša smagumu cilāšana) , airēšana utt.

Priekšdziedzera masāžas iedarbība

Priekšdziedzeris sastāv no ļoti liela dziedzeru kanāliņu tīkla. Sastrēguma un iekaisuma rezultātā, šie kanāliņi nobloķējas un dziedzera veidotais sekrēts nevar noplūst. Tāpat tiek traucēta arī asinsrite. Priekšdziedzera masāža ir mehāniska iedarbība uz prostatu, līdzīgi kā saspiežot švammi, tiek izspiests sekrēts no priekšdziedzera kanāliņiem, kuri bija uzbrieduši un bloķēja sīkos asinsvadus.

Tātad, priekšdziedzera masāža "attīra" - atbrīvo dziedzera kanāliņus, tā rezultātā mazinās priekšdziedzera tūska - dziedzeris nedaudz samazinās izmēros, uzlabojas asinsrite tajā un urinācija.

Masāžas rezultātā uzlabojas priekšdziedzera apasiņošana - tiek vairāk pienests skābeklis un barības vielas, kas nepieciešamas normālai priekšdziedzera darbībai. Tā rezultātā uzlabojas erekcijas kvalitāte, paaugstinās libido.

Prostatas masāža mazina starpenes muskuļu paaugstināto spriedzi, kas veicina ātru sēklas noplūdi. Regulāra prostatas un starpenes rajona masāža bieži dod ļoti pozitīvu rezultātu  vīriešiem (arī jauniešiem) priekšlaicīgas ejakulācijas ārstēšanā.

Kādos gadījumos iesaka veikt prostatas dziedzera masāžu?

 • hroniska prostatīta ārstēšanai un profilaksei;
 • erekcijas kvalitātes uzlabošanai un profilaksei;
 • samazināta libido gadījumā;
 • priekšlaicīgas ejakulācijas gadījumos;
 • kursu veidā (reizi pusgadā vai labāk reizi kvartālā) vīriešiem, kuriem ir sēdošs darbs, mazkustīgums.

Kādos gadījumos nevajadzētu veikt prostatas masāžu?

 • Pie prostatas vēža;
 • Pie akūta prostatīta;
 • Pie prostatas akmeņiem,
 • Lielas adenomas gadījumā;
 • Pie proktīta un anālās atveres iekaisuma;
 • Pie anālās atveres hemoroīdiem.

Arī veseliem vīriešiem, seksuālās veselības saglabāšanai un uzlabošanai, prostatas masāža tiek rekomendēta veikt kursu veidā vismaz 2 reizes gadā!

JAUNUMS!

Ja agrāk daudzus vīriešus atturēja, tas, ka procedūru ar pirkstu bija jāizpilda citam cilvēkam, tad tagad ir iespēja veikt prostatas masāžu pašam! Ir izveidota ļoti ergonomiska ierīce G Spot Prostate Massager, ar kuras palīdzību vīrietis šo delikāto procedūru var veikt pats sev. Ierīcei ir akumulators, kurš darbina vibratoru, kas papildus palīdz labāk veikt dziedzera masāžu, kā arī ierīces ir kārpiņas, kas papildus masē starpeni. Kopā trīskāršs efekts!

Prostatas masažieris vīrietim paredzēts asins cirkulācijas uzlabošanai prostatā un locekļa erekcijas pastiprināšanai. Zinātniskie pētījumi pierāda, ka prostatas masāža mazina vai pat pilnībā novērš prostatas vēža rašanās iespējamību - prostatas masažieris ir domāts gan baudai (bet šī procedūra vairākumam vīriešu, tiešām izsauc uzbudinājumu), gan veselībai!

Izgatavots no elastīga silikona. Ieteicams lietot kopā ar ūdens bāzes lubrikantiem. Darbināms ar vienu LR1 tipa bateriju (baterija nav iekļauta komplektā).
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
eadenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
eXTReMe Tracker
Designed by Alex