Neslimo !!!
 
Erekcijas un poteces pastiprināšanai un uzlabošanai

Faktoru spektram, kas pazemina potenci vīriešiem ir plašs diapazons. Daudzi no tiem, tādi kā smēķēšana, ir pilnīgi novēršami, citi, diemžēl ir no cilvēka neatkarīgi (mūsu ekoloģijas bēdīgais stāvoklis). Bet jebkurā gadījumā, ja vīrietis vēlas uzlabot erektīlās funkcijas kvalitāti, tad viņam pirmkārt nāksies pārskatīt savu dzīves veidu un jāpadara to veselīgāku.
Zemāk Jūs varat parakstīties uz mūsu Jaunumiem.
Tie tiks sūtīti vienreiz mēnesī
e-pasts:
Jūsu Vārds:
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Vecmātes receptes
 
 • Nātres sēklas sasmalcināt, sajaukt ar medu un ieziest dzimumlocekli, tas palielināties un uztūks (iestāsies erekcija);
 • Ņemt narcises sīpolu un ieziest dzimumlocekli, tas ļoti to nostiprinās;
 • Ja 3  sīpolus miekšķēt pienā 1 diennakti, izmasēt un ieziest dzimumlocekli, bez galviņas, tas ļoti to nostiprinās;
 • Gladiolai paņemt saknes (to ir 2 - viena no augšas gludena, bet otra apakšā červeļaina) ja apēst augšējo, tad erekcija pastiprināsies, ja apēst apakšējo - atslābs;
 • Bieti novārīt un apēst, palielināsies sēklas daudzums un pastiprināsies erekcija;
 • Ceļmallapa - ņemt sausas lapiņas, uzvārīt kopā ar sēklām (1 ēdamkarote uz pusotru ūdens glāzi) nostādināt 10 -15 minūtes. Dzert pa pusglāzei 3-4 reizes dienā;
 • 1 tējkaroti parastas vērmeles sēklas apliet ar verdošu ūdeni, 10 minūtes nostādināt, ieņemt pa ¼
 • glāzes no rīta tukšā dušā un pusdienās, vakarā 2 stundas pirms miega - 0,5 glāzes.
Vai ir iespējams atrodoties ārzemēs piezvanīt uz Latviju par 2 līdz 4 eirocentiem minūtē? Jeb no Latvijas, piemēram, uz ASV?

Jā !!! Vienmēr dodoties uz ārzemēm, it īpaši uz valstīm, kuras nav ES zonā, rodas jautājums, kā piezvanīt uz mājām vai uz citām valstīm lēti. ES zonas valstīs tagad ir 23 centii minūtē par izejošo zvanu un 6 centi par ienākošiem. Bet, piemēram, atrodoties Marokā (biju tur maijā), par izejošo zvanu Tele2 jau 5.08 eiro par minūti !!! Tāpat dārgi ir zvanīt no Latvijas uz ārzemēm.

Sāku meklēt iespējas, vai var to darīt lētāk. Atradu vairākas iespējas. Ir programmas Skype, Whatsapp, Viber. Bet tās mani neapmierināja, jo, lai piezvanītu pa Whatsapp, ir abiem (zvanītājam un tam, kuram zvani) jābūt tajā brīdī telefonā interneta pieslēgumam. Skype zvani uz telefoniem ir dārgi. Viber atšķiras - tur var par relatīvi nelielu maksu zvanīt uz telefonu, kurš nav tajā brīdī internetā. Bet arī nav nemaz tik lēti, piemēram uz Spāniju - 7 centi minūtē.

Un tad nejauši atradu servisu tepat Latvijā, izmantojot kuru, var zvanīt no jebkuras valsts uz jebkuru, praktiski par 2 centiem minūtē! Sākumā neticēju. Bet kad atrados tajā pašā Marokā, zvanīju caur šo servisu uz Latviju un norunāju 52 minūtes tikai par 2,13 eiro! Cik man tas izmaksātu zvanot pa Tele2? 264,16 eiro !!! Arprāts!

