Neslimo !!!
Daily Essential Enzymes – gremošanas fermenti palīdzēs nostiprināt veselību

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
Enzīmi (ikdienas leksikā - fermenti) ir organisma dzīvības pamats. Bez to līdzdalības, nevar notikt vielmaiņa, vairošanās, ne organisma aizsardzība no apkārtējās vides kaitīgās ietekmes. Visās šajās svarīgajās bioķīmiskās reakcijās, kurās ir iesaistīti vairāk nekā trīs tūkstoši pašreiz zināmo enzīmus un iespējams, daudzi citi līdz šim nezināmie. Enzīmu trūkums, ko izraisa ģenētiskas slimības, vai citi fizioloģiskie iemesli, noved pie nopietnām slimībām, neveiksmēm veselības jomā.

Mūsdienu pārtikas produkti satur daudz dažādu sintētisku ķīmisku piedevu un konservantus, un c., kas ievērojami sarežģī barības pārstrādes procesu mūsu organismā.

Tādējādi, aizkuņģa dziedzeris ir spiests ražot lielāku fermentu daudzumu, kas izraisa dziedzera pārslodzes un galu galā sabojā, padarot organismu pakļautu aptaukošanai, sirds un asinsvadu slimībām, audzējiem, pankreatītam (aizkuņģa dziedzera iekaisums).

Pēdējos gados tika izprasts fermentu darbības mehānisms.

Mūsu ķermenī ir daudz bezgala dažādu bioķīmisko formu, kuras sauc par substrātiem, kas ir iesaistīti dažādos dzīves procesos. Katrs no fermentu veidiem specializējas konkrētā substrāta veida pārstrādei. Tikai pēc substrāta savienošanās ar tādu enzīmu, sākas nepieciešamā bioķīmiskā reakcija.

Absolūto enzīmu vairākumu organisms ražo pats. Noteiktu veidu enzīmu komplektācijai ir vajadzīgi tā saucamie koenzīmi. Par celtniecības materiāliem tiem kalpo vitamīni, mikro un makro elementi, minerālvielas, kas nokļūst organismā ar pārtiku. Fermentu fonda traucējumi vienmēr izraisa kādu slimību. Uzturēt to vienmērīgā līdzsvarā nav viegli, jo tas ir atkarīgs no ievērojama skaita sastāvdaļām.

Profesors Max Wolf un viņa līdzstrādnieki, veicot pētījumus par daudziem enzīmiem, ir izvēlējušies labākos. Viņi ir radījuši to kombināciju, kad vienu fermentu aktivitāte papildina citu enzīmu iedarbību, un visai enzīmu kombinācijai piemīt plašs iedarbības spektrs.

Tiek uzskatīts, ka polienzīmie preparāti uzlabo asins reoloģiskās īpašības un mikrocirkulāciju, kas ir ļoti svarīgi ne tikai ikdienā, bet arī pie organisma atjaunošanās ātruma pēc pārciestām slimībām un traumām. Īpaši ieteicams lietot ir vecāka gadagājuma cilvēkiem!

Lietojot Daily Essential Enzymes jūs saņemsiet:

 • ātro palīdzību;
 • veselīgas imūnsistēmas atbalstu;
 • uzlabotu barības vielu uzsūkšanos;
 • uzlabotu gremošanu;
 • samazināsiet gāzes;
 • metabolisma normalizāciju;
 • palielinātas darbspējas.

Gremošanas fermentus Daily Essential Enzymes ieteicams lietot pie:

 • gremošanas fermentu trūkuma;
 • aizkuņģa dziedzera nepietiekamas funkcijas;
 • gāzes rašanās pieauguma (sakarā ar pūšanas mikrofloras darbību);
 • nepietiekamas vai pārmērīgas ķermeņa masas;
 • proteīnu, lipīdu, ogļhidrātu, kā arī šķiedrvielu, cietes, piena cukuru un sarežģītu cukuru pārstrādes traucējumiem;
 • aizcietējumu vai caurejas tendences;
 • dažādas izcelsmes alerģisku reakciju tendences;
 • hroniska pankreatīta.
 
Gremošanas fermenti Daily Essential Enzymes ir 100% dabīgi no augiem, satur sabalansētu 10 galveno fermentu komplektu. Katra veģetārā kapsula satur 500 mg dabisku augu plaša spektra gremošanas fermentus.

1 kapsula satur:
Daudzums
% Diennakts  deva
Olbaltumvielu pārstrādātāji *:
Vegetal Analog of Pancreatin
286 mg
28,625 FCC†
Acid Stable Protease
12 mg
785 FCC†
Tauku pārstrādātāji *:
Lipase
125 mg
375 FCC†
Ogļūdeņražu pārstrādātāji *:
alpha-Amylase
52 mg
630 FCC†
Amyloglucosidase
12 mg
2 FCC†
Šķiedrvielu pārstrādātāji *:
Cellulase
5 mg
100 FCC†
Hemicellulase
3 mg
325 FCC†
Piencukuru pārstrādātāji *:
Lactase
5 mg
40 FCC†
* FCC (Food Chemical Codex) fermentu aktivitātes mērvienības.

† Dienas deva nav noteikta.

Citas sastāvdaļas: celuloze (kapsulas), kalcija bezūdens sulfāts, stearīnskābe, silīcija dioksīds un magnija stearāts.

Lietot: 1 kapsula ar ūdeni katras ēdienreizes sākumā (vai atvērt kapsulu un apkaisīt pārtiku). Ja maltīte ir ļoti bagātīga vai ar neparasti augstu tauku vai olbaltumvielu saturu, var ieņemt otru kapsula. Nesmidzināt karstam ēdienam.

Uzglabāt vēsā, sausā vietā.

PIEZĪME: Ja Jūs esat stāvoklī, var iestāties grūtniecība, vai barojat bērnu ar krūti, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu pirms lietojat šo produktu.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

     Piemērots veģetāriešiem.
     Nesatur raugu, pienu, olas, glutēnu, soju vai kviešus.
     Nesatur cukuru, cieti, sāli, konservantus vai mākslīgās krāsvielas un smaržas.
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, menopauze, menopause, klimakss, klimaktērijs, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem
Designed by Alex