Neslimo !!!
Fotodinamiskā terapija (FDT) ir ārstēšanas metode, pamatota uz gaismjutīgu vielu  fotosensibilizatoru un noteikta redzamās gaismas viļņa garuma pielietojumu.

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !


FDT ir pazīstama pie mums jau apmēram 10 gadus. Līdz nesenam laikam visbiežāk sensibilizatoru ievadīja organismā intravenozi, bet tagad ir izgudrotas vielas, kuras var pielietot kā aplikācijas vai perorāli. FDT vielas ir apveltītas ar īpašībām selektīvi uzkrāties audzējā vai citos mērķaudos (šūnās). Pēc sensibilizatora pietiekamas uzkrāšanās patoloģiskos audos, tos apstaro ar gaismu. Par gaismas avotu tagad var kalpot dienas gaisma (tas ļauj tagad šo metodi pielietot mājās apstākļos). Medicīnas iestādēs tiek izmantotas lāzeru ierīces, kas ļauj izstarot noteikta viļņa un augstas intensitātes garuma gaismu. Fotosensibilizatora molekulām absorbējot gaismas kvantus skābekļa klātbūtnē, notiek fotoķīmiska reakcija, kuras rezultātā molekulārais triplet skābeklis pārvēršas singlet skābeklī, kā arī izveidojas liels daudzums augsti aktīvu radikāļu. Singlet skābeklis un radikāļi izsauc audzēja šūnās nekrozi un apoptozi (šūnu bojāejas divi varianti). FDT tāpat ved pie audzēja barošanas traucējumiem un bojāejas uz tās mikro asinsvadu bojājuma rēķina (sk. zīmējumus [autors A. Derjabo, - ārsts-onkologs]).
Šīs metodes parādīšanās onkoloģisku saslimšanu ārstēšanā var salīdzināt ar antibiotikas parādīšanos medicīniskajā praksē. Fotodinamiskas terapijas pielietošana ārstēšanā dod šādas svarīgās priekšrocības:

 • iespēja vienlaikus veikt ārstēšanu un diagnostiku;
 • selektīva iedarbība tikai uz pataloģiskām šūnām;
 • bojāta orgāna saglabāšanas iespēja;
 • teicams kosmētiskais rezultāts;
 • grūti sasniedzamu jaunveidojumu ārstēšana;
 • procedūru daudzkārtēja atkārtojuma iespēja;
 • ārstēšana ar fotodinamiskas terapijas palīdzību nedod smagus sistēmiskus vai lokālus sarežģījumus;
 • procedūras var veikt pat cilvēkiem ar smagu patoloģiju un vecāka gadagājuma pacientiem;
 • ārstēšanu var vekt ambulatori vai mājas apstākļos.

Vēl viens fotodinamiskas terapijas izmantošanas pluss ārstēšanā ir iespēja minimizēt kopēju iedarbību uz organismu, salīdzinot, piemēram, ar ķīmijas terapiju. Tādēļ jaunā metode neizsauc agrāk neizbēgamos blakus efektus. Bez tam, šo metodi var izmantot, kad slimniekam ir smaga blakus saslimšana, vai nav iespējama ķirurģiska iejaukšanās.

Fotodinamiskas terapijas pielietojums neaprobežojas tikai ar onkoloģisko saslimšanu ārstēšanu. Šī metode deva teicamus rezultātus cilvēkiem ar trofiskām čūlām un strutainām brūcēm. Fotodinamiskas terapijas izmantošana paātrina pat pašu sarežģītāko brūču sadzīšanu. Pie tam viens no galvenajiem dotās metodes priekšrocībām ir iespēja tikt galā ar tādiem baktēriju veidiem, kuriem ir noturība pret ārstniecības preparātiem, piemēram, pret antibiotikām. Pēdējā laikā tas ir kļuvis par lielu problēmu ārstējot lielu saslimšanu daudzumu.

Tāpat nevar nepieminēt par tādu fotodinamiskas terapijas iespēju, kā teicamu kosmētisko efektu. Pēc šīs metodes pielietojuma paliek tikai neliela rēta. Šī ļoti svarīga īpašība ir tiem cilvēkiem, kuriem ir audzējs uz atklātām ķermeņa daļām: pielietojot FDT nepaliek redzamu pēdu, kas prasītu tālāku korekciju.

