Neslimo !!!
Populārākie produkti:
FALOSIL - jaunas paaudzes intīms krēms vīriešiem ar organisko silīciju, paredzēts ārējo dzimumorgānu aprūpei, dzimumdziņas paaugstinājumam un fiziska un psiholoģiska komforta radīšanai.
SiMSi - kosmētikas virziens ar silīciju (ar ļoti efektīgu kosmoceitisku* līdzekļu iedarbību). Šī virziena atšķirīga iezīme ir dabiski kosmētiski līdzekļi uz silīcijorganisko ēteru biogēnu savienojumu bāzes.

* kosmoceitika – ārstnieciskas kosmētikas novirziens, kur preparātu sastāvā ir koncentrēti dabiskie līdzekļi uz mūsdienu nanotehnoloģijas bāzes, bet tie nav farmakoloģiski līdzekļi (nav reģistrēti kā medikamenti, kaut bieži to iedarbība ir spilgti dziednieciska.

Akadēmiķis Voronkovs 1975.gadā pirmais un vienīgais pasaulē ķīmiķis, sintezēja organiska silīcija formulu, pēc viņa to atkārtot vairāk neviens nevar arī līdz šodienai! Šis atklājums kļuva par zinātnisku pārrāvumu, kurš pilnībā pārskatīja iedarbību uz organisma ar dažādiem preparātiem.

Ir atklāts pozitīvs silīcija iespaids uz olbaltuma biosintēzi. Bez tam, silīcijs kavē taukvielu uzkrāšanos uz asinsvadu sieniņām, normalizē to caurlaidību un nodrošina to elastību. Asinsvadu elastība tieši proporcionāli ir atkarīga no silīcija satura tajos.
Visbiežāk dabā satopamais elements ir skābeklis. Silīcijs ir otrs biežāk sastopamais elements uz zemes.  Šī viela ir visur dabā, kur nepieciešama izturība, elastība un elastīgums. Tas ir būtisks mikroelements visām dzīvajām būtnēm, un ir atrodams katrā šūnā mūsu ķermenī.

Pēc 20 gadu vecuma, ķermenis zaudē savu spēju saglabāt silīciju (Si). Cilvēka organisms nespēj ražot silīciju (Si) pats.

Tas ir būtisks mūsu organisma mikroelements. Trūkstot silīcijam, 76 no 104 elementiem organisms asimilē nepareizā veidā. Lielākā daļa slimību rodas tāpēc, ka trūkst silīcijs. Ja kalcijs ir  būtisks elements cieto kaulaudu veidošanā, tad silīcijs - elements, kas nosaka elastīgo struktūru īpašības: cīpslu saistaudi, asinsvadu sieniņas ,kuņģa un zarnu trakta sienas, iekšējās sekrēcijas dziedzeri, skrimšļi, locītavu sinoviālais šķidrums, apgriezto vārstu sistēma vēnās un sirds asinsvadu sistēmas vārsti. Tāpēc, silīcijs ir nepieciešams šo struktūru normālai darbībai un veidošanai. Ja ir silīcija deficīts, tad kalcijs kā aktīvāks elements, aizstāj silīciju visās elastīgajās struktūrās, padarot tās cietas un neelastīgas. Tieši tā parādās ateroskleroze, zarnu atonija, ostohondroze, artrīts, artroze, sirds vārstuļu pārkaļķošanās, vēnu mazspēja, nieru un žultspūšļa akmeņi, prostata, aizkuņģa dziedzeris, u.c. Arī vēnu vārstuļu normāla darbiba ir atkarīga no silīcija. Silīcijs novērš holesterīna nosēdumus, nodrošina asinsvadu sieniņu caurlaidību un vārstuļu elastību. Tas attiecas arī uz vīriešu erektīlo disfunkciju, jo tiek traucēta normāla asins cirkulācija penī.

Vēl slimības, kas rodas no silīcija trūkuma:
disbakterioze, osteomalācija, kolīts, gastrīts, čūlas, polipi, divertikuloze, osteohondroze, radikulīts, poliartrīts;
sirds un asinsvadu sistēmas slimības: ateroskleroze, insults, infarkts, erektīlā disfuncija;
akmeņi prostatā, aknās, nierēs, aizkuņģa dziedzerī, endometrioze, ādas slimības (psoriāze), imūndeficīts.

Vēl viena no šī mirkoelementa vērtīgākajām īpašībām – tas spēj piesaistīt mitrumu. Tātad – rūpējas arī par ādas dabisko mitruma līmeni. Ir pat aprēķināts, ka viena silīcija gēla molekula spēj piesaistīt 300 ūdens molekulas.

Silīcijs ir nepieciešamas arī sportistiem, kuri vēlas palielināt savu izturību un muskuļu masu visu augstāk minēto efetku rezultātā.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Pateicoties silīcija komponentiem, dabiskām un augu ēteriskām eļļām, vitamīniem, Sibīrijas taigas zāļu ekstraktiem -  afrodiziakiem, kuri ir krēma sastāvā, pastiprinās dzimumdziedzeru funkcijas, aktivizējas asinsrite,  kas uzlabo vīrieša dzimumlocekļa kavernozo ķermeņu struktūru. 

Asinsavadu sieniņas kavernozajos ķermeņos kļūst elastīgas un tvirtas, kas ļauj ietilpināt lielāku asins daudzumu pie erekcijas un pastiprināt to.

Iedarbība:

  • nostiprina kavernozo ķermeņu asinsvadus, kas ir vīriešu veselības profilakse
  • paaugstina potenci
  • stimulē un pastiprina erekciju
  • palielina dzimumakta ilgumu
  • izrāda spēcīgu dezodorējošu iedarbību
  • sekmē brūču, plaisu un mikrotraumu sadzīšanu
  • samazina trihomonozes, hlamidiozes, citomegalovīrusa inficēšanas  risku
  • nodrošina komfortablumu izmantojot prezervatīvu

FALOSIL sastāvā ir ēteriskas baltegles un lavandas eļļas, silatrāna biokomplekss ar vara sāļiem, kamparu, pipara un bergenijas ekstraktiem, olīvu un sandala eļļa.

Pielietojums: pielietojot pirms dzimumakta samazina dzimumlocekļa nervu jūtību, tādējādi palielinot dzimumakta ilgumu. Sanest krēmu uz tīrām delnām un tīru dzimumlocekli, un ar mīkstām kustībām masēt intīmo orgānu.

Uzmanību!!! Ilgstoši ikdienas profilaktisks pielietojums ar masāžu (3-5 min., palielina dzimumlocekļa diametru un garumu ( pateicoties orgāna spējai ietilpināt lielāku asins daudzumu pie erekcijas!).

Ikdienas pielietojumu var uzsākt pēc 2-3 mēnešu kursa pa 3-4 reizēm nedēļā, kad asinsvadu elastība ir atjaunojusies un nostiprinājusies. Ļoti svarīga ir profilaktiska peņa masāža ar FALOSIL 3-4 reizes nedēļā neatkarīgi no dzimumakta. Tas pakāpeniski nostiprina un renovē  kavernozo ķermeņu asinsvadu elastību un stingrumu, pazemina nervu galu jūtību, palielinot erekcijas laiku.
 
Nav farmakoloģisks medikaments!
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Designed by Alex