Neslimo !!!
Katuaba uzlabo dzimumtieksmi un paaugstina libido gan sievietēm, gan vīriešiem
 
Katuaba (Erythroxylum catuaba)

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
 
Sinonīmi: Catuaba, catagua, chuchuhuasha, tatuaba, pau de reposta, caramuru, piratancara, angelim - rosa, catigua

Katuaba (Erythroxylum catuaba) ir mazs koks ar dzelteniem un oranžiem ziediem un maziem, tumšdzelteniem, ovālas formas neēdamiem augļiem. Tas aug Brazīlijas ziemeļos Amazones mūžamežos. Katuaba koks pieder pie Erythroxylaceae ģints, kuras galvenais paveids Erythroxylum sevī iekļauj vairākas koku sugas, no kurām var iegūt kokaīnu. Katuaba nesatur nevienu no aktīvajiem kokaīna alkaloīdiem.

Augā ir alkaloīdi ar afrodiziakālu iedarbību, ko pirmie atklāja Tupi indiāņi (Brazīlija).

Brazīlijā augs skaitās par "pierādītā spēka" afrodiziaku un to vēl izmanto dadzu veidu nervu traucējumu ārstēšanai, ieskaitot bezmiegu, hipohondriju, neirītus (piemēram, išiassu - sēdes nerva iekaisums) un neiralģijas. Auga pielietojums parādīja erekcijas pastiprināšanos, locekļa izmēru palielinājumu un dziļāku orgasmu.

Katuaba ir derīga gan vīriešiem, gan sievietēm, bet tieši uz vīriešiem Katuabas efekti izpaužas iztektāk.

Klīst leģendas par šā tonizējošā auga tradicionālo vēsturisko pielietojumu. Pēc dažiem datiem, tas ir pats izslavētākais no visiem Brazīlijas augiem afrodiziakiem. Tiek uzskatīts, ka Katuabas mizas regulāra lietošana sākumā izsauc erotiskus sapņus, kurus turpmāk pavada pieaugušais libido.
Medicīniskie pētījumi parādīja, ka piedevām pie pretvīrusu un antibakteriālām īpašībām, Katuabas miza ir apveltīta ar spēju paplašināt asinsvadus. Pēc dr. Mejra Penna, Katuaba darbojas kā stimulējošs līdzeklis nervu sistēmai, kas ir īpaši svarīgi ārstējot vīriešu dzimumorgānu funkcionālo impotenci.

Tas ir tonizējošs līdzeklis un centrālas nervu sistēmas stimulators. To izsenis pazīst par spējām piešķirt spēkus un noņemt nogurumu. Efekts visspilgtāk izpaužas vīriešiem, īpaši kā libido rosības veids.

Tradicionālajā medicīnā tiek lietota katuabas miza kā afrodiziaks un centrālās nervu sistēmas stimulators; lai novērstu impotenci, novecošanos, nervozitāti, saspringumu, vājumu, sliktu atmiņu un aizmāršību, seksuālu mazspēju.

Iedarbība

Katuaba ir afrodiziaks. Tas uzlabo dzimumtieksmi un paaugstina libido gan sievietēm, gan vīriešiem. Katuaba stimulē asins pieplūdi ģenitālijām, tādējādi paildzinot un uzlabojot erekciju, paaugstinot ķermeņa jutīgumu un sniedzot izjustākus orgasmus.

Ķīmisko komponentu saraksts, ietver sevī alkaloīdus (alkaloīds katuabīns tiek uzskatīts par vienu no īpaši jaudīgiem seksa stimulatoriem), ģērskābes (tanīni), aromātiskās eļļas un darvas, fitosterolus, ciklolignānus, sekviterpēnus, flavonoīdus un vitamīnus. Flavolignānu maisījums, ieskaitot cihonaīnu, ir apveltīts ar pretmikrobu un pretvēža iedarbību.
Katuabas sausā sakne

Lietošana:

Katuabas tinktūras pagatavošanai tiek izmantots 30 gr sausas saknes uz 0,5 litru 40-60% degvīna, pieļaujams izmantot grādīgu liķieri. Alkoholu sasilda nenovedot līdz vārīšanai, un aplej ar to Katuabas sakni sagatavotā traukā. Nostādināt aptuveni 2 nedēļas tumšā vietā, katru dienu samaisot saturu.
Lietot pa 20 - 30 gr tinktūras pirms miega.
Katuabu var apliet kā tēju, stingru dozēšanu nav.

Vienīgais blakus efekts vienlaicīgi ir arī derīga īpašība - erotiskie sapņi un dzimumdziņas paaugstinājums. Katuaba ieguva popularitāti par savu īpašību paaugstināt libido vīriešiem un sievietēm.


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.

Un ir vēl viens bet. Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šadai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķiŗigas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmeģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.
Citi līdzekļi potencei, erekcijai un dzimutieksmei:

Male Potecy

Vienalicīgi ar konkrēto uztura bagātinātāju ir ieteicams lietot Spirulīnu, tad efekts palielinās.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, katuaba, potences uzlabotāji
Designed by Alex