Tāpat ir atklājies, ka dotā metode palaiž šūnu atjaunošanās mehānismu, tādējādi atjauninot visu organismu. FDT palīdz arī risināt vīriešu problēmas. Neapšaubāmi, fotodinamiskas terapijas metode vēl nav līdz galam izpētīta, tāpēc tuvākā laikā ir iespējams tās pielietojuma jaunu aspektu atklājums. Viena no tādām perspektīvām ir FDT izmantošana pie reimatoīdiem artrītiem. Pētījumi apstiprina, ka patoloģiskie audi, kuri izveidojas pie šīs saslimšanas locītavās, tāpat var uzkrāt fotosensibilizatorus. Tādējādi, dotajai metodei ir lielas tālāka pielietojuma perspektīvas.
Fotostim® - Droša Organisma Aizsardzība

Uztura bagātinātājs Fotostim® ir no dabisko metabolītu un probiotiķu klases. Aktīvā viela ir šķidrs Radahlorofila S ekstrakts, iegūts no Spirulina Platensis.

Izstrādātājs un preparāta ražotājs ir Maskavas farmaceitiskā kompānija «Rada-Pharma» (tās meitas uzņēmums "Immunoresource"),  kas daudzus gadus piegādā farmaceitiskam tirgum inovatīvus Premium klases produktus. Šīs kompānijas produkcija ir popularitāra gan Krievijā, gan Eiropas un Ziemeļamerikas valstīs, Dienvidkorejā un citur.
Fotostim® tiek ražots uz augsti tehnoloģiska aprīkojuma, saskaņā ar starptautiskiem GMP kvalitātes standartiem, un tam nav analogu pasaulē. Preparāta kvalitāti apstiprina reģistrācijas apliecība, kā arī drošības sertifikāts uz katru preces partiju.

Fotostim® tika izstrādāts speciāli onkoloģijas ārstēšanai un profilaksei! 10 cēloņu, kādēļ ir nepieciešams Fotostim®:

 • augsts pozitīvu rezultātu procents;
 • iedarbošanās iespēja uz audzēju zonās, kur grūti piekļūt;
 • universāla iedarbība (var izmantot pie dažādiem jaunveidojumu veidiem);
 • selektivitāte ( tiek iznīcināti tikai audzēja audi);
 • ilgstošs efekts;
 • smagu lokālu un sistēmisku sarežģījumu neesamība;
 • var pielietot kopīgi ar ķīmijas terapiju, radiācijas iedarbību un operatīvo ārstēšanu;
 • to labi pārnes vecāka gadagājuma cilvēki un slimnieki ar smagu blakus patoloģiju;
 • vienlaikus izrāda ārstniecisku un profilaktisku iedarbību;
 • var pielietot ambulatori un mājas apstākļos.

Sīkāk par Fotostim® iedarbību uz onkoloģiju var izlasīt šeit (krievu valodā)

IEDARBĪBAS MEHĀNISMS

Pēdējos gados vadošo farmaceitu uzmanība ir pievērsta pie ķīmiskiem savienojumiem, kas ir spējīgi reaģēt uz gaismas fotoniem. Pats pazīstamākais tādu savienojumu piemērs ir hlorofils - augu zaļais pigments, ar kura palīdzību tie uzņem saules gaismas enerģiju un veic fotosintēzi. Fotosintēze obligāti notiek ar enerģijas pārveidi un skābekļa izdali. Unikālo augu īpašību sintezēt skābekli ar gaismas palīdzību nolēma atdarināt laboratorijas apstākļos Krievijas zinātnieki.

Liela skaita pētījumu rezultātā tika iegūti savienojumi, kas atdarina dabisko fotosintēzes procesu iekšpus cilvēka organisma. Šie savienojumi tika nosaukti par fotosensebilizatoriem, bet to īpašība veidot aktīvu skābekli gaismas iedarbībā tika izmantota vēžu šūnu iznīcināšanai. Jaunā ārstēšanas metode ieguva Fotodinamiskās terapijas (FDT) nosaukumu. Viens no pirmajiem Krievijas jaunās paaudzes fotosensebilizatoriem ir preparāts ar nosaukumu Fotostim.

