Neslimo !!!
JAUNUMS!

KRA CHAI DUM - augu preparāts vīriešiem

Kra Chai Dum (Kaempferia parviflora, Black Galingale) - augs no ingvera ģints, ir arī pazīstams kā Black galangal un "Thai žeņšeņs." Tas aug Dienvidaustrumāzijā. Līdzeklis labas veselības veicināšanai. Nodrošina ļoti labu tonizējošo iedarbību. Palielina libido. Stimulē sirds darbību. Uzlabo vitalitāti bez centrālās nervu sistēmas stimulēšanas.
Kra Chai Dum Taizemes tradicionālajā medicīnā galvenokārt izmanto kā augu preparātu vīriešiem.

Palielinot testosterona līmeni tiek pastiprināta dzimumtieksme, uzlabota potence.

Uzlabo asinsriti, it īpaši mazā iegurņa rajonā (prostatas dziedzerī un penī), izvada toksīnus no organisma, uzlabo vispārējo veselību, izrāda atjaunojošu iedarbību. Palielina izturību un veiktspēju.

Kaempferia parviflora ir noderīga vīriešiem, kas vecāki par 50 gadiem, kā preparāts, kas palīdz uzturēt vīrieša ķermeņa līdzsvaru.

Šis augs ir ļoti populārs Taizemes iedzīvotājiem (īpaši vīriešiem), pateicoties augstai efektivitātei un tam nav nevēlamu blakusparādību. Muay Thai (Taizemes boksa) cīkstoņiem Kra Chai Dum tēja ir īpašā godā, jo tas dod papildus spēku, izturību un palielina enerģijas potenciālu.

Kā lietot: 1-2 kapsulas pirms ēšanas 2 reizes dienā. Nelietojiet vakarā, jo Kra Chai Dum ir tonizējoša iedarbība.

Produkts: 1 iepakojums ar 30 kapsulām. Katra kapsula satur 570 mg !!! Kaempferia parviflora. Viens no augstākajiem aktīvo vielu satura ziņā starp analogiem!

Ražotājs: Thanyaporn herbs, Taizeme.

Starptautiskais GMP Sertifikāts: G 276/50

Starptautiskais GMP Sertifikāts - "Good Manufacturing Practice for Medicinal Products" ("normas medikamentu un veselības produktu ražošanā") - GMP sertifikāta esamība, nozīmē to, ka produkti tiek ražoti stingrā saskaņā ar nepieciešamo ķīmisko sastāvu un atbilstību veselības aizsardzības standartiem, kas garantē visu īpašību saglabāšanos visā derīguma termiņa laikā.
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
eadenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
Designed by Alex