Neslimo !!!
KLAVO HUASKA (Tynanthus panurensis)
 
Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

Klavo Huaska ir liels kokaugu vīnogulājs, kas izaug līdz 80 m garumā un ir endēmiķis Amazones un citos Dienvidamerikas tropu mežos.

Peru tautas dziedniecībā Klavo Huaska ir pazīstama kā afrodiziaks vīriešiem un sievietēm. Amazones pamatiedzīvotāji Peru un Brazīlijā to izmanto kā zāles pret impotenci. Mūsdienās Klavo huaska ir viens no populārākajiem afrodiziakiem - potences uzlabošanas līdzekļiem Dienvidamerikā.

Tradicionāli Klavo Huaska tiek izmantota ne tikai kā afrodiziaks, bet arī lai ārstētu drudzi (kā pretdrudža pie tā simptomiem), reimatismu, artrītu, "laikapstākļu" kaulu sāpēm, zobu sāpēm. Stimulē gremošanu, palielina libido, samazina sāpes kaulos un muskuļos, novērš gāzes.

Tāpat tā ir pamata ingredients formulām, kuras ir plaši pazīstamas Peru, libido un potences palielinājumam - Siete Raices ("Septiņas saknes") un Rompe Calzon ("Bikšu plēsējs"). Bieži drogas novārījums tiek pielietots kopēja tonusa palielinājumam.
Pielietošana:

1) kā afrodiziaks sievietēm pirms menopauzes;
2) pie muskuļu un citām sāpēm (zobu, laika apstākļu maiņas);
3) kā gremošanas atbalstu, lai nomierinātu kuņģi, palielina apetīti, un mazina zarnu gāzes;
4) kā vīriešu afrodiziaks un erekcijas uzlabotājs;
5) kā vispārēji tonizējošs līdzeklis (stiprina ķermeņa vispārējās funkcijas).

Farmakoķīmija: Provizoriskās fito ķīmiskās analīzēs Brazīlijas zinātnieki ir atklājuši alkaloīdu tinantina, kā arī tanīnu skābes, eugenolu un citas ēteriskās eļļas.

Kontrindikācijas: Nav zināmas.
Mijiedarbība ar citiem līdzekļiem: Nav zināma.

Pagatavošanas veids:

Lietojot Klavo Huaska kā afrodiziaku, vislabāk ir pagatavot spirtoto uzlējumu - tinktūru. Uzlējums no spirta un ūdens tiek lietots, jo augs satur ķīmiskās vielas, kas nešķīst tīrā ūdenī. Amazones apkārtnē izmanto vietējo cukurniedru rumu Aguardiente, un gatavais uzlējums bieži vien ir 40% - 50% stiprs. Šāds alkohola daudzums uzlējumā ir nepieciešams, lai pagatavoto dzērienu varētu uzglabāt vismaz gadu. Nav svarīgi kāds alkohols tiek izmantots, galvenais, lai spirta saturs uzlējumā nebūtu mazāks par 40%. Uzlējumam jālieto tumša stikla tara, vai arī trauks ar uzlējumu jāglabā tumšā vietā.

Ja uzlējuma pagatavošanai lieto sasmalcinātu augu, ir jāņem apmēram 30 grami Klavo Huaska uz 500 ml 40% alkohola. Noslēdziet trauku, lai novērstu iztvaikošanu, un novietojiet to tumšā vietā vismaz uz divām nedēļām, obligāti reizi dienā sakratot. Uzlējumu izfiltrēt caur marli un lietot 3 - 4 ml (apm. 60 pilieni) divreiz dienā.

UZMANĪBU!

Vairākas sievietes ir ziņojušas, ka kļūst pārāk seksuāli agresīvas lietojot Klavo Huaska katru dienu. Šajā gadījumā jāpazemina lietošana līdz 2-3 reizēm nedēļā.

Tā kā Klavo Huaska nav līdz galam zinātniski izpētīts, to nav ieteicams lietot grūtniecības vai zīdīšanas laikā. Klavo Huaska satur eugenolu, kas kairina acis, elpceļus, kuņģa-zarnu traktu un ādu. Eugenols, to ieelpojot, vai saskarē ar ādu palielina tās jūtību.


Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.

Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.

Un ir vēl viens bet. Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šadai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķiŗigas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmeģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.

keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, katuaba, potences uzlabotāji
Designed by Alex