Neslimo !!!
Policosanol/Traditional Red Yeast Rice Complex
Holesterīnam - nē !

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !


Vienā flakonā 2 jaudīgi komponenti, kas palīdz uzvarēt augstu holesterīna līmeni

        Sastāvs 1  kapsulā:
Nosaukums
Porcija
% IDD
Red Yeast Rice (Monascus purpureus
600 mg
*
BioCosanol® Policosanol
10 mg
*
*Diennakts deva nav noteikta.
Sīkāks ingredientu apraksts:
Polikozanols ir uztura bagātinātājs - primāro dabisko alifātisko  spirtu maisījums, kas iegūts no attīrītas vaska cukurniedres (Saccharum officinarum L) masas. Galvenie maisījuma komponenti ir oktakozanols (62,9 %), trikozanols (12,6 %) un heksakozanols (6,2 %). Polikozanolu var pielietot sirds-asinsvadu sistēmas saslimšanu attīstības profilaksei un kompleksveida terapijas shēmās holesterīna līmeņa pazemināšanai pie tādām saslimšanām kā sirds išēmiskā slimība, ateroskleroze, hipertoniskā slimība, metabolismu sindroms, aptaukošanās un diabēts. Pēc Polikozanolą mēnešu lietošanas holesterīna līmenis pazeminās par 16-20%, bet holesterīna līmenis asins olbaltumvielu-tauku daļiņās (zema blīvuma lipoproteīdi), kas izsauc aterosklerozi samazinās par 18-22%.

Tas var būt derīgs arī trombocītu agregācijas samazināšanai asinīs. Bet Polikozanols, ņemts atsevišķi, ir ne tik derīgs, kā kopā ar citām uzturvielām, tādām kā sarkanā rauga rīsa ekstrakts.

Ķīnas sarkanie rīsi strauji iekaro visu pasauli  šiem rīsiem ir ilga izgatavošanas un pielietojuma vēsture Ķīnā, vairāk kā 1000 gadus, un saskaņā ar tradicionālās ķīniešu medicīnas teoriju vienlaikus ir barība un zāles. Senās farmakopejās, tādās kā „Ben-cao-gan-mu” (Ārstēšana ar dabīgām zālēm) par sarkaniem rīsiem ir rakstīts „brīnišķīgas zāles”.

Daudzi kļūdaini uzskaita sarkanos rīsus par īpašu parasto rīsu  šķiru. Bet tas nav tā. Sarkanie rīsi ir fermentētais produkts. Tā iegūšanai i ir nepieciešama speciāla rauga sēnīte  Monascus purpureus.

Tas ir tradicionāls ķīniešu ēdiens. To ilgus gadsimtus padeva galdā tikai ķeizara ģimenei. Amerikāņu zinātnieki no Pensilvānijas štata veica eksperimentu. Tie deva ēst sarkanos rīsus pacientiem, kuriem holesterīna līmenis bija augstāks par normu. Tikai pusgada laikā šiem pacientiem tas pazeminājās aptuveni par 43 punktiem. Kā atzīmēja pētnieki, svarīgi ir regulāri lietot sarkanos rīsus, lai sasniegtu panākumus.

Ķīnas farmakopejā tos lieto kā līdzekli, kas aktivizē asinsriti, novērš asins stagnāciju, nostiprina liesu, pastiprina „Ci”, baro un sasilda.

Sarkanie rīsi bagātigi satur aktīvus fermentus un dažādas bioloģiski aktīvas vielas, tādas kā lovastrīns, ergosterīns, gamma-aminoskābe dabiskie fitohormoni, citas aminoskābes un sarkano rīsu baktēriju metabolīti, tiem ir augsta barības vērtība, bez blakus iedarbībām. Pateicoties dabisko statīnu bagātīgam saturam - ķīniešu sarkanie rīsi pazemina holesterīna līmeni asinīs.

Kam ieteicams:

- Pacientiem ar koronāro sirdsslimību, stenokardiju, miokarda infarktu, hipertoniju;
- Ar pārmērīgu holesterīna saturu, augstu lipoproteīdu saturu un hipertriglicēmiju, kā arī tie, kas cieš zemam blīvumam un ar augstu asiņa stīgrību;
- Pacienti ar trombozēm, insultu un citām tā sekām;
- Cilvēkiem, kas cieš no plānprātības, agrīnu Parkinsona sindromu, smadzeņu atrofiju;
- Cilvēkiem ar diabētu un citiem sarežģījumiem;
- Cilvēkiem, kas cieš no galvassāpēm, reiboņiem, spēcīgām sirdsklauvēm un aizdusas.

Polikozanols: klīniskā farmakoloģija un jauna līdzekļa terapeitiska nozīme lipīdu pazemināšanā dr. Ioanna Gouni- Berthold, dr.  Heiner K. Berthold, Bonna, Vācija:
http://fortex-cao.narod.ru/p 78.htm
Citas sastāvdaļas: želatīns, mikrokristāliskā celuloze, magnija stearāts.

Lietošanas instrukcija: Kā uztura bagātinātāju, lietojiet vienu kapsulu ar ūdeni no rīta un vakarā ēdienreizēs vai pēc tām. Kurss: 6 mēneši.

BRĪDINĀJUMS: Nelietojiet, ja Jums ir iestājusies grūtniecība, var iestāties grūtniecība, vai barojat bērnu ar krūti, jo, izmantojot šo produktu, var izraisīt iedzimtus defektus vai citu reproduktīvu kaitējumu. Nelietojiet, ja Jums ir aknu darbības traucējumi. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes sniedzēju pirms lietošanas, ja jūs saņemat medicīnisko terapiju vai recepšu medikamentus, īpaši holesterīna līmeņa pazemināšanas zāles. Pārtrauciet lietot, ja holesterīna līmenis nokritīsies zem 150-180 mg / dl vai ja Jums rodas muskuļu sāpes vai vājums.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Designed by Alex