Nosacījums ir tikai viens - zvanītājam zvana brīdī ir jābut internetam telefonā, jebkādam, pat Wi-Fi. Vienīgais, kas var būt - daži provaideri bloķē šādu iespēju. Bet tas ir reti. Reģistrēties šajā servisā jūs varat izmantojot šo atsauci: ŠEIT>>>

Jums tiks piešķirts 10 centi izmēģinājuma zvaniem. Tātad jūs varēsiet zvanīt 5 minūtes bezmaksas. Ja Jums šis serviss patiks, tad viegli varēsiet papildināt kontu.

Pievienojies arī tu -
klikšķini
ŠEIT>>>
 


Pirmkārt, nepieciešams uz visiem laikiem izbeigt smēķēšanu, kura ne tikai izsauc asinsvadu sašaurināšanos, bet arī tos bojā. Bet tas noved pie aterosklerozes attīstības, kas apgrūtina asinsriti. Rezultātā - erektīlās funkcijas traucējumi, ko agrāk sauca - impotence, bet tagad - erektīlā disfunkcija. Bez uzskaitītajām problēmām, smēķēšana izsauc saslimšanas risku palielinājumu ar citām slimībām, piem., sirds-asinsvadu saslimšanas un asinsrites traucējumiem, plaušu, bronhu un urīnpūšļa bojājumiem.

Tāpat nepieciešams ierobežot alkoholisku dzērienu patēriņu līdz saprātīgām robežām. To pārmērīgā lietošana (vairāk kā 40 gr. tīra alkohola ikdienas, piemēram, 1 litru alus) var izsaukt ilgstošas problēmas ar potenci. Lielai alkohola devai ir spēja pazemināt potenci pat ļoti spēcīgas vēlmes gadījumā. Bet alkoholisku dzērienu neliels daudzums izrāda stimulējošu iedarbību. Atcerieties vecu patiesību «Alkohols paaugstina vēlmes, bet pazemina iespējas!». Alkoholam piemīt negatīva iedarbība uz aknām, kuras rezultātā aknas sāk pastiprināti pārveidot vīriešu dzimumhormonu testosteronu sieviešu dzimumhormonā estrogēnā, kas izrāda negatīvu iespaidu uz vīriešu dzimumspējām.

Ja vīrietim ir lieka ķermeņa masa, tad viņam nepieciešams censties to samazināt, jo tas arī ir vēl viens faktors, gan erektīlās funkcijas, gan veselības kopējā stāvokļa pasliktinājumam.

Vīrieši ar lieko svaru lielākoties nepareizi ēd. Visticamāk, to ēdienkartē ir lieks tauku daudzums, tai skaitā arī dzīvnieku izcelsmes tauki, uz nepietiekamas vitamīnu patēriņa fona. Tādā situācijā var pilnīgi nemanot attīstīties ateroskleroze, kura pakāpeniski bojā visus asinsvadus, ieskaitot arī tās artērijas, kuras apgādā ar asinīm dzimumlocekli. Rezultātā tiek izjaukts kavernozo ķermeņu aizpildes process ar asinīm, bet tas noved pie pilnas vai daļējas erekcijas disfunkcijas.

Nepieciešams pārskatīt savu ēdienkarti, lielāku vērību vajag pievērst augļiem un dārzeņiem, ierobežojot gaļas un treknu sieru patēriņu. Tāda savas diētas pārbūve varēs nodrošināt pietiekamu vitamīnu nonākšanu organismā, kuri ne tikai sekmē kopējo organisma atveseļošanu, bet arī uzlabo vīrieša reproduktīvas sistēmas stāvokli.

Potences uzlabošanas līdzekļi.

Vēstures gaitā cilvēks ir atradis virkni produktu, kuru lietošana paaugstina potenci, pastiprina vēlmi un vispār izrāda pozitīvu iespaidu uz vīriešu organismu. Par tādām dažu augu izcelsmes produktu īpatnībām cilvēki zināja vēl Senajā Grieķijā.

