Neslimo !!!
Fotostim imunitātes nostiprināšanai

Imunitāte  tā ir apbrīnojama spēja saglabāt „savējos” un iznīcināt „svešos”. Tā funkcionē pateicoties pārdomātai atpazīšanas un aizsardzības sistēmai. Imunitāte ir mūsu miesassargs, drosmīgs aizsargs no daudzām ķibelēm un nepatikšanām. Dienu un nakti tā nenogurstoši cīnās ar baktērijām un vīrusiem, izvada toksīnus un iznīcina svešas šūnas. Kādam ar imunitāti ir paveicies no bērnības. Bet pat spēcīga imunitāte, „brašais karotājs”, bieži pagurst un zaudē bijušo varenību.
Pirmās imūnās aktivitātes pazemināšanas pazīmes ir ātra nogurdināmība, hronisks nogurums, miegainība vai, pretēji, bezmiegs, galvassāpes, muskuļu un locītavu sāpes. Nākamais etaps ir bezgalīgas "sasirgšanas", garām nepaiet neviena infekcija, neviens vīruss. Tieši imunitāte ir cilvēka spēcīgas veselības ķīla. Pateicoties imunitātei organisms atpazīst slimību un izveseļojas.
"Fotostim" izmantošana imūnās sistēmas normalizācijai - tas ir mūsdienu medicīnas jaunums. Fotostim atšķirīgā īpatnība - tas iedarbojas uz visiem aizsardzības sistēmas posmiem, izrādot pie tam stabilu un ilgstošu efektu. Būdams līdzīgs cilvēka olbaltumviekām, organisms viegli izmanto "Fotostim", kurš pastiprina aizsardzības šūnu (limfocītu, neitrofilu, fagocītu) augšanu.
Pielietojums:

Pie vīrusu infekcijas (herpes, hepatīts, hlamidioze, ureaplazma) "Fotostim" lieto pa 1 tējkarotei no rīta, tukšā dušā, 20 min. pirms ēšanas.

Pie bakteriālas infekcijas (angīna, kuņģa čūla, bronhīts) "Fotostim" lieto pa 1 tējkarotei no rīta, tukšā dušā, 20 min. pirms ēšanas.

Kā saaukstēšanos saslimšanu profilaktisku līdzekli "Fotostim" lieto pa 10 pilieniem no rīta, tukšā dušā, 20 min. pirms ēšanas.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Šie līdzekļi ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te tas var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, potences uzlabotāji
Designed by Alex