Neslimo !!!
Erekcija un Prostatīts
 
Daudzu vīriešu slimību izcelsme tāpat kā agrāk ir mīkla. Nav izskaidroti arī tādi šo slimību blakusparādību rašanās cēloņi, kā vājums, nogurdināmība, miega traucējumi, aizkaitināmība, atmiņas pazemināšanās, salīgums. Hroniska prostatīta (priekšdziedzera iekaisuma) diagnozi var uzstādīt  ātri, uz priekšdziedzera ultrasonogrāfiskā izmeklējuma pamata.
Bet cik grūti ir atjaunot pazemināto erekciju un libido! Pamatojoties uz pašlaik eksistējošo praksi, ārstnieciskie pasākumi pie vīriešu slimībām sastāv no vairākiem virzieniem: hroniskas infekcijas ārstēšana, galvas smadzeņu funkcijas uzlabošana, hormonālo traucējumu korekcija, asinsvadu plūsmas un vielmaiņas atjaunošana.

Lūk, kāpēc, arvien biežāk vīrieši griežas pie paplašinātas darbības dziednieciskiem līdzekļiem, viens, no kuriem, ir "Fotostim®".

Ar ko "Fotostim®" ir labāks nekā citi līdzekļi?

  • potences uzlabojums tiek atzīmēts uzreiz pēc pirmās preparāta devas lietošanas;
  • uzlabojas kopēja pašsajūta, garastāvoklis;
  • notiek attīrīšanās no infekcijām;
  • ilgstošs efekts, 6 mēnešus pēc lietošanas kursa pabeigšanas;
  • nav stimulators, neizsauc pieradumu;
  • nav alerģisku reakciju;
  • nepieļauj priekšdziedzera adenomas un ļaundabīgu audzēju (vēža) attīstību.

"Fotostim®" pielietojums: regulējas no aprēķina 1 tējkarote (5 ml) dienā, no rītiem pirms ēšanas. Fotostim® ir lietderīgi paturēt zem mēles 2-3 minūtes, un tikai pēc tam norīt atlikumu. Tad visas darbojošās vielas pilnīgāk un ātrāk pāriet asinīs. Pie kuņģa čūlas Fotostim atšķaida 1/2  glāzē piena.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Šie līdzekļi ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te tas var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme, potences uzlabotāji
Designed by Alex