Neslimo !!!
Sēnes - dziednieki.

Uz doto momentu ir zināms aptuveni 140 000 sēņu veidu, 12 000 ir labi aprakstītas un tikai daži simti ir pētītas medicīniskā nozīmē.

No XX gadsimta vidus pētījumi farmaceitiskajā mikoloģijā (zinātnē par sēņu medicīniskām īpašībām), atveda pie skaļu atklājumu virknes, ieskaitot antibiotikas, pretiekaisuma un sirds-asinsvadu preparātus. Zinātnieki pievērsa uzmanību agrāk neizpētītam izejvielas slānim farmakoloģijai. Jo sēnēs, tāpat kā augos, ir gigantisks vielu daudzums, ko maz ir pētījusi zinātne. Tika patērēts liels laika un līdzekļu daudzums zinātniskiem pētījumiem, kas atveda pie sensacionāliem secinājumiem un atklājumiem.

Sēnēs tika atklātas vielas, kas apveltītas ar spēcīgām pretaudzēju īpašībām. Sēnes, kas apveltītas ar īpašībām ārstēt vēzi, tika atrasts vairāki veidi, un pats interesantākais, tās bija apveltītās ar atšķirīgiem iedarbības mehānismiem uz audzējiem.
Tāpat tika atklātas vielas, kas iedarbojas uz diabētu, alerģijām, endokrīnām un hormonālām saslimšanām, sirds-asinsvadu, balsta-kustību aparāta saslimšanām, kas ir ar spēcīgu pretvīrusu iedarbību, kas ļauj cīnīties ar smagām vīrusu patoloģijām. Parādījās cerība slimniekiem ar autoimūnām saslimšanām, sēnīšu slimībām, kas cieš no liekā svara.

Neskatoties uz to, ka ārstu un zinātnieku galvenā interese ir ļaundabīgu audzēju ārstēšanas problēmas, labdabīgie - tas ir trauksmes signāls, kuru nedrīkst atstāt bez uzmanības. Labdabīgs audzējs - tas ir palēninātās darbības mīna, kura ar laiku var pārtapt ļaundabīgā - šis process tiek dēvēts par malignizāciju. Tur kur nesen bija neliels polips vai adenoma, var rasties karcionomas mezgls, ar visām izrietošajām sekām.

Labdabīga audzēja rašanās ir iespējama pateicoties tam, ka pretaudzēju imūnā uzraudzība sāk pamazām nodot savas pozīcijas: uz ādas arvien biežāk rodas papilomas, pie zarnu trakta izpētes atrod dažādus polipus, utt. Viss tas runā par to, ka šūnu pretaudzēju imunitāte, vairs nestrādā tā, kā nepieciešams.

Visbiežāk atklājas makrofagu, citotoksisko T-limfocītu un dabisko killeru nomāktais stāvoklis. Šie limfocīti, pat pie to normālā daudzuma, ir neaktīvi, tādēļ organismā, dažādos iecirkņos atklājas nekontrolējama šūnu augšana - rodas labdabīgi audzēji.

Visbiežāk pie tā noved zināmie cēloņi: stress, slikta ekoloģija, nesabalansētā barība un miegs, utt. Īpaši bieži tas izpaužas pilsētas apstākļos.

Sēņu pielietošana atrisina, protams, ne visas, bet dažas no problēmām organismā. Sēņu polisaharīdiem ir unikālas īpašības, kam nav analogu augu pasaulē - tie iedarbojas uz pretaudzēju imūno uzraudzību tā, ka notiek šīs sarežģītās sistēmas visu posmu aktivācija. Pie labdabīgiem audzējiem tiek pielietotas daudzas sēnes - šiitake, brazīliešu agariks, maitake, reiši, gerīcija un trameta - to polisaharīdiem ir dažādas ķīmiskas formulas un svars, kas nosaka to iedarbības daudzveidību.

Pie tam sēņu ekstraktiem nav nekādas toksiskas iedarbības uz organismu, pat otrādi - tie ir spējīgi attīrīt aknas un renovēt tās pazeminātās funkcijas.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.
Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts
Designed by Alex