Neslimo !!!
Korejas sarkanā žeņšeņa saknes šķēlītes

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
 
Žeņšeņa sakne tiek pielietota Korejas tautas medicīnā no seniem laikiem (4-5 tūkst. gadu). Tautā to sauc par "dzīvības sakni", "nemirstības sakni", "zālēm no visām slimībām". Tas izrāda tonizējošo, imūnstimulējošo, adaptogēno un seksuālās funkcijas uzlabojošo iedarbību, paaugstina darbspējas, likvidē nogurumu, palielina dzīves resursus un daudz ko citu.

S.A. Meijers, bijušās Padomju Savienības zinātnieks, nosauca Korejas žeņšeņu par Panaceju - līdzekli pret visām slimībām. Auga zinātniskais nosaukums - Panax Ginseng. „Insams” ir Korejas žeņšeņa vietējais nosaukums.
Tā dabiskās izplatīšanas areāls ietver tādas Tālo Austrumu valstis kā Koreja, Ķīna, Krievija - no 30 līdz 48 grādiem uz ziemeļiem no ekvatora. Korejas žeņšeņs atšķiras no citām žeņšeņa sugām (Panax quinquefolium un Panax notoginseng). Tas iekaroja nevainojama ārstnieciskā līdzekļa reputāciju un ieguva daudz piekritēju. Izcilās Korejas žeņšeņa īpašības izveidojas sakarā ar augšanai labvēlīgiem ģeogrāfiskiem apstākļiem. Tā augšana ilgst apmēram 180 dienas, kas pārsniedz citu žeņšeņa sugu augšanas periodu (apmēram 120-130 dienas). Ilgāks augšanas periods ir viens no faktoriem, kas piešķir Korejas žeņšeņam daudzās lietderīgās īpašības. Korejas žeņšeņs nav liels augs - bet tomēr ir ļoti izturīgs. Tā saldais aromāts neizzūd ilgāku laiku.

Izrāda ātrdarbīgu un tonizējošu iedarbību uz nervu sistēmu un elpošanas orgāniem, paaugstina enerģijas līmeni organismā un tāpēc ir rekomendējams pie spēku paguruma. Pozitīvi iespaido vīriešu potenci, aizkavē novecošanās procesus un uzlabo uztveri vecāka gadagājuma cilvēkiem. Sekmē anēmijas ārstēšanu, apetītes zudumu, likvidē stresa iedarbību, to pielieto pēcoperāciju periodā un ilgstošu saslimšanu gadījumos. Palielinot enerģijas pieplūdi organismā, sekmē tauku sadedzināšanu.

Žeņšeņa iedarbības pamatvielas ir triterpēnu glikozīdi - ginsenozīdi. Korejas Sarkanais Žeņšeņs satur unikālu ginsenozīdu kombināciju.

Šis specifiskums ievieto to kategorijā - "labākais pasaulē". Korejas žeņšeņam ir vairāki paveidi, no tiem sarkanais žeņšeņs ir apveltīts ar vislielāko dziedniecisko iedarbību. Droši vien Korejā ir īpaši labvēlīgi augsnes un klimata nosacījumi žeņšeņa audzēšanai.

Ginsenozīdu saturs Korejas žeņšeņā ir 2,5 reizes vairāk nekā amerikāņu (Kanādas) vai Ķīnas un 4 reizēs vairāk nekā  Japānas žeņšeņam. Attiecīgi vērtība un cena ir dažādas.

Žeņšeņa izmantošana ražošanā prasa obligātu izejvielas 100% kontroli ar dārgu metožu izmantošanu uz mūsdienīga augsti tehnoloģiska aprīkojuma.
Žeņšeņa galvenās dziednieciskās īpašības:
 
