Neslimo !!!
Rekomendācijas erekcijas paaugstināšanai un poteces uzlabošanai.


Erekcijas pastiprināšana.
Recepte 1. Sīpolu sēklas - 6.gr., kaņepes sēklas - 18.gr., savvaļas burkānu sēklas - 9.gr., nātres un magones sēklas - pa 12 gramiem, attīrīts kunžuts - 15.gr., cukurs - 18.gr. Visu sasmalcināt un pārmaisīt. 1 reizē lietot  6.gr. maisījuma ar atšķaidītu desertvīnu.
Erekcijas uzlabojums.
Recepte 2. Sparģeļa saknes, govju piens un sviests pa 1 kg, burkānu un rāceņu sēklas līdz 90 g. Sausos komponentus sasmalcināt un pārmaisīt ar pienu un sviestu. Vārīt līdz tam brīdim, kamēr  piens iztvaikos un paliks bieza masa. Lietot 1 reizi dienā pa 85 vai 170.g.

Erekcijas paildzinājums un paaugstinājums.
Recepte 3. Pētersīļa zaļumus, ingveru, piparu, kanēli, muskatriekstu, kardamonu, neļķi, muskusu, medu, riekstus, fenheļa augļus, kā arī bišu māšu pienu (pa 1 gr. 2 - 3 reizes dienā).

Atkarībā no sezonas erekcijas pastiprināšanai ēdienkartē nepieciešams iekļaut meloni, lokus, pētersīļus, riekstus, ķirbi, no kuriem var gatavot daudzveidīgus ēdienus. Ikdienas, dažu mēnešu laikā, rekomendē dzert no rīta un vakarā pa 1/2 glāzes ķirbju sulas. Lielā daudzumā barībā lietot lokus, biezpienu ar ķiplokiem, dillēm, ķimenēm. Garnējuma kvalitātē pie zivju ēdieniem ir rekomendējamas pupiņas.

Ir ļoti derīga erekcijas uzlabojumam tēja no jaunām ķiršu, baltās jāņogas, zemenes, avenes, kazenes, vīnogas lapām un augļkopām, bērza lapām, liepziediem, ņemtiem vienādās attiecībās.

Vēl erekciju paaugstina:
1. Regulāras fiziskas slodzes. Erekcija rodas, kad pastiprinās asins pieplūde penim. Šajā momentā aizpildās tukšo vēnu tīkls, kas stiepjas kavernozajā un sūkļveida ķermenī. Rezultātu sasniegšanai pietiek ar ikdienā ātrā solī nostaigāt trīs kilometrus.
2. Alus mērenos daudzumos. Čehijas mediķi ar profesoru Pavlu Zemeku noskaidroja, ka 1 alus glāze dienā (ne vairāk!) kalpo par lielisku dabisku stimulatoru.
3. Rīts. Hronobioloģija "zinātne par dzīves ritmiem" apgalvo, ka rīta stundas ap plkst. 8-9 - ideāls laiks dzimumaktivitātei. Organisms pastiprināti izstrādā vīriešu hormonus, jums paliek tikai izmantot bioritmu augļus.
4. Staigāšana basām kājām. Uz cilvēka pēdas atrodas uzreiz vairāki punkti, kas atbild par seksualitātes pastiprināšanu vispār un par erekciju īpaši: pie īkšķa pamatnes, uz pēdas ārmalas, starp papēdi un mazo pirkstiņu un uz pēdas velves. Pietiek atteikties mājās no čībām, un lieta ies labumā.
5. Pareiza ēdienkarte. Austeres, jūras zivs (īpaši kūpinātā siļķe), bergamots, ingvers, kanēlis, vīģe, dateles, jēlas paipalu olas.
6. Kontrastaina duša. Vislabāk aplaistīt visu ķermeni (pārmaiņus septiņas reizes ar aukstu, septiņas reizes ar karstāku ūdeni), bet pēc tam tik pat reizes palikt zem kontrastainas dušas gūžu apgabalu. Pēc tam vajag pamatīgi noberzties ar dvieli, īpašu uzmanību atlicinot dzimumorgāniem.
7. Ilang-ilangs (aromātiskā eļļa). 3-4 stundas pirms intīmas satikšanās aizpildiet aromātisko lampu ar šā auga ēterisko eļļu un paelpojiet ar "mīlestības dvesmu". Var pieņemt vannu ar ēterisko ilang-ilanga eļļu. Satikšanās notiks jūsu dāmas mājā? Paņemiet līdzi kabatdrānu ar stimulējošo aromātu, un ieelpojiet to ceļā pie iecerētās un pirms pašas tuvības.
8. Å vitamīns un minerāls cinks. Palīdzēs jebkurš vitamīnu komplekss, kas satur šīs vielas.
9. Regulārs sekss. Pirmkārt, pēc principa "tamlīdzīgs pievelk tamlīdzīgo". Bet otrkārt, tiek stimulēta jauna dzimusekrēta izstrāde. Organisms, regulāri saņemot svaigu baudas hormonu devu, izstrādā nosacīto refleksu uz seksu.

Nevienam nav noslēpums, ka pat pašam karstākajam mačo notiek problēmas ar erekciju. Ko tad izdarīt (un ko nedarīt) tādēļ, lai "kļūmju" taptu arvien mazāk, bet patīkamu momentu arvien vairāk?

Fitopreparāti stimulē un renovē vīriešu dzimumorgānu funkcijas dabiskā ceļā bez blakus efektiem. Erektīlās disfunkcijas efektīva dziedināšana ar preparātiem
Vienalicīgi ar konkrēto uztura bagātinātāju ir ieteicams lietot Spirulīnu, tad efekts palielinās.

Erekcijas traucējumus var izsaukt divas cēloņu grupas: psiholoģiskie (psihogēnie) un somatiskie (organiskie). 20 pēdējo gadu pētījumi parādīja, ka erektīlā disfunkcija pietiekami reti tiek izsaukta tīri ar psiholoģiskiem cēloņiem (stresi, depresijas, uzvedības īpatnības un tā tālāk). Tai pašā laikā kļuva zināms, ka aptuveni 80% visu erekcijas traucējumu gadījumu ir atkarīgi no kādiem fiziskiem (somatiskiem, organiskiem) stāvokļiem. Tie būtu: cukura diabēts, paaugstināts arteriālais spiediens, augsts holesterīna līmenis asinīs un asinsvadu ateroskleroze, nieru un aknu mazspēja, vairogdziedzera slimības, hormonālie traucējumi, operāciju sekas uz priekšdziedzera un taisnās zarnas, muguras un galvas smadzeņu trauma un saslimšanas (insults, Alcheimera slimības sākums un tml.), iegurņa traumu sekas, Peironi slimība. Erekcijas traucējumus var izsaukt arī dažu medikamentu lietošana (ilga aspirīna lietošana, nomierinošie medikamenti un miega zāles, medikamenti prostatas adenomas ārstēšdanai un c.). Neatgriezieniska erektīlā disfunkcija var attīstīties tādu kaitīgu ieradumu dēļ, kā alkohola lietošana, smēķēšana un narkotikas.
Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis
, un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.