Vieni no tādiem spilgtiem pārstāvjiem ir parastie burkāni. Šī sakne ir bagāts beta-karotīna avots, no kura cilvēka organismā izveidojas A vitamīns, kurš ir ļoti svarīgs potencei (un visam organismam arī).

Vēl no senatnes cilvēki izmantoja produktus, bagātus ar E vitamīna saturu, tādus kā augu eļļas, eļļainu kultūru sēklas un, protams, vienu no pašiem «vīrišķīgākiem» barības produktiem - riekstus. Līdzās riekstiem un augu eļļai, lielu daudzumu E vitamīna satur sevī dārzeņi un pupu kultūras. Neatpaliek arī tādi produkti, kā piens, sviests, vistu olas (pirmkārt olu dzeltenums), kā arī liesa gaļa un zivs.

Zaļumi tāpat ir bagāts šā vitamīna avots. Pie tam vēl, salāti un spināti tāpat satur lielu daudzumu C vitamīna, kurš izrāda stimulējošo iedarbību uz vīriešu potenci.

Stiprākie afrodiziaki esot jūras produkti: melnie un sarkanie ikri, garneles, mīdijas, austeres, krabju gaļa, jūras kāposti. Tie stimulē hormonu aktivitāti un tādu vielu klātbūtni kā dzelzi, cinku un olbaltumvielas - daudz aktīvāk iedarbojas uz potenci un seksuālo aktivitāti.

Nepaejiet garām žāvētiem produktiem un riekstiem: dateles palielina spermas daudzumu un attīra asinis, pistācijas satur cinku un tādus vitamīnus kā A un B, kas veicina uzbudinājumu; mandeles un marcipāna masa, ko gatavo no mandelēm - stimulē potenci. Neaizmirstiet par ciedru riekstiem, kas ļoti stipri ietekmē potenci, kā arī kokosriektu mīkstumu, kas uzlabo seksuālo vēlmi un spermas daudzumu.

Dārzeņiem un augļiem ir fenomenāls efektu cilvēka organismā: savā laikā Ludviķi XIV no dzimumdzīves nespējas izglāba avokado. Marinēti artišoki ar garnelēm, kuru pagatavošana ir grūta, bet efekts garantēts. Sparģeļi ir uzskatāmi ne tikai kā uzbudinājumu veicinošs ēdiens, bet var būt arī lietderīgs prostatas ārstēšanā. Bet kālijs un cukurs banānos ir kā viegla uzbudinoša viela visam organismam.

Visi sīpolu veidi, veicina tik lielu uzbudinājumu, ka tos ir aizliegts audzēt klosteru tuvumā. Kaut arī ķiploks atgrūž ar savu smaku, tas ir ne mazāks uzbudinājuma veicinātājs un jau izsenis tiek uzskatīts par “būtisku mīlas produktu”. Lielā olbaltumvielu un cinka daudzuma dēļ arī sēnes ietekmē uzbudinājumu. Savam ikdienas ēdienam lieciet klāt trifeles vai sēnes un sekojiet līdzi rezultātiem. Parasta kafija uzbudina nervu sistēmu, un, ja būsiet vēlamā noskaņojumā, tas paildzinās seksuālo uzbudinājumu.

Olas - olbaltumvielu produkts īpaši uzlabo potenci. Nevajag sev atteikt ko saldu - Kazanova esot regulāri izdzēris tasīti šokolādes, lai veicinātu mīlestības sajūtu un seksuālo iegribu. Noteikti jālieto melnā šokolāde, kur kakao saturs ir vairāk kā 70%. Ļoti lietderīgs ir dabīgais medus, kas izstrādā seksuālo enerģiju.

Pozitīvu ietekmi uz potenci atstāj medus, gaļas ēdieni ar lielu daudzumu speciju - kanēli, krustnagliņām un citām. Vīriešiem rekomendē lietot uzturā meloņu un ķirbju sēklas, kā arī to eļļas. Ļoti veselīgi ir muskatrieksti, lazdu rieksti, pistācijas.

