Neslimo !!!
Priekšdziedzera iekaisums - viena no galvenajām mūsdienu vīriešu problēmām. Sāpes, iekaisums, urinācijas traucējumi, bet tālāk... Prostatīts, adenoma, seksuālas funkcijas traucējumi - ir problēmas, ar kurām negribētu saskarties neviens vīrietis.

EREKTOSIL - Sarkanā sakne (Hedysarum theinum) tablešu formā. Ne visiem patīk ķēpāties ar sauso drogu - vārīt tēju katru dienu, jeb gatavot tinktūru. It īpaši mūsdienu steidzīgajā dzīves ritmā. Te izlīdzēt var tabletētās formas - tās ir parocīgi ņemt līdzi uz darbu vai ceļojumā. Pie tam katrā tabletē ir vienāda noteiktā deva Sarkanās saknes ekstrakta, kā arī vitamīns E un mikroelements Cinks, kuri pastiprina saknes iedarbību. Kopā viņi:
 
  • stimulē vīriešu dzimumaktivitātes atjaunošanu;
  • palīdz uzturēt vīriešu fizisko aktivitāti un potenci;
  • palīdz prostatīta ārstēšanā;
  • palīdz pie priekšdziedzera iekaisumiem;
  • uzlabo urīna izvadi, sekmē pilnīgāku urīnpūšļa iztukšošanu, pazemina urinācijas biežumu;
  • uzlabo asinsriti  un novērš stagnācijas parādības priekšdziedzerī;
  • tiek pielietots kā tonizējošais un vispārspēcinošs līdzeklis;
  • izrāda savelkošu, pretsāpju darbību pie asiem kuņģa-zarnu traucējumiem ;
  • labs adaptogēns un imūnmodulators
 
Sarkanā saknē esošie flavonoīdi, miecvielas, kumarīni, triterpēna saponīni un citas bioloģiski - aktīvas vielas izrāda pretiekaisuma, baktericīdu, spazmolītisko, asinsvadus paplašinošo un maigu diurētisko iedarbību. EREKTOSIL preparāta sastāvā esošais Cinks ir galvenais elements, kurš piedalās vīriešu dzimumhormona testosterona sintēzē. Cinks un Å vitamīns, ir apveltīti ar antioksidantām īpašībām un novēršot organisma audu bojājumus ar brīviem radikāļiem, sekmē dzimumdziedzeru funkciju atjaunošanu vīriešiem un spēlē svarīgu lomu priekšdziedzera saslimšanu novēršanā. Visi EREKTOSIL preparāta komponenti ir sinerģiski, t.i., pastiprina cits cita iedarbību.

60 tabletes

Sastāvs: tablete ar masu 0,5.gr. satur sauso sarkanās saknes ekstraktu (5:1) - 372 miligramus, Å vitamīnu (tokoferola ekvivalentu) 4 miligrami (80% rekomendējamās diennkts devas), cinks (oksīds) 6,25 miligrami, papildus saistvielas - silīcija oksīds, kalcija stearāts.
Kontrindikācijas: Nav noteiktas.
Blakus parādības: Atsevišķu komponentu nepanesība. Var rasties spontāna erekcija. Šajā gadījumā samazināt devu, ja nelīdz - pārstāt lietot preparātu.
Brīdinājums: Nelietot bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadiem!
Papildus! Atšķirībā no citiem preparātiem, kas satur sarkanās saknes pulveri, Erektosil satur sarkanās saknes ekstraktu 5:1, kas nozīmē 5X lielāku efektu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.
Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.
Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.
Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis, un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts
Designed by Alex