Neslimo !!!
Brīnumainās Godži ogas - Tibetiešu ilgmūžības noslēpums
 
UZMANĪBU! Nepērkaties uz lētiem piedāvājumiem internetā!
99% ka jums iesmērēs nekondīcijas ogas - pabiras!

Godži ogas vai Tibetas bārbele (citi nosaukumi - lycium barbarum, wolfberry, gou-ki-zī, fructus lycii) - tā nav vienkārši sensācija. Veselīga dzīves veida entuziastu vidū, aizraušanās ar šo apbrīnojamo produktu šodien ir tik liela, ka var runāt par "godžimāniju". Brīnumogas propagandistu vidū - Madonna, Keili Minoug, Stings, Miks Džegers, pazīstami politiķi, aktieri, populāri rakstnieki, slaveni atlēti. Tādu popularitāti ASV un Eiropā Godži oga ieguva pavisam nesen, kaut arī Austrumos tās brīnišķīgās dziednieciskās īpašības bija zināmas jau daudzas tūkstošgades. Ierakstos, kas ir datējami 650 gadu pirms mūsu ēras, Godži ogas tiek minētas kā līdzeklis, kas ir spējīgs atjaunināt un attīrīt asinis. Tibetas klosteros, kas ir pazīstami ar dziļām un spēcīgām zināšanām dziedniecībā, Godži tika uzskatīts par augu, kas nodrošina aktīvu, veselīgu un ilgu mūžu, kā arī ir līdzeklis pret tūkstošiem slimību
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Austrālijas žurnāls "Bazar" 2004.gadā radīja sensāciju, uzrakstot par Godži ogu pretcelulīta īpašībām. Amerikāņu avīze "Los Angeles Times" 2005 jūlijā publicēja rakstu, kur bija teikts, ka vienas ēdamkarotes šo ogu lietošana dienā var nodrošināt cilvēku ar visiem nepieciešamiem vitamīniem un izsargāt no vēža. Ķīnas folklorā Godži sauc par laimes ogām - tās aizdzen grūtsirdību un skumjas. Godži sula ir pazīstama austrumos kā "laulāto dzēriens" - šīs ogas spēcīgi un pozitīvi iespaido vīriešu potenci un organisma spēju izstrādāt spermatozoīdus. Tātad, Godži tā ir dabiska viagra un antidepresants vienā flakonā.
Demī Mūra dievina šīs ogas
Pateicoties cilvēku pūlēm, kuri personīgi ir izjutuši Tibetas brīnumogas iedarbību, iegādāties Godži šodien iespējams arī mums.

Ažiotāžas cēlonis ap šīm ogām - dabisko komponentu unikālā kopumā, kuri padara Godži par patiešām vienreizēji brīnišķīgām. Šīs ogas satur 21 minerālu (tādus, kā dzelzi, cinku, jodu) un 18 aminoskābes (tas ir vairāk, nekā bišu ziedputekšņos), astoņas no kurām cilvēka organisms neražo. Ogās ir vitamīni B1, B2, B6 un E. C vitamīna Godži ir 500 reizes vairāk nekā apelsīnos, bet dzelzs - 15 reizes vairāk, nekā spinātos un beta-karotīna ir vairāk nekā burkānos. Zinātnieki ir atklājuši Godži ogās 4 neaizstājamus polisaharīdus (LBP-1, LBP-2, LBP-3, LBP-4), kuri nav nevienā citā barības produktā. Šīs ogas ir īsts brīnums, ko ir dāvājusi cilvēkam daba, īsts dzīves spēku, veselības un ilggadības avots.
Austrumu medicīnā Godži rekomendē pie anēmijas, sāpēm mugurā, redzes pavājināšanās, cukura diabēta; kā līdzekli, kas nodrošina normālu grūtniecību (konkrētāk, to pielieto pie sievietes nespējas normāli iznēsāt augli), lai ārstētu impotenci, limfmerzglu, muguras un galvas smadzeņu stāvokļa uzlabojumam, pie aizdegunes un mandeļu slimībām, kā miegu stiprinošu un pretstresa līdzekli, visa organisma atjaunināšanai. Godži ogas dedzina taukus, palīdz kontrolēt svaru un apetīti. Tās pazemina cukura un holesterīna līmeni asinīs, stabilizē asins spiedienu, regulē sirds un galvas smadzeņu darbību.

Tika veikts pētījums, kurā piedalījās cilvēki cienījamā vecumā, kas lietoja Godži ogas uzturā vienu reizi dienā, triju nedēļu garumā. Tika noskaidrots, ka 67% cilvēku, T-šūnu aktivitāte paaugstinājās trīs reizes (T-šūnas atbild par informācijas, agrāk aktīvo antigēnu glabāšanu un sekundāro imunitātes reakcijas veidošanu). 95% cilvēkiem būtiski uzlabojās apetītes un miega kvalitāte, 35% cilvēkiem daļēji atjaunojās seksuālā funkcija. Vispār šo ogu, vai tās sauso ekstraktu Ķīnas tautas medicīnā pievieno gandrīz visām kombinācijām, kas ir domātas vīriešu seksuālo problēmu risināšanai.

