Neslimo !!!
    Kad sekss nesagādā prieku…

Sievietes seksuālā apmierinātība ir cieši saistīta ar apmierinātību par dzīvi kā tādu.

Pēdējā laikā veiktie pētījumi rāda, ka sievietes seksuālā disfunkcija ir plaši izplatīta patoloģija, ko ietekmē neskaitāmi faktori  bioloģiski, psiholoģiski, fiziski u. c. Sievietes seksuālā disfunkcija atšķirībā no vīrieša neatņem spēju piedalīties dzimumaktā. Sieviete vienkārši nespēj uzbudināties un izjust orgasmu.
Pēc statistikas datiem, 43% sieviešu savu seksuālo dzīvi uzskata par neapmierinošu. No šīm sievietēm...
 

Sieviete cieš no seksuālās disfunkcijas, ja viņai ir dzimumdziņas (libido) neesamība, nespēja sasniegt orgasmu, uztraukumi par savu seksuālo uzvedību, pārāk ātra orgasma sasniegšana, fiziskas sāpes dzimumakta laikā u. c. Seksuālo disfunkciju bieži pavada fizisks nespēks, depresija, zems pašvērtējums, nespēja uzturēt ilgstošas partnerattiecības. Atsevišķām sievietēm ir tendence seksuālajās neveiksmēs vainot sevi. Patiesībā viņas ļoti maldās. Ir daudzi faktori, kas ietekmē seksuālās disfunkcijas pakāpi.

Ģimenes statuss. Biežāk problēmas seksā tiek novērotas neprecētajām un vientuļajām sievietēm. Īpaša riska grupa ir šķirtenes, atraitnes un tās pusmūža sievietes, kas nekad nav bijušas precētas. Biežāk sastopamās sūdzības  nespēja sasniegt orgasmu un bailes no seksuālajām attiecībām.

Seksuālā pieredze. Agrīni sākta dzimumdzīve, seksuālā vardarbība, emocionālas problēmas attiecībās negatīvi ietekmē sievietes seksuālo dzīvi.

Sievietes vēlme  tas ir ļoti komplicēts jēdziens, kas sastāv no daudziem faktoriem. Ja vīrieša erekciju ir salīdzinoši viegli stimulēt, sievietei vajag radīt atbilstošu līdzekli, kas darbotos ne tikai ar hormonu līmeni, bet noskaņotu viņu arī emocionāli.

Veiksmīgai lietišķai sievietei sekss interesē vairāk kā mājsaimniecei, jo augstais testosterona līmenis sievietes asinīs producē ambiciozitāti un gatavību riskēt, kā arī palielina libido, ziņo The Daily Mail atsaucoties uz pēdējiem zinātnisko pētījumu rezultātiem.

Kā atzīmē izdevums, tas ir tikai viens no negaidītākajiem faktiem, ko atklāja pēc desmit gadu daudzkārtējiem mēģinājumiem izstrādāt sieviešu viagras variantu. Sieviešu seksuālais uzbudinājums atšķirībā no vīriešu, ir neskaidrs un daudzkārtains fenomens, turpina raksta autors.

Dati par sieviešu libido un testosterona saistību liecina par to, ka sievietēm iekāre provocējas pēc tādiem pašiem faktoriem kā vīriešiem - organisma bioķīmiskām reakcijām. Taču, pēc psihologu domām, sievietes seksualitāte atkarīga ne tikai no organisma stāvokļa, bet arī no emocionāliem un sociāliem faktoriem, kā arī no pastāvīgā partnera attieksmes.

Ja sieviete nav augstās domās par savu izskatu, izaugusi "aukstā" ģimenē, nesekmīgi uzsākusi seksuālo dzīvi vai viņai bijis egoistisks un kūtrs partneris, viņas libido visdrīzāk būs tuvu nullei, analizē izdevums.

Pēc pētījuma datiem, sievietes iekāre mainās ar laiku, pie kam savādāk kā vīriešiem. Vīrietis libido virsotni sasniedz pusaudžu vecumā, bet sieviete 35 gadu vecumā un vēl vēlāk. Jaunībā sieviete izjūt seksuālo aizraušanos pret partneriem, kuri vislabāk der dzimtas turpināšanai.

Ir neskaitāmi iemesli sieviešu libido problēmām, un ir pierādīts, ka estrogēni spēlē galveno lomu sieviešu seksualitātē.

Daba ir parūpējusies arī šajā jautājumā, ir augi kas palielina seksualitāti sievietēm, cīnās ar fiziskām un garīgām problēmam, kuras var izraisīt zemu dzimumtieksmi, un Jūs to varat izdarīt dabiski, lietojot uztura bagātinātājus no speciāli piemeklētiem augu valsts pārstāvjiem. Mēģiniet dabisko ceļu augstākai libido saniegšanai. Jūs pārsteigsiet savu vīrieti un sniegsiet viņam neaprakstāmu baudu!

pēc: http://www.medicina.lv/lat/second4.php?page=news&id=1326&cat=1&thm=41

Mūsu līdzekļi sievietēm libido (dzimumtieksmes) palielināšanai:


keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme
Designed by Alex