Neslimo !!!
 
Erekcijas un poteces pastiprināšanai un uzlabošanai

Faktoru spektram, kas pazemina potenci vīriešiem ir plašs diapazons. Daudzi no tiem, tādi kā smēķēšana, ir pilnīgi novēršami, citi, diemžēl ir no cilvēka neatkarīgi (mūsu ekoloģijas bēdīgais stāvoklis). Bet jebkurā gadījumā, ja vīrietis vēlas uzlabot erektīlās funkcijas kvalitāti, tad viņam pirmkārt nāksies pārskatīt savu dzīves veidu un jāpadara to veselīgāku.
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Vecmātes receptes
 
  • Nātres sēklas sasmalcināt, sajaukt ar medu un ieziest dzimumlocekli, tas palielināties un uztūks (iestāsies erekcija);
  • Ņemt narcises sīpolu un ieziest dzimumlocekli, tas ļoti to nostiprinās;
  • Ja 3  sīpolus miekšķēt pienā 1 diennakti, izmasēt un ieziest dzimumlocekli, bez galviņas, tas ļoti to nostiprinās;
  • Gladiolai paņemt saknes (to ir 2 - viena no augšas gludena, bet otra apakšā červeļaina) ja apēst augšējo, tad erekcija pastiprināsies, ja apēst apakšējo - atslābs;
  • Bieti novārīt un apēst, palielināsies sēklas daudzums un pastiprināsies erekcija;
  • Ceļmallapa - ņemt sausas lapiņas, uzvārīt kopā ar sēklām (1 ēdamkarote uz pusotru ūdens glāzi) nostādināt 10 -15 minūtes. Dzert pa pusglāzei 3-4 reizes dienā;
  • 1 tējkaroti parastas vērmeles sēklas apliet ar verdošu ūdeni, 10 minūtes nostādināt, ieņemt pa ¼
  • glāzes no rīta tukšā dušā un pusdienās, vakarā 2 stundas pirms miega - 0,5 glāzes.
Vai ir iespējams atrodoties ārzemēs piezvanīt uz Latviju par 2 līdz 4 eirocentiem minūtē? Jeb no Latvijas, piemēram, uz ASV?

Jā !!! Vienmēr dodoties uz ārzemēm, it īpaši uz valstīm, kuras nav ES zonā, rodas jautājums, kā piezvanīt uz mājām vai uz citām valstīm lēti. ES zonas valstīs tagad ir 23 centii minūtē par izejošo zvanu un 6 centi par ienākošiem. Bet, piemēram, atrodoties Marokā (biju tur maijā), par izejošo zvanu Tele2 jau 5.08 eiro par minūti !!! Tāpat dārgi ir zvanīt no Latvijas uz ārzemēm.

Sāku meklēt iespējas, vai var to darīt lētāk. Atradu vairākas iespējas. Ir programmas Skype, Whatsapp, Viber. Bet tās mani neapmierināja, jo, lai piezvanītu pa Whatsapp, ir abiem (zvanītājam un tam, kuram zvani) jābūt tajā brīdī telefonā interneta pieslēgumam. Skype zvani uz telefoniem ir dārgi. Viber atšķiras - tur var par relatīvi nelielu maksu zvanīt uz telefonu, kurš nav tajā brīdī internetā. Bet arī nav nemaz tik lēti, piemēram uz Spāniju - 7 centi minūtē.

Un tad nejauši atradu servisu tepat Latvijā, izmantojot kuru, var zvanīt no jebkuras valsts uz jebkuru, praktiski par 2 centiem minūtē! Sākumā neticēju. Bet kad atrados tajā pašā Marokā, zvanīju caur šo servisu uz Latviju un norunāju 52 minūtes tikai par 2,13 eiro! Cik man tas izmaksātu zvanot pa Tele2? 264,16 eiro !!! Arprāts!

Nosacījums ir tikai viens - zvanītājam zvana brīdī ir jābut internetam telefonā, jebkādam, pat Wi-Fi. Vienīgais, kas var būt - daži provaideri bloķē šādu iespēju. Bet tas ir reti. Reģistrēties šajā servisā jūs varat izmantojot šo atsauci: ŠEIT>>>

Jums tiks piešķirts 10 centi izmēģinājuma zvaniem. Tātad jūs varēsiet zvanīt 5 minūtes bezmaksas. Ja Jums šis serviss patiks, tad viegli varēsiet papildināt kontu.

Pievienojies arī tu -
klikšķini
ŠEIT>>>