Pamēģiniet daudzveidot savu ēdienkarti ar šiem produktiem, kā arī neaizmirstiet pareizi ēst, izmantojot garšvielas un dabīgos vitamīnus možumam, labākam seksam, kā arī bišu ziedputekšņus un dziedzētus kviešus.

Nav vērts aizmirst par tādu svarīgu potences stāvokļa uzlabojuma faktoru, kā fiziska slodze. Fiziski treniņi sekmē lieku kaloriju sadedzināšanu, palielina vīrieša «seksuālās darbspējas». Fiziskā aktivitāte uzlabo sirds darbu un asins kustību pa asinsvadiem, bet tas ir adekvātas erekcijas galvenais nosacījums, kura nevar eksistēt bez pietiekamas dzimumlocekļa kavernozo ķermeņu piepildīšanas ar asinīm. Te var pieminēt vēl vienu fiziskās aktivitātes aspektu, spējai novērst stresa stāvokļus, kas ir vienas no erekcijas disfunkcijas galvenajiem cēloņiem.

Pie tam vēl, vīrietis, kurš aizraujas ar sportu, top veselāks un, tātad, pievilcīgāks pretējā dzimuma acīs. Savukārt, tas sekmē pārliecību par saviem spēkiem un tātad, lielākas baudas gūšanas no seksa.

Protams, nav vērts uzreiz mesties ar galvu spēka treniņu atvarā. Sākumam pietiekami ir vairākas reizes nedēļā veikt pusstundas braucienus ar velosipēdu vai ilgākas pastaigas, kā arī skriet vai pievērst savu uzmanību citiem tamlīdzīgiem sporta veidiem.

Biežas stresa situācijas tāpat var izrādīt savu negatīvo iespaidu uz vīriešu potences stāvokli. Speciālisti apgalvo, ka stress ir viens no erektīlās disfunkcijas pašiem galvenajiem cēloņiem. Ir vērts pēc iespējas izvairīties no ilgstošām stresa situācijām, īpaši brīvā laikā.

Nepieciešams iemācīties izvairīties no stresa situācijām, bet ja nekādi nevar, tad. vērsties pie dažādām stresa pārvarēšanas tehnikām, tādām kā autogēnie treniņi, atslābināšanās, nodarbošanās ar jogu, vai arī vienkārši lielāku laiku atlicināt sporta nodarbībām un atpūtai pie dabas.

Arī miega trūkums nozīmīgi iedragā cilvēka veselību, novājinot viņa imūno sistēmu. Biežas neizgulēšanās sekas ir depresija, kura arī nelabvēlīgi ietekmē erektīlās funkcijas stāvokli.

Tāpat mazkustīgs dzīves veids vai sēdošs darbs ļoti negatīvi ietekmē vīrieša otrās sirds - priekšdziedzera darbību, kas savukārt ietekmē potenci.

Pēdējos gados ir sintētiski iegūtas vielas, kas faktiski ir analogs gadsimtiem ilgi pielietoto tautas medicīnā (it īpaši Dienvidaustrumu Āzijas tautām) līdzekļu analogi. Un tie lepni (piem. Viagra) tiek pasludināti par mūsdienu sasniegumu, cenšoties noklusēt par to izmantošanas negatīvām blaknēm, un pieprasot nesamērīgi augstu cenu par šiem sintētiskiem līdzekļiem.

Bet vīriešiem tomēr ir izvēle - tautas līdzekļi erekcijas uzlabošanai un atjaunošanai, arī šajā saitā aprakstītie: uztura bagātinātāji no sēnēm reiši un šiitake, Altaja augu drogas - Sarkanā sakne, Leizeja un c, kā arī ierīce "Erektron".

Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.

Bet ir viens bet. Iegaumējiet! Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šadai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķiŗigas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmeģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.

Fitopreparāti stimulē un renovē vīriešu dzimumorgānu funkcijas dabiskā ceļā bez blakus efektiem.


