Neslimo !!!
Brīnumainās Godži ogas - Tibetiešu ilgmūžības noslēpums
 
UZMANĪBU! Nepērkaties uz lētiem piedāvājumiem internetā!
99% ka jums iesmērēs nekondīcijas ogas - pabiras!

Godži ogas vai Tibetas bārbele (citi nosaukumi - lycium barbarum, wolfberry, gou-ki-zī, fructus lycii) - tā nav vienkārši sensācija. Veselīga dzīves veida entuziastu vidū, aizraušanās ar šo apbrīnojamo produktu šodien ir tik liela, ka var runāt par "godžimāniju". Brīnumogas propagandistu vidū - Madonna, Keili Minoug, Stings, Miks Džegers, pazīstami politiķi, aktieri, populāri rakstnieki, slaveni atlēti. Tādu popularitāti ASV un Eiropā Godži oga ieguva pavisam nesen, kaut arī Austrumos tās brīnišķīgās dziednieciskās īpašības bija zināmas jau daudzas tūkstošgades. Ierakstos, kas ir datējami 650 gadu pirms mūsu ēras, Godži ogas tiek minētas kā līdzeklis, kas ir spējīgs atjaunināt un attīrīt asinis. Tibetas klosteros, kas ir pazīstami ar dziļām un spēcīgām zināšanām dziedniecībā, Godži tika uzskatīts par augu, kas nodrošina aktīvu, veselīgu un ilgu mūžu, kā arī ir līdzeklis pret tūkstošiem slimību
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Austrālijas žurnāls "Bazar" 2004.gadā radīja sensāciju, uzrakstot par Godži ogu pretcelulīta īpašībām. Amerikāņu avīze "Los Angeles Times" 2005 jūlijā publicēja rakstu, kur bija teikts, ka vienas ēdamkarotes šo ogu lietošana dienā var nodrošināt cilvēku ar visiem nepieciešamiem vitamīniem un izsargāt no vēža. Ķīnas folklorā Godži sauc par laimes ogām - tās aizdzen grūtsirdību un skumjas. Godži sula ir pazīstama austrumos kā "laulāto dzēriens" - šīs ogas spēcīgi un pozitīvi iespaido vīriešu potenci un organisma spēju izstrādāt spermatozoīdus. Tātad, Godži tā ir dabiska viagra un antidepresants vienā flakonā.
Demī Mūra dievina šīs ogas
Pateicoties cilvēku pūlēm, kuri personīgi ir izjutuši Tibetas brīnumogas iedarbību, iegādāties Godži šodien iespējams arī mums.

Ažiotāžas cēlonis ap šīm ogām - dabisko komponentu unikālā kopumā, kuri padara Godži par patiešām vienreizēji brīnišķīgām. Šīs ogas satur 21 minerālu (tādus, kā dzelzi, cinku, jodu) un 18 aminoskābes (tas ir vairāk, nekā bišu ziedputekšņos), astoņas no kurām cilvēka organisms neražo. Ogās ir vitamīni B1, B2, B6 un E. C vitamīna Godži ir 500 reizes vairāk nekā apelsīnos, bet dzelzs - 15 reizes vairāk, nekā spinātos un beta-karotīna ir vairāk nekā burkānos. Zinātnieki ir atklājuši Godži ogās 4 neaizstājamus polisaharīdus (LBP-1, LBP-2, LBP-3, LBP-4), kuri nav nevienā citā barības produktā. Šīs ogas ir īsts brīnums, ko ir dāvājusi cilvēkam daba, īsts dzīves spēku, veselības un ilggadības avots.
Austrumu medicīnā Godži rekomendē pie anēmijas, sāpēm mugurā, redzes pavājināšanās, cukura diabēta; kā līdzekli, kas nodrošina normālu grūtniecību (konkrētāk, to pielieto pie sievietes nespējas normāli iznēsāt augli), lai ārstētu impotenci, limfmerzglu, muguras un galvas smadzeņu stāvokļa uzlabojumam, pie aizdegunes un mandeļu slimībām, kā miegu stiprinošu un pretstresa līdzekli, visa organisma atjaunināšanai. Godži ogas dedzina taukus, palīdz kontrolēt svaru un apetīti. Tās pazemina cukura un holesterīna līmeni asinīs, stabilizē asins spiedienu, regulē sirds un galvas smadzeņu darbību.

Tika veikts pētījums, kurā piedalījās cilvēki cienījamā vecumā, kas lietoja Godži ogas uzturā vienu reizi dienā,