Neslimo !!!
Erektron-Zn - izbeidzies
Populārākie produkti:
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāks novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Fizioterapeitiska ierīce - prostatīta ārstēšanai un potences paaugstināšanai
 
Jaunākais kopīgs Krievijas (PA ZPI) un Vācijas (TCI medTech) zinātnieku veikums.

Jaunībā vīrietis "var" bet neprot... Bet kļūstot vecākam prot, bet vairs "nevar" tā kā jaunībā...

Lūk, lai „varētu” kā jaunībā, sasniedzot noteiktu vecumu, kad liekas jau, ka spēki vairs nav tie, ir paredzēts šis aparāts, kurš vēl arī palīdz risināt tādu problēmu daudziem vīriešiem, kā prostatīts. Un interesanti - pielietojot šo aparātu, pat jebkura vecuma pilnīgi veseliem vīriešiem - pieaug "varenība" (erekcija) un libido (dzimumtieksme), kā arī dzimumakta procesa spilgtums.

Uz daudziem tas iedarbojas kā izdaudzinātā viagra, tikai bez tās negatīviem blakus efektiem. Un bez erekcijas pastiprināšanās, šī ierīce palīdz vīriešeim risināt prostatīta, cistīta, uretrīta un citas urīnceļu slimības.

Un vēl - aparāts palīdz ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm! Par aparāta atveseļojošo iedarbību uz sievietes organismu, varat aplūkot šeit.

Zemāk aparāta apraksts vīriešu problēmu risināšanai.

Jūs uztrauc prostatīts?
Jums ir erekcijas traucējumi?
Jūs gribat baudīt pilnvērtīgu seksuālu dzīvi?


KZT-RV AES (kuņģa-zarnu trakta rektāli-vaginālais autonomie elektrostimulatori «EREKTRON» vai "EREKTOR" Jums palīdzēs! Tie ir autonomi rektāli elektrostimulatori prostatīta ārstēšanai un potences atjaunošanai, jaunas paaudzes autonomi elektrostimulatori, vīriešu dzimumsfēras saslimšanu ārstēšanai jebkurā vecumā. Potences atjaunošana un paaugstināšana! Palīdzība erektīlas disfunkcijas gadījumos. Erekcijas pastiprināšana! Prostatīta, uretrīta, cistīta ārstēšana. Prieks un pašpārliecinātība tagad Jums ir pieejami!

No izstrādātāja un ražotāja.
Krievijas Veselības aprūpes ministrijas reģistrāciju apliecība Nr. FS 022a5830/1063-04.
Produkcija ir sertificēta.

Kuņģa-zarnu trakta autonomie rektāli-vaginālieelektrostimulatori pielietojumam kompleksveida ārstēšanas shēmā ginekoloģijā, uroloģijā, proktoloģijā, cilvēka reprodukcijas jomā.

Piedēkļu dzimumdziedzeru hronisku iekaisumu saslimšanu problēma vīriešiem ir viena no īpaši aktuālām androloģijas praksē. Pēc pētījumu datiem prostatīti sastopami 20-45 % vīriešiem un aptver īpaši darbaspējīga un reproduktīva 20-45 gadus vecuma vīriešus. Dotās saslimšanas ārstēšana ir sarežģīts uzdevums un ietver sevī medikamentozu terapiju, kā arī fizio-, balneo- un refleksoterapiju. Fizioterapeitiskas metodes ir vienas no galvenajām šīs saslimšanas ārstēšanā
 
Indikācijas androloģijas praksē ārstēšanai ar rektāli-vaginālā stimulatora palīdzību:

1. Hronisks prostatīts mērena saasinājuma stadijā vai remisijas stadijā.
2. Hroniskam prostatītam blakus esošās vai patstāvīgas seksuālas funkcijas traucējumi:
- dzimumlocekļa erekcijas atslābums, kas nav saistīts ar penālo asinsvadu patoloģiju;
- nespēja uzturēt erekciju dzimumakta laikā līdz sēklas izvirdumam;
- ilgstoša dzimumakta ilguma saīsināšanās;
- ejakulācijas nespēja vai apgrūtinājums;
- orgasma psiholoģiskas nokrāsas intensitātes mazināšanās.