Galvenā darbojošās viela, kas veic terapeitisko efektu, ir Fotostima® sastāvā esošais Radahlorofils® S. Pēc savas struktūras Radahlorofila® S molekula ir ļoti līdzīga cilvēka asins hemoglobīna molekulai, kas transportē audiem skābekli .
keywords:
Erekcija, potence, erekcijas pastiprināšana, potences pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, prostatīts, prostatas dziedzeris. prieksdziedzeris, prostatas adenoma, priekšdziedzera, potences uzlabotāji, potences un erekcijas uzlabošana, nestāv dzimumloceklis, priekšdziedzera hiperplāzija, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Pateicoties hemoglobīna struktūras līdzīgumam, šim zaļajam pigmentam ir spēja iekļūt onkoloģiskajā šūnā - «liekēdī» un uzkrāties tajā lielos daudzumos.

Saules gaismas, cilvēka personīgā izstarojuma vai lāzera iedarbības rezultātā , Radahlorofils® S izdala milzīgu skābekļa daudzumu. Tas noved pie skābekļa „sprādziena” iekšpus slimās šūnas un tās iznīcināšanas. Tālāk tiek palaisti dabiskie atveseļošanās procesi. Pie tam tiek bremzēta primārā audzēja vai infekciozā perēkļa augšana, kā arī tiek novērstas metastāžu rašanās. Bez tam Fotostim® ir spējīgs iznīcināt arī vēža šūnu priekšgājējus - displāzās (anomālās) šūnas. Fotostim® stimulē audzēja šūnu antivielu formēšanos un aktivizē bojāto audu reģenerāciju.

KLĪNISKIE PĒTĪJUMI

Klīniskie pētījumi parādīja, ka «Fotostim®»:
 • 60-70% gadījumos stimulē limfocītu populācijas, bet 30-40% gadījumos - neitrofilu  populācijas augšanu asinīs;
 • stimulē fagocītu absolūtā daudzuma pieaugumu, bet 35%  arī fagocītu aktivitātes pieaugumu;
 • ievērojami bremzē ļaundabīgu audzēju augšanu;
 • samazina audzēja izmēru;
 • novājina metastāžu rašanos, līdz pat pilnīgai to novēršanai;
 • novājina staru un ķīmijas terapijas blakus efektus;
 • pretdarbojas dzīves ilguma samazināšanai;
 • uzlabo dzīves kvalitāti.

Kompānija-ražotājs pievērš lielu uzmanību «Fotostim®» klīniskā efekta pētīšanai uz dažādām patoloģijām. Pētījumu gaitā, kas ir veikti Krievijas zinātņu akadēmijas hematoloģijas un gerontoloģijas institūtos (Maskava), Samaras, Čeļabinskas medicīnisko institūtu klīnikās, tika fiksēti «Fotostim®» pozitīva iedarbība uz fizioloģisku parametru virkni. Tomēr gribas izcelt vienu statistiski ticamu faktoru, kurš apvieno visus pētījumu datus un liekas mums īpaši nozīmīgs «Fotostim®» tālākas praktiskas izmantošanas plānā: ir beznosacījuma pozitīvs iespaids uz dzīves kvalitāti visiem, kas to lieto.

PIELIETOJUMA REKOMENDĀCIJAS

«Fotostim®» pielietojums ir parādīts pie:
 • imunitātes trūkuma, kas izpaužas organisma uzņēmībā uz bakteriālām, vīrusu un sēnīšu infekcijām;
 • šūnu imunitātes trūkumā, kas izpaužas kā hronisku, lēni ritošu distrofiski-deģeneratīvu procesu vai audzēju rašanās;
 • imūnās sistēmas funkcijas traucējumiem, kas noved pie autoimūnu, alerģisku reakciju attīstības;
 • hroniskas sirds-asinsvadu saslimšanas, ko pavada hipertensija un holesterīna vielmaiņas traucējumi;
 • hroniska noguruma un organisma adaptīvo iespēju traucējumiem;
 • pie biežas laika joslu maiņas;
 • ilgstošas farmakoterapijas (ķīmisko preparātu lietošanas);
 • potences traucējumiem vīriešiem, kas ir saistīti ar vecuma testosterona līmeņa pazemināšanos;
 • strādājot «kaitīgās» ražotnēs un dzīvojot sliktos ekoloģiskos apstākļos.