Sekss un kailuma komplekss

Lai nodarbotos ar seksu, vajag atbrīvoties no apģērba. Kaut vai daļēji. Vieniem kailums ir dabisks stāvoklis. Citiem - pamatīgs stress. Tikai doma, ka vajadzēs izģērbties (nav svarīgi kādā situācijā) noved tādus cilvēkus līdz panikai, vai līdz vieglam šokam. Acīmredzami, ka seksu tas iespaido ļoti nelabvēlīgi.

Vispirms, vajag saprast, kāpēc cilvēks tik sāpīgi uztver kailumu. Ar lielu varbūtību, tādu attiecību saknes pret savu ķermeni, ir jāmeklē bērnībā. Iespējams, par cēloni visam bija pārlieka vecāku, vecmāmiņu un bērnudārza audzinātāju stingrība. Tiecoties novērst mazuļa interesi par seksuālās dzīves sfēru, un tādā veidā atturēt viņu (un, pirmkārt, sevi) no nevajadzīgām problēmām, tie neatlaidīgi iedveš bērnam antipātiju pret dzimumorgāniem un visam, kas ar tiem ir saistīts. Droši vien, jūs atceraties, kā aukles un audzinātāji bērnudārzā neļāva turēt rokas zem segas miega laikā un stingri sodīja tos, kurus pieķēra pētot savas dzimumpazīmes.

Tika uzskatīts (un daudzi uzskata līdz šim), ka masturbācija - tas ir slikti, nepieļaujami un vispār nāves grēks. Tādēļ par nepaklausību vajag sodīt īpaši stingri, un, pats briesmīgākais, citiem klātesot. Bērns, kurš ir piedzīvojis tādu stresu, pazemojumu klātbūtnē - gatavs uz visu atlikušo mūžu aizmirst par to, kas atrodas viņam zemāk par jostas vietu.

Pluss pie visa viņš saduras ar aizliegumiem: «Nedrīkst aiztikt sevi tur»!, «Nedrīkst staigāt pa istabu kailam»!, kas nāk no pieaugušiem - vecākiem vai audzinātājiem, kuriem viņš nevar runāt pretim. Tādēļ iedvestā nostādne dziļi iesakņojas apziņā, un jau 18 gadu vecumā, cilvēks nevar izskaidrot, kāpēc viņš tā baidās no atsegtā ķermeņa, un, kā sekas tam, no temata par seksu.

Ir liela varbūtība, ka pat nobriedušajā vecumā, tāds cilvēks kautrēsies izģērbties pie ārsta, kopējā ģērbtuvē (piemēram, baseinā) un pat mājās - sava kailā ķermeņa aplūkošana sagādā nepatīkamas izjūtas - bailes būt ieraudzītam, apsmietam un nolamātam. Dabiski, viss tas notiek neapzināti (diez vai cilvēks domā, ka ārsts vai baseina biedri par viņu smiesies) - to viņa vietā veic bailes un kompleksi, kuri ir iedvesti no bērnības.

Cits cēlonis ir piedzīvotais pazemojums. Bērni, kā zināms, ir pašas nežēlīgākās būtnes pasaulē: ja viņi ir nolēmuši kādu pazemot, tas viņiem noteikti izdosies. Par iemeslu izsmieklam varēja kļūt, piemēram, fizioloģiskās izmaiņas, kas iesākās agrāk nekā vienaudžiem (apmatojuma rašanās dzimumorgānu rajonā, krūšu formēšanās meitenēm). Bērnu aizvainojoši apsauca, norādot viņam uz to, ka viņa ķermenis atšķiras no citiem - tā saucamiem «normāliem» - un viņš ieguva personīgās fiziskās nepilnības kompleksus uz visu mūžu.

