Neslimo !!!
Full Spectrum Coleus Forskohlii (tropu mētra) – tauku dedzinātājs, muskuļu masas uzlabotājs un erektīlās disfunkcijas mazinātājs
Pieder piparmētru ģintij, un tiek plaši izmantota Indijas (ajurvēdas) medicīnā. Tā aktīvā sastāvdaļa - diterpēna forskolīns aktivizē adenīlciklāzi, fermentu, kas palielina ciklisko adenozīnmonofosfātu šūnās. Tās sintēze ietekmē daudzas bioloģiskās sistēmas, tostarp tauku sadalīšanos šūnās. Šis ferments arī regulē organisma atbildes termisko reakciju uz pārtiku, paātrina vielmaiņu un aktivizē tauku sadedzināšanas procesu.

Iedarbības mehānisms

Forskolīns izrāda savu iedarbību uz organismu, galvenokārt aktivizējot fermentu - adenilātciklāzi, kā rezultātā pieaug intracelulārā cAMF (cikliskais adenozīnmonofosfāts) līmeņa pieaugums starpšūnu telpā. cAMF ir svarīgs šūnu signālu pārraidītājs, kurus pārraida hormoni un citi bioķīmiskie mediatori. Ar cAMF palīdzību tiek nodrošināta atgriezeniskā saite hipotalāma-hipofīzes asī. Tādējādi, forskolīns ietekmē daudzus procesus organismā sakarā ar iepriekš minētajiem starpniekiem.

Paaugstinoties cAMF koncentrācijai pazeminās asinsspiediens, samazinās acs iekšējais spiediens, cAMF nomāc trombocītu agregāciju (samazina asins recēšanu), veicina vazodilatāciju (asinsvadu paplašināšanos), bronhodilatāciju (uzlabojas elpošana), un palielina vairogdziedzera hormonu sekrēciju un paātrina lipolīzi (tauku sadedzināšanu).

Forskolīna aktivitāte attiecībā uz vairogdziedzeri ir salīdzināma ar vairogdziedzera stimulējošā hormona ietekmi, un tas ir ļoti iespaidīgs. Bet ne tikai palielināts vairogdziedzera hormonu līmenis palielina tauku dedzināšanu, bet arī cAMF koncentrācijas pieaugums aktivizē proteīnkināzi, kas aktivizē hormonu jutīgo lipāzi, kas ir atbildīga par triglicerīdu dedzināšanu, kas ir celtniecības bloki taukaudos.

cAMF līmeņa paaugstināšanās sēkliniekos imitē luteinizējošā hormona darbību un palielina testosterona izstrādi, kas ir galvenais, ja jūs vēlaties lielāku muskuļu masu.

Jaunākie pētījumi liecina, ka forskolīnam piemīt papildu iedarbības mehānismi, papildus spējai stimulēt adenilātciklāzi un cAMF atkarīgus procesus organismā. Tiek uzskatīts, ka forskolīns spēj mainīt vairāku proteīnu transportu caur šūnu membrānu, kas nav saistītas ar reakciju kaskādi, kurās iesaistīta cAMF. Kā rezultātā tiek modulēti jauni transmembranālie signāli, kas aktivizē daudzus citus fermentus.

Zinātnieku atsauksmes

Pēdējo 25 gadu laikā veica daudzus pētījumus par Coleus forskolii dziednieciskām īpašībām. Ir pierādījumi, ka, forskolīns pazemina asinsspiedienu, uzlabo sirds ritma spējas, samazina trombocītu agregāciju, uzlabo plaušu darbību un palīdz glaukomas ārstēšanai. Attiecībā uz ietekmi uz svara samazināšanu, tika atzīmēts, ka Coleus forskohlii var palielināt cikliskā adenozīna monofosfāta (cikliskais AMF) klātbūtni asinīs, un līdz ar to stimulē tauku vielmaiņu.

Forskolīnam ir daudz zinātniski pierādītu efektu, no kuriem svarīgākie ir:

- ievērojami palielina testosterona līmeni (ir veikts neatkarīgs pētījums), un tāpēc pastāv muskuļu masas pieaugums.
- vazodilatorais (asinsvadus paplašinošais) efekts, kas ir arī noderīga kultūrismā, jo sakarā ar to uzlabo muskuļu spēku.
- palielina izturību pret ultravioleto starojumu, padarot iedegumu tumšāku.
- nomāc infekcijas uroģenitālā sistēmā. Var lietot kombinācijā ar antibiotikām.
- pretaudzēju iedarbība.
- forskolīns atjauno perifēro nervu šķiedras.
- erektīlās disfunkcijas samazināšana.
 
Pētījums, kas bija publicēts Obesity Research, pārbaudīja forskolīna ietekmi uz ķermeņa uzbūvi, testosterona līmeni, izmaiņām vielmaiņā un asinsspiedienu cilvēkiem, kuriem ir liekais svars.
 
Un tā, 250 mg 10 % forskolīna ekstrakta divreiz dienā 12 nedēļas, ievērojami izmainīja ķermeņa uzbūvi, palielināt muskuļu masu un brīvo testosteronu cilvēkiem, kuriem bija liekais svars. Ja jūsu problēma ir liekais svars, tad meklējiet tauku dedzinātāju ar pareizo forskolīna devu. Bonusā jūs iegūsiet vairāk muskuļu, uzlabosies erekcija, sakarā ar testosterona līmeņa paaugstināšanos.
 
Forskolīnam praktiski nav blakņu, un tas nedod kaitējumu veselībai. Pētījumos uz dzīvniekiem izmantoja lielu devu forskolīna, taču nebija nekādu pierādījumu jebkādām nopietnām blakusparādībām. Pamatojoties uz šīs vielas farmakodinamikas, var secināt, ka forskolīnu nav ieteicams lietot cilvēkiem ar pazeminātu asinsspiedienu, kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu. Tas nav ieteicams grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā. Bija atzīmēti daži izolēti gadījumi krāsu uztveres izmaiņā, kas normalizējās, samazinot devu, vai pārstājot lietot preparātus.
 
Full Spectrum® Coleus Forskohlii piedāvā kapsulas pa 400 mg Coleus Forskohlii sakņu.
 
Saturs vienā kapsulā:
Coleus forskohlii (root)
Saturs
% diennakts deva
400 mg
*
*diennakts deva nav noteikta.

Citi ingredienti: Gelatin, microcrystalline cellulose (plant fiber), may contain one or both of the following: magnesium stearate, silica.

Lietošana: Kā uztura bagātinātāju, vienu kapsulu divas reizes dienā ar ūdeni.

BRĪDINĀJUMS: Nelietojiet šo produktu, ja esat grūtniece vai barojat ar krūti, vai arī, ja Jums ir zems asinsspiediens, asins koagulācijas traucējumi vai kuņģa čūla. Nelietojiet šo produktu, ja jūs lietojat recepšu zāles, īpaši asinsspiedienam, antikoagulantus, vai antiastmatiskos medikamentus. Pārtraukt lietot divas nedēļas pirms operācijas.
keywords:
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, problēmas ar erekciju, puisim vīrietim nestāv, pimpis pipele nestāv, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis
Atsauces:
http://link.springer.com/article/10.1007%2FBF02908139#page-1

http://www.positivehealth.com/article/herbal-medicine/coleus-forskohlii-plectranthus-barbatus-a-unique-healer
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Designed by Alex