Neslimo !!!
Horny Goat Weed Complex (Epimedium grandiflorum) - miesaskārā āža zāle +

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Jauna jaudīga sinerģiska formula vīriešu seksuālai veselībai. Satur vienu no visefektīvākiem augu valsts komponentiem - Horny Goat Weed (miesaskāro āža zāli) vīriešu spēju palielināšanai, kas ir apvienota ar vairākām citām dabīgām komponentēm, kas pastiprina viena otras iedarbību!
Saturs 1 kapsulā:
Daudzums
% IID
Horny goat weed (10% ikarīns)
500 mg
*
Tribulus terrestris (standartizēts 45% saponīni)
300 mg
*
Maca (0.6% macamīdi un macaīni)
250 mg
*
Mucuna pruriens (L-dihydroxyphenylalanine)
36 mg
*
Polypodium vulgare (8% 20-EDC)
24 mg
*
*IDD (ieteicamā ikdienas deva) nav norādīta
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
keywords:
adenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
Jaudīgs maisījums no ingredientiem - testosterona busteriem!

Horny Goat Weed Complex  tā ir jauna formula, kas piedāvā ekskluzīvu maisījumu no Epimedium un citiem dabiskiem ingredientiem. Šī formula piedāvā jaudīgu maisījumu no testosterona izstrādi stimulējošā Tribulus Terrestris, smadzeņu šūnu darbību uzlabojošā Mucuna Pruriens, un Polypodium Vulgare, kas uzlabo hormonu izstrādi, pluss Maca  ar savu energizējošo efektu.

Jautājumi un atbildes

Jautājums: Kā strādā Horny Goat Weed Complex organismā?

Atbilde: Epimedium satur savienojumu, kas ir pazīstams kā ikarīns, kurš stimulē nervu sistēmu.

Jautājums: Kas vēl tiek ietverts produkta formulā?

Atbilde: Šī ekskluzīvā formula satur jaudīgu maisījumu no testosterona izstrādi stimulējošajiem epimedium un tribulus ekstraktiem. Maca tika pievienota sava labi zināmā enerģētiskā efekta dēļ. Mucuna Pruriens, papildus smadzeņu nervu šūnu darbības uzlabojumam, uzlabo arī asins cirkulāciju visā organismā, bet Polypodium Vulgare, bez hormonu izstrādes uzlabojuma, uzlabo signālu pārraidi no nervu šūnām, kuras ir izvietotas erogēnās zonās, kas uzlabo seksuālo uzbudinājumu.

Jautājums: Kā tiek testēti produkti