Cēloņi un sakarības

Lai uzlabotu savas attiecības ar kailumu, ir ļoti svarīgi saprast tādas attieksmes cēloņus pret savu ķermeni. Svarīgi ir atcerēties, kādā momentā jūs jutāties nekomfortabli, sazīmēt detaļas un paskatīties uz situāciju ar šodienas pieauguša cilvēka skatienu. Vai viss bija tik briesmīgi un nelabojami tajā momentā? Iespējams, bijāt vainīgi ne jūs, bet cilvēki, kuri bija blakus jums tajā momentā - pieaugušie, kuri jūs lamāja, vai vienaudži, kuri apsmēja. Kad jūs atjaunosiet visu attiecību vēsturi ar jūsu ķermeni, kailums pārstās likties jums tik baidošs. Neapšaubāmi, jūs uzreiz nedosieties uz nūdistu pludmali, bet, visticamāk, skatīties uz sevi spogulī sāksiet citādi.

Ja jūs patiešām esiet sadūrušies ar tādu problēmu, izmantojiet mūsu padomus. Ceram, ka tie palīdzēs jums salabt ar savu kailumu.

Guliet bez apģērba. Izjūtiet savu ķermeni. Mēģiniet gulēt pilnīgi kails. Tas būs vairāk, kā funkcionāli. No vienas puses, uzturēšanās bez apģērba sagādās jums patīkamas izjūtas - ķermenis būs atslābināts, to nekas neapgrūtinās. No otras - neko nebaidīsieties. Jūs taču vienalga esat zem segas un neviens jūs neredzēs.

Netraumējiet sevi. Ja jums ir patīkami nodarboties ar seksu tumsā - turpiniet to darīt. Bet izskaidrojiet partnerei, kāpēc jūs tā rīkojaties. Šī saruna jums būs grūta, bet tā palīdzēs jums un jūsu partnerei saprasties. Jūsu izredzētā būs uzmanīgāka pret jūsu vēlmēm, bet jūs pārstāsiet dzīvot vienatnē ar savu problēmu.

Pārskatiet savu garderobi. Iespējams, ka kautrīgums liek jums ģērbties ļoti konservatīvi: garas bikses, džinsi, krekli un pārējie garderobes priekšmeti, kas slēpj jūsu ķermeni. Mēģiniet uzģērbt kaut ko mazāk nopietnu, piemēram, īsus šortus. Uzreiz doties tādā izskatā uz deju zāli, varbūt nevajag, bet aiziet tādā apģērbā, piemēram, uz veikalu, ir jēga. 
Veselīgs un pareizs uzturs vīriešiem

Ir virkne produktu, kas ietekmē vīriešu veselību. Kā zināms, vīrieši vairāk nekā sievietes ir pakļauti stresam un grūtāk pielāgojas, tāpēc vīriešu uzturā noteikti jābūt:
 • jūras produktiem (auksti un karsti kūpinātas zivis utt.), kas uzlabo sirdsdarbību. Jūras produkti satur cinku, un tas stiprina imunitāti un uzlabo potenci. Tos var ēst gan kā pirmo, gan kā otro ēdienu;
 • olbaltumvielām, ko satur, piemēram, biezpiens, krējums un siers. Ikdienā tās palīdzēs ne tikai nostiprināt kaulus un papildināt kalcija rezerves, bet arī audzēt muskuļus (papildu jānodarbojas arī ar fiziskiem treniņiem), tādējādi samazinot slodzi sirdij;
 • olām un dārzeņiem. Olas satur B vitamīnu, kas palīdz cīnīties pret nervu sasprindzinājumu, un olbaltumvielas, bet dārzeņi - visdažādākos vitamīnus un minerālvielas;
 • piena produktiem (jogurts, kefīrs), kas satur bifidobaktērijas. Tiem jāsatur 1-3 % tauku un jābūt bez saldajām piedevām;
 • katru dienu jāapēd ne mazāk par 500 g augļu un dārzeņu, jāēd rieksti;
 • uzturam jābūt daudzveidīgam un sabalansētam.
Vīriešiem no 16 līdz 30 gadiem īpaši uzturā ieteicams: zivis, piena produkti, jūras veltes, zaļā tēja, biezpiens, auzu pārslas un liesa gaļa.