Elektrostimulatora ārstnieciskais efekts

Veiktās ārstēšanas rezultātā ar elektrostimulatora izmantošanu pacienti atzīmēja:
vispārēja stāvokļa uzlabojums
86%
sāpju sindroma izzušana
81%
dizurētiskā sindroma izzušana
76%
seksuālas funkcijas uzlabojums
81%
libido pastiprināšanās
62%
adekvātās reakcijas
71%
dzimumakta ilguma normalizācija
76%
 • Pacientiem novērojamās prostatorejas parādības pilnībā izzuda.
 • Prostatas pētījumos ar pirkstu ir atzīmēta sāpju un tūskas samazināšanās, tās tonusa normalizācija - 76 %.
 • Prostatas sekrēta pētījumos absolūtam pacientu vairākumam (81%) bija novērojama leikocītu daudzuma normalizācija un lecitīnu graudu satura palielināšanās.
 • Pie ejakulāta analīzes ir atzīmēts kvantitatīvu (kopīgs spermatozoīdu daudzums) (67) un kvalitatīvu (76%) (aktīvi kustīgu spermatozoīdu procenta un to aglutinācijas pazemināšanās) rādītāju uzlabojums.
 • Pie prostatas ultraskaņas pētījumiem tika atklāta tās izmēru samazināšanās uz drenāžas funkcijas uzlabojuma rēķina - 61 %.
 • Tālāko pētījumu veikšana (pēc 1 un 6 mēnešiem) apstiprināja stabilu remisiju dotajiem pacientiem norādītā laika periodā.
 • Kontroles grupā tika novērtēti hroniska prostatīta slimnieku terapijas tiešie un attālie rezultāti pēc tradicionālas shēmas (medikamentoza terapija, priekšdziedzera masāža) bez aparātu izmantošanas.
KZT-RV AES pielietojums ļauj atrisināt uzreiz vairākas problēmas:

 • Elektrostimulācijas pielietojuma iespēja ne tikai mājas apstākļos, bet arī darbā, ceļā utt.;
 • Pilnas drošības nodrošinājums pie stimulatora ievadīšanas taisnajā zarnā, jo tas organoleptiski līdzīgs visām rektālas sveces prasībām;
 • Ārstēšanas efektivitātes paaugstināšanās, jo rodas elektrostimulācijas seansa daudzkārtējas izdošanās iespēja vienas dienas laikā
 
Pēc veikto klīnisko pētījumu rezultātiem pierādīts,
ka KZT-RV AES ļauj:


 • uz elektroimpulsu iedarbības rēķina novērst sāpes;
 • uz hronisku aizcietējumu novēršanas rēķina renovēt asins moikrocirkulāciju, izrādot pozitīvu iespaidu endointoksikācijas faktora utilizācijā;
 • ir apveltīts ar baktriostatisku iedarbību, īstenojot medikamentozu preparātu iekšķīgo elektroforēzi, koncentrējot tos lokāli ar medikamentozas slodzes vienlaicīgu samazināšanu uz citiem orgāniem un organismu visumā;
 • 2-3 reizēs paaugstināt dzimumsfēras hronisku iekaisuma saslimšanu kompleksveida ārstēšanas efektivitāti;
 • efektīvi novērst dzimumfunkcijas traucējus, saistītus ar augstāk norādītajām saslimšanām;
 • izmantot patstāvīgi, vīrieša potences atjaunošanai.

KZT-RV AES pielietošana irdiezgan vienkārša un komfortabla, bet pozitīva iedarbība uz kopulatīvo funkciju var būt izjūtama jau pēc dažām minūtēm, - seksuāla dzīve kļūst spilgtāka un pilvērtīgāka.
 
Slēdziens.