 • pateicoties augstam bioloģisks aktīvu vielu - ginsenozīdu, saturam, žeņšeņs ir apveltīts ar jaudīgu adaptogēnu iedarbību. Ginsenozīdi normalizē organisma bioloģiskās funkcijas, palīdzot tam adaptēties organisma prasībām specifiskās dzīves situācijās, neatkarīgi no patoloģiskā faktora virziena;
 • paaugstina rezistenci pret rentgena un elektromagnētiskiem izstarojumiem, organisma pārkaršanu un atvēsināšanu, pārliekām fiziskajām slodzēm, badošanos, hipoksiju, infekcijām rudens-ziemas periodā, dažādu iedarbības tipa liela skaita indēm;
 • saaukstēšanāss saslimšanu un vīrusu infekciju profilakse;
 • uzlabo atmiņu, paaugstina trenētību un norūdīšanās un treniņu atveseļojošo darbību, ieņem godpilnu vietu sporta un kosmiskajā medicīnā;
 • ir efektīvs pie gremošanas traucējumiem un apetītes neesamības;
 • paaugstina noturību pret dažādām slimīgām, traumējošām iedarbībām, žeņšeņs ierobežo bojājumu apjomu;
 • onkoloģisko un sirds-asinsvadu saslimšanu profilakse;
 • atbalsta un saglabā veselību visu vecumu cilvēkiem, bet vairāk par visu vecāka gadagājuma - novecošanās un vecuma kaišu profilakse;
 • pie asinsvadu saslimšanām ieslēdz asinsvadu tonusa neiroendokrīnās regulācijas mehānismus, uzlabo asinsriti un orgānu asinsapgādi;
 • jaudīgs detoksikators, pazemina medikamentu toksiskās iedarbības;
 • stress-protektors: samazina depresijas, izmisumu, reaktīvās neirozes, iedarbojas pie psihosomatiskām saslimšanām (hipertoniskā slimība, išēmija, bronhiālā astma, čūlas, hroniski spastiski čūlu kolīti, gastrīti, žultsceļu diskinēzija, astēnijas, neirozes, hroniska noguruma sindromi);
 • pazemina ķīmijas terapijas toksisko iedarbību;
 • koriģē cukura saturu asinīs pie CD 2 tipa cukura diabēta;
 • paaugstina dzimumdziedzeru funkciju gan vīriešiem, gan sievietēm, tiek pielietots pie impotences;
 • palīdz pie vairogdziedzera hipofunkcijas;
 • pie asām un īpaši hroniskām infekcijām (tuberkuloze, hepatīti, bruceloze), AIDS;
 • pie novārdzinošām infekcijām (hroniski bronhīti, reimatisms, reumatoīdais artrīts), rehabilitācija pēc pārnestajām smagajām saslimšanām, pie dažāda smaguma traumām;
 • pie jebkādas izcelsmes hroniskām anēmijām, izrāda izteiktas prettrombotiskas īpašības;
 • ginekoloģijā pie vēlīnas dzimumnobriešanas, neauglības, olnīcu disfunkcijas, priekšlaicīga patoloģiska klimaksa, asām un hroniskām iekaisumu slimībām, kopā ar antibiotikām pie hlamidiozes, trihomonāzes, ureamikoplazmozes;
 • sekmē saistaudu nostiprināšanos pie kolagēna sintēzes traucējumiem;
 • apveltīts ar pretalerģisku iedarbību;
 • atpaliekot bērniem augšanā un attīstībā, pie hipotrofijas un neiznēsāta augļa, pie encefalopātijas, sarežģījumu korekcijai un  profilaksei bieži un ilgstoši slimojošiem bērniem;
 • strādājot ar datoru, vadītājiem un cilvēkiem, ar paaugstinātu psihoemocionālo slodzi, kārtojot eksāmenus, sesijas un diplomdarbus utt;
 • pastiprina kosmētiskos efektus uz ādas un matos.
Sešus gadus audzēta Korejas sarkanā žeņšeņa (Panax Ginseng C.A.Meyer) saknes šķēlītes ir viens no viskvalitatīvākajiem zeņšena saknes produktiem, ražots saskaņā ar ISO 9001-2000, HACCP prasībām. Saknes kaltēšana notiek pēc īpašas ELVAN tehnoloģijas, kura aktivizē sarkanā žeņšeņa vērtīgās īpašības, padarot to maksimāli efektīvu pat pie ļoti minimāla lietošanas daudzuma. WIZPLUS saknes šķēlīšu izgatavošanā izmanto 100 % galvenās saknes.


Daudzums: Iepakojumā 50 g Korejas sarkanā žeņšeņa saknes šķēlīšu.