Vīriešiem no 31 līdz 50 gadiem ieteicams: soja, rīsi, tītars, burkāni (tie izvada no organisma brīvos radikāļus un novērš novecošanos).

Vīriešiem pēc 51 gada: augu eļļa, medus un šķiedrvielas, ko satur augļi un graudaugi.

Sākot no 37 vai 40 gadu vecuma, vajadzētu organizēt vismaz vienu veģetāro dienu nedēļā. Tas samazinās sirdslēkmes un asinsvadu slimību risku, ko izraisa ar holesterīnu bagāta pārtika, īpaši cepta gaļa.

Kas jāņem vērā, sastādot parasto vai diētas ēdienkarti vīriešiem
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem, kā uzlabot erekciju, Tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas lоdzekļi, impotence, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, erekcijas uzlabošana, erekcijas pastiprināšana, kā uzlabot erekciju, lai uzlabotu erekciju, seksuālā potence, kā uzlabot vīrieša potenci, paaugstināt seksuālo līmeni
 • Vīriešu diētai jāsatur vairāk kaloriju nekā sieviešu diētai. Ēst vajadzētu vienā un tajā pašā laikā, piecas līdz sešas reizes dienā.
 • Jāēd liesa gaļa (ieteicama nevis cūkgaļa, bet teļa, jēra, liellopa, vistas vai truša gaļa), vislabāk vārīta, sautēta vai grilēta. Klāt gaļai var ēst dārzeņus: burkānus, kāpostus, puķkāpostus, brokoļus, salātus u. c. (tikai ne kartupeļus).
 • Brokastīs pārsvarā jāēd ogļhidrātus saturoši produkti, kas organismam nodrošinās enerģiju visai dienai. Pusdienās jāēd ar olbaltumu bagāti produkti, bet vakariņās - atkal ogļhidrāti, lai tie palīdzētu dedzināt taukus.
 • Starp pamata ēdienreizēm, otrajās brokastīs, var dzert kefīru, 100 ml tomātu sulas, bet launagā - mājas biezpienu ar sagrieztu, svaigu gurķi.
 • Pirmais ēdiens var būt dārzeņu zupa vai buljons ar grauzdiņiem. Ideja salātiem - dārzeņu salāti ar rīsiem un olīveļļu.
 • No augļiem ideāls produkts vīriešiem ir banāni, jo satur kāliju un B grupas vitamīnus.
 • Konfektes jāaizstāj ar riekstiem, žāvētiem augļiem un medu. Izņēmums reizēm varētu būt rūgtā šokolāde.

Piemēri diētai

1)
Brokastis jāēd obligāti. Pirms brokastīm - svaigi augļi. Brokastis - pilngraudu putra ar vājpienu un svaigiem augļiem, pilngraudu maize ar vārītu olu vai biezpienu, zāļu tēja vai kafija bez kofeīna.
Otrās brokastis - tomātu sula, jogurts ar svaigiem augļiem vai karsts mājas buljons.
Pusdienas - salāti no svaigiem sezonas dārzeņiem, liesa gaļa, zivis vai vista, cepti kartupeļi, svaigas kukurūzas vālītes, rīsi vai citu graudu ēdieni, svaigi augļi.
Vieglas vakariņas - svaigi augļi un vājpiens.

2)
Brokastis - trīs olu kultenis ar tomātu un zaļumiem, graudu maize, kafija vai tēja bez cukura. Desertā var ēst augļus.
Otrās brokastis - biezpiens vai glāze piena ar augļiem.
Pusdienas - borščs, dārzeņu salāti ar augu eļļu, zivs ar rīsiem. Desertā var ēst žāvētus augļus, galetes un dzert nesaldinātu tēju.
Launags - ābols, bumbieris vai apelsīns.
Vakariņas - liellopu aknas, vistas kājas vai teļa gaļas kotlete ar dārzeņiem, tēja bez cukura.
Pirms gulētiešanas var izdzert glāzi kefīra vai rjaženkas.