«Fotostim®» tiek ražots flakonos pa 50 un 100 ml. Standarta lietošanas kurss ir 100 ml preparāta. Fotostim®  rekomendējamā deva ir 5 ml (2 mērcepurītes iedaļas jeb1 tējkarote) dienā, pie tam kurss ir aptuveni 20-25 dienas.

Optimāla Fotostim® rezultāta sasniegšanai ir rekomendēts to uzņemt no rīta pirms ēšanas, katru dienu. Fotostim® ir lietderīgi paturēt zem mēles 2-3 minūtes, un tikai pēc tā norīt atlikumu. Tad visas darbojošās vielas pilnīgāk un ātrāk pāriet asinīs. Bet ir iespējams arī parasta uzņemšana, uzdzerot ar labas kvalitātes ūdeni vai pienu (1/2 - 1 glāze).

Lietojot «Fotostim®» dažos gadījumos ir iespējama galvenās slimības saasinājuma reakcija, kura var būt saistīta ar izmainīto šūnu bojāeju un ar to sabrukuma produktu paaugstināto izmešanu asinīs. Šajā gadījumā, ir jāsāk lietot preparātu sākot ar 5 pilieniem, pakāpeniski palielinot devu par 2 pilieniem katras 2 dienas, kamēr nonākam līdz 2,5 - 5 ml diennaktī (1 vai 2 mērcepurītes iedaļas). Labāk, ja devu piemeklē individuāli; to nepieciešams samazināt hiperreakcijas gadījumā un konsultēties ar ārstu (vai konsultantu), kas rekomendēja šo produktu.

Lai palielinātu efektivitāti, ir ieteicams periodiski, 3-4 reizi nedēļā visa «Fotostim» lietošanas kursa laikā uzņemt gaismas „vannas”. Gaismas deva, kas ir nepieciešama «Radaflorofila®-S» aktivācijai, ir pietiekama, ko dod, piemēram, atrašanās iespējami atkailinātam, stundu dienas gaismā no rīta ap plkst. 9 - 11 pavasara-vasaras periodā. Ziemas periodā var rekomendēt mājas apstākļos ieslēgt spilgtas gaismas avotus.

«Fotostim®» lietošanas ilgumu nosaka ārsts (vai konsultants), profilaktisks kurss ir 20-40 dienas. Aktīvs organisma fizioloģiskas pārbūves cikls iesākas pēc 14 dienām un notiek 3 mēnešus ilgi no preparāta lietošanas sākuma. Šajā periodā ir nevēlama jelkādu aktīvi darbojošos imūnstimulējošo līdzekļu lietošana. Ārstniecības preparātu lietošana, kas normalizē vielmaiņu organismā, vitamīnu un detoksikācijas terapijas ir attaisnotas saskaņā ar galvenās saslimšanas norises klīnisko ainu un tos individuāli nozīmē ārstējošais ārsts. Atkārtota preparāta lietošana tiek rekomendēta ne agrāk, kā pēc 6 mēnešiem.

Fotostim® lietošanas periodā nerekomendē lietot spirtotos dzērienus, jo tas var izprovocēt paģiru sindroma simptomu rašanos asā formā.

Blakus efekti. Lielākoties «Fotostim®» tiek labi panests, neizsaucot blakus reakcijas. Ja tādas rodas, konsultējaties ar savu ārstu.

Kontrindikācijas. Vecums līdz 3 gadiem, individuāla komponentu nepanesība, grūtniecība, laktācija.

Pārdozēšana. Pašlaik pārdozēšanas gadījumi nav zināmi. Eksperimentā uz dzīvniekiem «Radahlorofils®-S» tika ievadīts daudzumā, kas bija 2g uz kg masas, kas 3 tūkstošus reižu pārsniedz rekomendējamo devu.

«Fotostim®» mijiedarbība ar ārstniecības preparātiem. Uz doto brīdi īpatnības nav atklātas.

Uzglabāšanas nosacījumi. Glabāt vietā, kura ir aizsargāta no gaismas, pie temperatūras 2-8° C.

Par fotodinamiskās terapijas iespējām varat aplūkot attēlus ŠEIT
eXTReMe Tracker
on-line.lv
e-TIRGUS.LV
Besucherzahler ukrain women
счетчик посещений
 
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!
Designed by Alex