Godži ogas pastiprina gamma-interferona (vielas, kas spēj apturēt vēža audzēju augšanu) izdalīšanos organismā. Pie kam, Godži ogās ir savienojumi, kas bloķē DNS replikāciju vēža šūnās. Audzēju profilaksei, blakus efektu samazināšanai ķīmiskās un staru terapijas gadījumos un kā palīgprodukts onkoloģisko slimību terapijā Godži ogas var sniegt slimniekam nenovērtējamu labumu.
Daktera X. By pētījumā, kas ir publicēts 2006.gadā Japānā, rakstīts, ka bioloģiski aktīvās vielas, kas ir atklātas Godži sulā, ir spējīgas atjaunot DNS molekulu struktūru. Varbūt tādēļ ķīnieši, kas dzīvo Himalajos, dzīvo līdz 130 gadiem. Ir liecības, ka kāds Li Kin Jens nodzīvoja 252 gadus (1678-1930), ikdienā lietojot Godži ogas.

Uz Zemes otra tāda auga nav. Pateicoties vielu unikāliem molekulāriem sakariem, kuras ir Godži ogās, to kopējā enerģētika palielinās vairākas reizes. Cilvēciska organisma šūnas saņem "instrukciju" no polisaharīdiem, kuras rezultātā tiek sasniegta katras atsevišķas šūnas sabalansētā funkcionēšana, un visu organisma aizsardzības mehānismu iesaistīšana vienotā darbā.
Polisaharīdi - ir sarežģīti ogļhidrāti. Tie ir galvenais enerģijas avots, kas izveidojas vielmaiņas rezultātā. Polisaharīdiem piemīt milzīga bioloģiska aktivitāte: antibiotiska, pretvīrusu, pretaudzēju, antidotā. Tie apgādā asins plazmu ar lipoprpteīdiem un olbaltumvielu kompleksiem, tādējādi uzlabojot asinsvadu stāvokli. Polisaharīdi ir neaizstājami daudzu saslimšanu profilaksē: kuņģa-zarnu trakta, diabēta, žults un nierakmeņu slimības, apendicīta, aterosklerozes, audzēju patoloģijas, vielmaiņas traucējumi, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, un c. Tie stimulē zarnu trakta motori-sekretoro un evakuatoro funkciju, sekmē toksisko vielu, vielmaiņas produktu, holesterīna, smago metālu un radionuklīdu izvešanu no organisma. Pateicoties tam, ka polisaharīdi ir barība resnās zarnas trakta saprofitārai mikroflorai, polisaharīdi uztur tās optimālo sastāvu un dzīvotspēju. Zarnu trakta mikrofloras sastāva traucējumi var provocēt dažādu saslimšanu attīstību, būtiski pazemināt imunitāti un krasi paaugstināt onkoloģiskas patoloģijas attīstības risku. Godži ogas var atjaunināt zarnu traktu bez kolonterapijas, kas postoši ietekmē mikrofloru.

Lietošana

Visvienkāršākais ogu lietošanas veids ir to lietošana sausā veidā vai paturot tās tasē ar ūdeni (ļaujot ievilkties apmēram pusstundu). Diennakts norma - aptuveni 10-15 gr. Arēji ogas ir ļoti līdzīgas rozīnēm, tikai oraži-sarkanā krāsā - tās var lietot arī žāvētas, pievienojot jogurtiem, salātiem, gatavojot garnējumus un mērces. Iespējams arī gatavot no tām sulu un dziednieciskās tinktūras. Nav ieteicams apliet ar verdošu ūdeni vai vārīt, tādējādi, daļa derīgo vielu sabrūk. Var blenderī pievienot kokteiļiem.
Izcelsme

Visbiežāk sastopamās Eiropā ogas audzētas ĶTR Ningxia provincē, kas ir viens no ievērojamākajiem Godži ogu piegādātājiem Eiropas Savienības, Japānas, dienvidaustrumu Āzijas tirgiem. Ogas tiek audzētas ar minimāli pieļaujamo pesticīdu daudzumu un to apstrādes procesā netiek pielietotas ķimikālijas.
Uzzināt vairāk jūs variet no avotiem Internetā:
 
http://en.wikipedia.org/wiki/Wolfberry - ko par Godži raksta Vikipēdija
http://www.gojiberriesblog.com - viens no daudziem saitiem, kas stāsta par ogas dziednieciskām īpašībām
http://casmara.su/catalog/3/16/30.html - krievu valodā par ogu dziednieciskām īpašībām

Bez tam, eksistē zinātniskas publikācijas:

Cheng CY et al. "Fasting plasma zeaxanthin response to Fructus barbarum L. (wolfberry; Kei Tze) in a food - based human supplementation trial". British Journal of Nutrition. 93.1 (2005) :123-30.
Lam AY et al. "Possible interaction between warfarin and Lycium barbarum L". Annals of Pharmacotherapy. 35.10 (2001) :1199-201.
Wu H et al. "Effect of Lycium barbarum polysaccharide on the improvement of antioxidant ability and DNA damage in NIDDM rats". Yakugaku Zasshi. 126.5 (2006) :365-71.
UZMANĪBU! Nepērkaties uz lētiem piedāvājumiem internetā!
99% ka jums iesmērēs nekondīcijas ogas - pabiras!


Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Designed by Alex