Stimulatora pielietojums ārstēšanā vīriešiem ar hronisku prostatītu, ko sarežģī kopulatīvās un reproduktīvās funkcijas traucējumi, ir pietiekami efektīvs un ļauj veikt sekojošos secinājumus:

 • Stimulators uz specifiskas elektroimpulsu iedarbības rēķina ir apveltīts ar analģētisku (sāpes remdinošu) efektu.
 • Trofikas un metabolisma uzlabojums izrāda prettūskas un pretiekaisuma iedarbību, kas sekmē reparatīvos procesus.
 • Pacientu vairākumam tiek sasniegta seksuālas un reproduktīvas funkcijas ātra un noturīga normalizācija, kas sekmē harmonisku attiecību atjaunošanu ar dzimumpartneri.
 • Stimulatoru rektālā pielietojuma metodika ir vienkārša, droša un pieejama absolūtam pacientu vairākumam.
 • Pielietojuma efektivitāte pieaug, ja vienlaicīgi tiek lietoti preperāti no Altaja augu tējām, tāpat arī žeņšeņa ekstraktu
 • Ļoti efektīgi arī ir vienlaicīgi lietojot dabīgos preparātus un kompleksus vīriešiem, piemēram Tongkat Ali,, un līdzīgus.

    Un vēl: Efekts palielinās, lietojot vienlaicīgi L-arginīnu.

IEGAUMĒJIET! Ierīce nav panaceja, un ielaistu slimību - III stadijas adenomu, kad ir nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās, tā neizārstēs! Pārējos gadījumos noteikti uzlabos dzīves kvalitāti. Un jo agrāk vīrietis sāks domāt par profilaktiskiem pasākumiem, lai nepieļautu prostatas iekaisumu un palielināšanos, jo labāk. Kā teica slavenais urologs, prof. A. Kamalovs " Cepuri nost, - šī ierīce, kā profilaktisks līdzeklis, dara brīnumus. Es to ieteiktu visiem vīriešiem pēc 40 gadu vecuma kursu veidā 2 reizes gadā".

KONTRINDIKĀCIJAS
1) akūta sirds mazspēja, kardiostimulatora lietošāna;
2) akūts priekšdziedzera iekaisums, priekšdziedzera vēzis, konkrementi (akmeņi) priekšdziedzerī un urīnkanālā.
3) asa hemoroīdu stadija.
4) ass prostatīts un hroniska prostatīta saasinājums.
5) labdabīgas priekšdziedzera hiperplāzijas (adenomas) saasinājums.
6) asas urinācijas aiztures.
7) ļaundabīgi jaunveidojumi urīna-dzimumsfērā.
8) hemoroidālo vēnu trombozes.
9) individuāla nepanesība.
10) kopējas kontrindikācijas fizioterapijai.

Pasvītrosim vēlreiz! Kā profilaktiskam līdzeklim, Erektronam nav konkurentu. Ja vīrieši ap 40 g.v., kuriem vēl nav problēmu ar priekšdziedzeri, sāktu to lietot regulāri pāris reizes gadā, tad viņi līdz sirmam vecumam i nezinātu par tādām. Otrs pozitīvs moments ir Erektrona unikālā spēja apturēt tālāku priekšdziedzera degradāciju, it īpaši vecāka gadagājuma vīriešiem.
 
JAUNUMS ! Erektron-ZN - ar cinka jonu elektroforēzi.

Īpaši tiek rekomendēts vīriešiem līdz 50 g.v.
 
Papildus, ar endogēnas elektroforēzes metodi tiek ievadīti cinka joni - kas veicina galvenā vīriešu hormona - testosterona izstrādi, kurš vienlaicīgi regulē arī seksuālo funkciju, būtiski palielinās spermatozoīdu daudzums un to kvalitāte (pēc 60 g. v. - nav ieteicams nekontrolēti paaugstināt testosterona līmeni - brīvais testosterons provocē prostatas audzējus - ir jāizsver visi par un pret).

Ir atklāts, ka mikroelementi, stājoties savienojumā ar vielmaiņas ķīmiskiem regulatoriem, piedalās dažādos bioķīmiskos procesos, stimulē un normalizē vielmaiņu, pozitīvi iespaido šūnu augšanu un vairošanos, organisma imūno aktivitāti un dzīves ilgumu. Mikroelementu iztrūkums vai pārmērība ir daudzu saslimšanu pamatā.
Autonomais kuņģa-zarnu trakta elektrostimulators ar iekšēju cinka elektroforēzi, noņem daudzas šā mikroelementa deficīta problēmas organismā, kavē virknes saslimšanu attīstību un sekmē jau esošo slimību regresu.

