Neslimo !!!
 
Hormone Essentials - palīdz dabiski nodrošināt hormonu līmeni menopauzes laikā

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

 
Menopauzes jēdzienu un aptuveno būtību ir aprakstījis jau Aristotelis pirms vairāk nekā 2000 gadu, pieminot, ka apmēram 40 gadu vecumā sievietēm izsīkst menstruālā funkcija un spēja dzemdēt bērnus, kā arī parādās dažādi pašsajūtas traucējumi  galvenokārt svīšana, sarkšana un nervozitāte. Katrai sievietei, sasniedzot noteiktu bioloģisku vecumu, visbiežāk tas ir no 45 līdz 55 gadiem, iestājas menopauze. Menopauze ir olnīcu funkciju izsīkums, ko raksturo ovulācijas izbeigšanās ar sekojošu amenoreju. Klimaktēriju raksturo pakāpenisks olnīcu folikulu zudums, olnīcas granulozo šūnu deģenerācija, kā rezultātā sievietes organismā veidojas estrogēnu nepietiekamība. Var uzskatīt, ka sākusies menopauze, ja amenoreja ilgst vismaz gadu vai arī folikulus stimulējošā hormona (FSH) līmenis pārsniedz 50 IU\l, bet cirkulējošā estrogēna līmenis ir mazāks par 40-50 pg\ml asins seruma.
Premenopauzes periodā hormonu līmenis sievietes organismā svārstās. Šai laikā var parādīties vairāki simptomi, kurus sieviete nepareizi uzskata par menopauzes simptomiem. Premenopauze var turpināties vairākus gadus līdz pat pēdējām menstruācijām. Menopauzes stadijā izbeidzas menstruācijas, bet simptomi var būt atšķirīgi no premenopauzes simptomiem, un tie ir pastāvīgi:
 
  • vagīnas sausums,
  • urinēšanas traucējumi,
  • ķermeņa masas pieaugums,
  • locītavu sāpes, depresija,
  • baiļu sajūta,
  • sāpīgs dzimumakts.
 
Visas pārmaiņas, kas notiek organismā pēc pēdējām menstruācijām, ir postmenopauzes pārmaiņas. Vidējas menopauzes iestāšanas vecums ir 50 - 52 gadi. To ietekmē daudzi un dažādi faktori. Piemēram, smēķētājām menopauze iestājas agrāk (vidēji par 1,5 gadiem). Menopauzes iestāšanas vecumu samazina arī veģetārā diēta un mazs ķermeņa svars. Savukārt hormonālās kontracepcijas lietošana, sociāli ekonomiskais stāvoklis un menarhes vecums to neietekmē. Starp faktoriem, kas eventuāli spētu aizkavēt menopauzes iestāšanos, jāpiemin regulāra dzimumdzīve un dzemdības, kā arī speciālu dabisko formulu lietošana, kas uztur pienācīgā līmenī hormonu līmeni.

Hormone Essentials atvieglo pusmūža izmaiņas. Šo septiņu uzturvielu unikālais maisījums ir speciāli izstrādāts sievietes vajadzībām, lai aizkavētu menopauzes iestāšanos, un mīkstinātu tās sekas.

Dabiskās pusmūža izmaiņas var būt izaicinājums daudzām sievietēm. Hormone Essentials ir unikāls maisījums no septiņām minerālvielām un augu ekstraktiem, kas paredzēti, lai palīdzētu veicināt hormonālo līdzsvaru droši un dabiski.

Sastāvs

1 kapsula satur:
Nosaukums
Deva
mg
% diennakts
deva
Vitamin B-6 USP (as pyridoxine HCl)
33 mg
1,650%
Magnesium (37.5 mg from magnesium oxide, 37.5 mg from amino acid chelate) 
75 mg
19%
Motherwort (5:1 concentrate)(aerial parts)
100 mg
*
Vitex Chasteberry Extract (0.5% agnusides) (fruit)
100 mg
*
Dong Quai Extract (root)
75 mg
*
Black Cohosh Extract (standardized to 2.5% triterpene-glycosides) (root)
50 mg
*
SoyLife® Soy Germ Complex (2% soy isoflavones)
25 mg
*
*Diennakts deva nav noteikta.

Pārējās sastāvdaļas: želatīns, var saturēt vienu vai vairākas no šīm vielām mikrokristāliskā celuloze (augu šķiedras), magnija stearātu, silīcija stearātu.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
keywords:
Erekcija, potence, erekcijas pastiprināšana, potences pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, prostatīts, prostatas dziedzeris. prieksdziedzeris, prostatas adenoma, priekšdziedzera, potences uzlabotāji, potences un erekcijas uzlabošana, nestāv dzimumloceklis, priekšdziedzera hiperplāzija, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Citi sievietēm noderīgi produkti:
Leg Vein essentials

Vienalicīgi ar konkrēto uztura bagātinātāju ir ieteicams lietot Spirulīnu, tad efekts palielinās.

kā arī ierīce EREKTRON !!!
Designed by Alex