Ieteicamie produkti smadzeņu darbības uzlabošanai
Sarkanie kāposti. Satur polifenolus - antioksidantus, kas palīdz novērst Alcheimera slimību.
Žāvētas aprikozes. Žāvēti augļi ir bagāti ar dzelzi un C vitamīnu. Dzelzs stimulē kreiso galvas smadzeņu puslodi, kas atbild par analītisko domāšanu, bet C vitamīns palīdz dzelzij labāk uzsūkties. Jāēd trīs vai četras žāvētas aprikozes dienā.
Mellenes. Šīs ogas samazina risku pasliktināties smadzeņu darbībai saistībā ar novecošanos. Mazākā mērā šī īpašība piemīt arī kazenēm un avenēm.
Menca. Satur selēnu, labvēlīgi ietekmē garastāvokli, novēršot depresiju. Apviļā to miltos, cep no abām pusēm un pasniedz kopā ar griķiem un vārītiem dārzeņiem. Zivs satur arī smadzenēm derīgo fosforu.
Avokado. Regulāra tā lietošana normalizē asinsspiedienu.
Baklažāni. Baklažānu mizas satur antociānu - tumšu pigmentu un vienlaikus antioksidantu. Tas palīdz saglabāt nepieciešamo tauku daudzumu smadzeņu šūnu membrānās, aizsargājot tās no bojājumiem.
Vistas gaļa ir bagāta ar vitamīniem B2, B6 un B12, kas stiprina nervu sistēmu, uzlabo atmiņu, novērš depresiju un bezmiegu.
Bietes. Sakņu dārzenis ir bagāts ar betaīnu - viela, kas uzlabo garastāvokli, sajūtas, reakciju un koncentrēšanās spējas. Ir ieteicams ēst svaigas bietes, piemēram, sarīvēt tās un pievienot nedaudz eļļas vai etiķa.
Lasis. Viens no labākajiem omega-3 taukskābju avotiem, kas palīdz uzlabot smadzeņu šūnu mijiedarbību.
Kivi. Viens kivi satur dienā nepieciešamo С vitamīna devu un pasargā no brīvo radikāļu kaitīgās ietekmes - atmiņas pasliktināšanās un nespējas pieņemt lēmumus.
Zaļie zirnīši. Nodrošina organismu ar B1 vitamīnu.
Teļa aknas. Bagātas ar B grupas vitamīniem.
Mīdijas un citi moluski. Satur В12 vitamīnu un cinku, sekmē nervu impulsu pārvadi pa visu ķermeni.
Garneles. Nodrošina organismu ar D vitamīnu, novēršot gan sliktu garastāvokli, gan pat Alcheimera slimību un šizofrēniju.
Sarkanās pupiņas. Ogļhidrātu un olbaltumvielu avots, normalizē cukura līmeni asinīs.
Vīnogas. Satur polifenolu, kas uzlabo smadzeņu asins apgādi.
Jūras kāposti. Satur jodu. Joda trūkums var izpausties kā bezmiegs, depresija vai atmiņas traucējumi.
Mandeles, valrieksti un pistāciju rieksti. Satur taukskābes, fosforu un dzelzi.
Burkāni. Beta karotīns palēnina novecošanās procesus smadzenēs.
Pilngraudu maize un citi graudu ēdieni.
Jogurts. Tas ir kalcija avots, un šis minerāls ir svarīgs nervu sistēmas darbībai.
Ķirbju sēklas. Satur derīgās taukskābes - omega-3 un omega-6 -, А un Е vitamīnus, cinku.
Anšovi. Satur dimetiletanolamīnu. Sekmē smadzeņu spēju mācīties.
Dzērvenes. Satur antioksidantus, samazina iespējamās, negatīvās insulta sekas.
Rūgtā, melnā šokolāde. Satur magniju - mikroelementu, kas vajadzīgs labai atmiņas darbībai.

pēc http://www.delfi.lv
Designed by Alex