Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Female Libido - homeopātisks līdzeklis sieviešu kaislei

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Libido - tā ir seksuāla aktivitāte, seksuālu kontaktu vēlme. Visas dzīves laikā libido var gan pazemināties, gan palielināties. Tādi procesi vajā ne tikai vīriešus, bet arī sievietes.

Libido neesamība negatīvi ietekmē visu partneru seksuālo dzīvi. Bet neapmierinātība seksā daudzus grūž uz nodevībām un šķiršanos, pie tam, dvēselē rodas vesela kompleksu virkne. Iekams uzzināt, kā paaugstināt libido, nepieciešams noteikt pašu cēloni. Tie var būt vairāki.

Zinātnieki ir pierādījuši, ka libido pazemināšanās sievietēm pamatvilcienos ir saistīta ar psiholoģiskiem faktoriem. Vecums, laika apstākļi, menstruāla cikla traucējumi, klimata maiņa, problēmas ģimenē vai darbā var iespaidot sievietes psiholoģisko stāvokli. Tas var atgadīties arī uz grūtniecības fona, organisma kopēja stāvokļa pasliktināšanās, lietojot farmaceitiskus medikamentus vai hormonālie traucējumi.

Stresi, sadzīve, stereotipi, pastāvīgs sasprindzinājums, nedrošība sevī - tas viss veiksmīgi pazemina sievietes libido. Sievietēm iekairinājums lielākā pakāpē ir atkarīgs no psiholoģiskā stāvokļa, nekā vīriešiem. Tādēļ psiholoģiskie cēloņi izrāda diezgan būtisku ietekmi.

Ginekoloģiskas problēmas arī var izsaukt vēlmes pazemināšanu. Asa dzimumtieksmes pazemināšanās sievietei var būt kā blakus efekts nopietnākai saslimšanai. Un bez ginekologa konsultācijas šajā gadījumā apieties neizdosies.

Hormonālie kontraceptīvi un antidepresanti attiecināmi tai farmpreparātu grupai, kuri izrāda nozīmīgu iespaidu uz cilvēka seksuālo sēru. Tie ir spējīgi pazemināt testosterona izstrādi sievietes organismā, un kā sekas, libido pazemināšanās. Līdzīgu iedarbību izrāda arī barošana ar krūti.

Vecums arī ir spējīgs pazemināt libido. Zināms, ka pēc 45 gadiem testosterona izstrāde sievietēm (šis hormons ir svarīgs ne tikai vīriešiem) pazeminās apmēram par 25%.

Visbiežāk seksuālo vēlmju pazemināšanu sekmē vairāki cēloņi, un katrai sievietei to kopums ir atšķirīgs. Tādēļ, lai atrisinātu šo problēmu un paaugstinātu libido, speciālisti šai jomā pielieto individuālu pieeju, jo libido ir diezgan individuāls katrai sievietei, tāpat kā spēja sasniegt orgasmu.

Uz jautājumu kā paaugstināt libido, seksologi apgalvo, ka, ja tā pazemināšanās ir saistīta ar saslimšanām, tad šajā gadījumā ir nepieciešamas ārstēt radušās slimības. Seksuālās vēlmes pazemināšanās psiholoģisku faktoru rezultātā, ir nepieciešama kompleksveida pieeja problēmas atrisināšanai.

Pierādīts, ka veselīgs dzīves veids, ievērojami palielina seksuālo vēlmi. Vispirms, tas ir veselīgs ēdiens, sportošana, darba un atpūtas režīmu ieturēšana.

Seksologi apgalvo, ka ilgstošāka mīlas rotaļa pirms dzimumakta, ir spējīga paaugstināt libido sievietei. Nebaidieties arī izmantot seksuālas rotaļlietas. Tādējādi jūs dažādosiet savu seksuālo dzīvi, samazinot seksuālās vēlmes pazemināšanās problēmu.

Bet pilnīga libido neesamība izsauc traucējumus seksuālajā dzīvē, cieš sievietes pašnovērtējums, rodas problēmas ar veselību. Tādēļ nav vērts nekādā gadījumā nerisināt jautājumu, kā paaugstināt libido.
Mēs piedāvājam Dr. Barbara Hendel (viena no vadošajiem homeopātiem ASV) homeopātisko līdzekli Female libido, kas atvieglo sievietei samazinātos uzbudinājumu un vēlmi. Vairāk nekā 20 gadus klīniskajā praksē ir devusi Dr. Hendel zināšanas un pieredzi, lai izveidotu unikālas homeopātiskās kombinācijas, kuras jūs neatradīsiet citur. Female libido sastāvā ir unikālas homeopātiskās sastāvdaļas, kas palīdz atvieglot samazinājušos uzbudinājumu un vēlmi, zemu seksuālo enerģiju un noskaņojumu, kā arī maksts diskomfortu.

Sastāvs:
Each 300 mg tablet contains as active ingredients: Causticum 12X, Damiana 2X, Ferrum metallicum 12X, Graphites 12X, Natrum muriaticum 12X, Sepia 12X. Each 300 mg tablet contains as inactive ingredients: Lactose USP, magnesium stearate.
Deva: Sievietes no 18 g.v.: 1 tableti zem mēles pilnīgi izšķīdināt mutē, 2 līdz 3 reizes dienā, vai, kā norādījis ārsts.

Nav farmakoloģisks medikaments!

"varu tikai teikt, ka šis līdzeklis noteikti palielināja man iekāri uz savu vīru. Otrajā nedēļā pēc to lietošanas, sākās ļoti aktīva dzimumdzīve." ~ stāsta Tīna.
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Designed by Alex