Lietošana: diennakts deva - 2 grami. Lietot rīta pusē. Var pievienot tējai. Var pagatavot degvīna uzlējumu - uz 50 g iekriekš sasmalcinātu saknes šķēlīšu ņem 350 g 40% - 70% degvīna. Izturēt 14 dienas tumšā vietā, katru dienu sakratot trauka saturu. sakni nemest ārā,. Lietot pa deserta karotei 30 min. pirms brokastīm.
Noguruma brīžos, vai pirms atbildīga darba, var pakošļāt nelielu saknes daudzumu no uzlējuma.
Kas ir sarkanais žeņšeņs?

Augstās kvalitātes žeņšeņs tiek rūpīgi atlasīts no svaigiem sešu gadu veciem augiem. Pēc tam mēs to sautējam un žāvējam, nenoņemot miziņu. Mitruma līmenim žāvēšanas laikā ir jābūt 14%. Procesa gaitā notiek aptumšanas reakcija, augs kļūst dzelteni-brūns, saglabājot sākotnējo kompakto formu.

Sarkanā žeņšeņa raksturojums

1. Īpašo ingredientu iegūšana apstrādes procesā Maltols, ginsenozīds Rh2, ginsenozīds Rg3 un vēl 8 veidi īpašo sarkanā žeņšeņa ingredientu.

2. Plašs organismam lietderīgu sastāvdaļu spektrs Pretvēža komponentes, aktīvas kontroles komponentes, atjaunojošas komponentes, smago metālu neitralizatori u.c.

3. Visbagātākais saponinu komponenšu klāsts Tos aktīvus saponīnus, kuri spēlē galveno lomu žeņšeņa medicīniskās aktivitātes veidošanā, sauc par ginsenozīdiem. Starp to zināmiem efektiem ir pretvēža, pretiekaisuma un pretstresa iedarbība, novecošanas aizture u.c.
Sarkanais žeņšeņs
Baltais žeņšeņs
Ķīnas žeņšeņs
Amerikāņu žeņšeņs
Japāņu žeņšeņs
30 veidi
22 veidi
15 veidi
14 veidi
8 veidi

Saponīnu komponentu satura tabula


4. Labākā asimilējamība
Sarkanajam žeņšeņam piemīt labākā asimilējamība, nekā parastam žeņšeņam, jo sarkanais žeņšeņs pāriet apstrādes procesā no sola stāvokļa (sols - koloidāls šķīdums, dispersā heterogēna sistēma ar daļiņām, kuru izmēri svarstās no 1 līdz 100 nanometriem) gēla stāvoklī.

5. Augsta efektivitāte Žeņšeņa tīkla struktūra ir organizētā tā, ka daudzas lietderīgs vielas tiek glabātas miziņā. Sarkanais žeņšeņs ir tik efektīvs tāpēc, ka to apstrādes procesā neattīra.

6. Žeņšeņs nesasmako pat pēc ilgas glabāšanas Pēc sautēšanas un izžāvēšanas augs tiek nostiprināts. Arī īpaši enzīmi kļūst neaktīvi - tas neļauj augam pašam sagremot sevi. Tādejādi, pat ilgstošas glabāšanas gadījumā augs nesasmako.

Kas ir ginsenozīdi?

Ginsenozīdi ir žeņšeņa saponīnu sastāvdaļas, ķīmiskā aspektā - glikozīdu veids. Parasti ir atrodami saknēs, lapās, stiebros un sēklās.

Agrāk ginsenozīdus uzskatīja par nederīgiem dziedinošo komponenšu lomā, bet tagad tos vertē daudz augstāk - jo bija atklāti to pretvēža un atntioksidantu īpašības, un arī spēja pazemināt holesterīna līmeni.

No visām aktīvām žeņšeņa komponentēm tieši saponīns spēlē galveno dziedināšanas lomu. Žeņšeņa saponīna uzbūve un medicīniskais efekts ir atšķirīgs no citu augu īpašībām. Zem jēdziena „ginsenozīds” mēs saprotam žeņšeņa glikozīdu.

Var piebilst, ka žeņšeņs satur vairākas komponentes, tādas kā žeņšeņa glikozīds, proteīni, aminoskābes, nukleīnskābes un alkaloīdi - slāpekli saturošas sastāvdaļas; taukainās skābes, ēteriskās eļļas, poliacetilēns, fenolu komponentes, fitosterols un terpenoīds - taukos šķīstošas sastāvdaļas; monosaharīdi, oligosaharīdi, polisaharīdi; pektīnvielas, vitamīni un minerāli.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Designed by Alex