Neslimo !!!
Ir izmēģināts daudz kas, bet lāgā nelīdz - varbūt palīdzēs homeopātija?
Male Potency - homeopātija vīriešu potencei

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

Atvieglo:
Dzimumtieksmes trūkums,
Seksuāls vājums un nervozitāte,
Hormonālo disbalansu vīriešiem.


Swanson Vīriešu Potences funkcijas raksturo homeopātiskā līdzekļa sastāvdaļas, piemēram, Sepia, Damiana, selēns un c., kas risina dzimumtieksmes trūkuma, seksuālā vājuma un nervozitātes problēmas, kā arī vīriešu hormonālo nelīdzsvarotību.

Aktīvie ingredienti: Aralia quinquefolia 6X. Caladium seguinum 4X. Damiana 2X, Lycopodium clavatum 4X. Orchitinum 8X. Petroselinum sativum 4X. Phosphoricum acidum 12X. Picricum acidum 12X. Selenium 6X. Sepia 8X.

Katra 300 mg tablete satur kā palīgvielas laktozes USP magnija stearātu.
Homeopātiskie ingredienti un to iedarbības apraksts vīriešu potences kontekstā:

Aralia quinquefolia (Wild ginseng) - savvaļas žeņšeņs

Rekomendē kā tonizējošo līdzekli pie nervu un psihiskajām saslimšanām, parādībām pēc galvu smadzeņu traumām (satricinājumiem, kontūzijas), hipotonijas, pazeminātās dzimumpotences. Apveltīts ar vispārspēcinošu iedarbību: uzlabo stāvokli pēc smagām saslimšanām, stimulē sirds-asinsvadu un centrālas nervu sistēmas darbu.

Caladium seguinum (Diffenbahija)

Psihoastēnija. Atmiņas pavājināšanās, paaugstinātais libido ar erektīlās funkcijas traucējumu.

Damiana (Turnera diffusa)

Hronisks nespecifisks prostatīts savienojumā ar impotenci.

Lycopodium clavatum

Lycopodium clavatum - viens no pašiem pazīstamākiem un iedarbīgiem homeopātiskajiem līdzekļiem. Impotence pie saglabātās vēlmes, priekšlaicīga ejakulācija.

Orchitinum (izžāvētās buļļa testikulas)

Testikulu ekstraktu pielieto pie dzimumvājības, vecuma degradācijas.

Petroselinum sativum

Par pētersīļu ārstnieciskām īpašībām bija zināms jau XV gadsimtā.
Pateicoties saturam auga lapās un saknēs tādām derīgām vielām, kā ēteriskām un taukainām eļļām, folijskābei, flavonoīdiem, tokoferolam, karotīnam un lielam daudzumam C vitamīna, pētersīļi gadsimtu laikā tiek pielietoti tautas medicīnā, lai ārstētu veselu saslimšanu virkni, piemēram tādu kā prostatīts.
Ar ko ir derīgi pētersīļi vīriešiem? Tas palīdz noņemt priekšdziedzera iekaisumu un renovē vīriešu „spēku”.

Phosphoricum acidum

Potences problēmas : Dzimumspēka trūkums; Dzimumorgāni atslābst fiziskas tuvības laikā. Prostatoreja.
Sēklinieku ekzēma. Vezikulīts (spermatocistīts). Priekšādas un dzimumlocekļa galviņas tūska. Priekšādas herpes.

Picricum acidum (pikrīnskābe - trinitrofenols)

Dzimumuzbudinājums  pie  smadzeņu  apsīkuma. Ļoti saspīlētās erekcijas ar sāpēm sēkliniekos. Prostatas hipertrofija, īpaši sākumu stadijā. Impotence ar karbunkuliem.

Selenium

Vīriešu dzimumorgāni:
Sēklas izdalīšanās pa pilienam miega laikā. Prostatiskās sulas izdalīšanās  pa pilienam. Aizkaitināmība pēc dzimumakta. Dzimumspēka zudums ar baudkārām domām. Vēlme ir paaugstināta, bet potence ir pazemināta. Sperma ir šķidra. Bez smakas. Dzimum- neirastēnija. Dzimumloceklis atslābst pie dzimumakta mēģinājuma. Hidrocele.
Sepia (Sēpija vai tinteszivs tintes tumšais šķidrums, ko izdala molusks - tinteszivs)

Kā sacīja Tests (pazīstamais ārsts-homeopāts): Slimības, kas prasa sēpijas pielietošanu ir vienmēr pavadāmas ar zināmiem organiskiem vai funkcionāliem dzimumorgānu traucējumiem.
Venoza sastinguma sekas.
Lietot: Vīriešiem vecākiem par 18 gadiem pa 1 tabletei zem mēles, līdz tā pilnīgi izšķīst, 2 - 3 reizes dienā, jeb kā ir noteicis ārsts.
Kontrindikācijas: Individuāla atsevišķu komponentu nepanesība. Šajā gadījumā ir jāpārstāj lietot preparāts.
Uzmanību! Nepārsniegt noteikto devu, glabāt istabas temperatūrā bērniem nepieejamā vietā. Nelietot bērniem un sievietēm.
Ja simptomi neizzūd vai pasliktinās, tad jāpārstāj lietot preparāts un jāgriežas pie ārsta.
eXTReMe Tracker
Besucherzahler ukrain women
счетчик посещений
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, arī homeopātisks preparāts nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Šie līdzekļi ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te homeopātija var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, potences uzlabotāji
Designed by Alex