Elektrostimulatora +Zn galvenā atšķirība no parastā elektrostimulatora, - cinka jonu vienlaicīga ievade organismā stingri dozētajā formā ar endogēnas elektroforēzes metodi. Mikroelements cinks, kas nonāk organismā ar barību, ir veidā, kas organismam ir grūti apgūstams, bet ar endogēnas elektroforēzes palīdzību mikroelements tiek piegādāts organismā cinka jonu veidā, kuri iesūcas asinīs un tos viegli asimilē organisms. Šis process notiek uz kuņģa-zarnu trakta elektriskas stimulācijas fona, kas paaugstina vielmaiņu organismā un sekmē mikroelementa cinka vēl labāku uzsūkšanos.

Klīnisku pētījumu rezultāti liecina, ka elektrostimulācija ar cinka jonu endogēno elektroforēzi, veicina:

• holesterīna līmeņa pazemināšanu asinīs ne mazāk par 30%;
• zema blīvuma lipoproteīdu pazemināšanos apmēram 1,3 reizes;
• triglecirīdu pazemināšanās asins serumā apmēram divas reizes;
• dzimumhormonu – testosterona un estradiola līmeņa paaugstināšanos.

Un cukura diabēta slimniekiem, elektrostimulācija ar cinka jonu endogēno elektroforēzi, veicina:

• endogēna insulīna palielināšanos slimnieka organismā.

Cinka jonu prolongētais iedarbības laiks ne mazāk kā divus mēnešus.

Vēl viens paveids ir JAUNUMS ! Erektron-Cr - ar hroma jonu elektroforēzi.

"Erektron-Cr" kopā ar tradicionālo terapiju palīdz ievērojami samazināt ogļhidrātu parametrus pacientiem ar cukura diabētu, augstu C-peptīdu, samazināt glikkēmijas rādītājus tukšā dūšā, glikozes, samazināt vidējo diennakts glikkēmiju un glikozūriju, samazināt zema blīvuma lipoproteīdu līmeni, un samazināt nepieciešamību pēc insulīna un perorāliem cukura līmeņa samazinošiem līdzekļiem.

Tāpat
"Erektron-Cr" samazina risku saslimt ar cukura diabētu, un būtu ieteicamākais variants vecāka gadagājuma vīriešiem un tiem, kuriem ir nosliece uz lieko svaru. Lasīt tālāk>>>


Aparāti ir iekļauti Krievijas labāko ražoto preču sarakstā
Aparāta Erektron iedarbība uz vīrieša erektīlo funkciju(lai apskatītu filmiņu pilnībā - klikšķinam uz trijstūra aplī)
keywords:
eadenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
keywords:
Erekcija, potence, erekcijas pastiprināšana, potences pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, prostatīts, prostatas dziedzeris. prieksdziedzeris, prostatas adenoma, priekšdziedzera, potences uzlabotāji, potences un erekcijas uzlabošana, nestāv dzimumloceklis, priekšdziedzera hiperplāzija, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
pēc masterbiz.info materiāliem

 
Cena Erektron ir EUR 170 un Erektron-ZN ir EUR 180, kas ir lētāk kā Krievijā, piemēram
ŠEIT
Un ja pieliekam vēl pārdevēja procentus, maksu par naudas pārvedumu un sūtījumu, tad cena pieaugs līdz Ls 100 un vairāk, piemēram - traka cena: ŠEIT


e-pasts:
Tālrunis:                     no plkst. 9:00 - 20:00

Ja Jūs veicat pasūtījumu, vai rakstat vēstuli - lūdzu norādiet savu tālruņa numuru.

Ja Jūs nesaņemat atbildi uz savu e-pastu, skatiet mapi spam (surogātpasts) jūsu e-pasta servisā (piem., inbox.lv). Ļoti bieži e-pasta servisi atbildes uz vēstulēm ievieto šajā mapē.
Designed by Alex