Neslimo !!!
100g. aptieku alpīnijas (alpinia officinarum) saknes apliet ar 0,5 litriem degvīna, nedēļu nostādināt. Lietot pa 1 galda karotei 2 reizes dienā.

Žāvētie augļi un rieksti. 200g. vīģu, 200g. žāvēto plūmju (bez kauliņiem), 200g. rozīņu, 12 valriekstu kodolu. Visu sasmalcināt, pārmaisīt, glabāt ledusskapī. Lietot pa 2 zupas karotēm maisījuma ikdienā, uzdzerot ar kefīru. 

Tinktūra no sarkanās saknes (Radices hedysarae theinae) un 2 saujas ābramkoka (Vitex agnus-castus) sēklas. Apliet ar ½ litra degvīna, nostādināt 10-15 dienas. Dzert pa 1 tējkarotei 3 reizes dienā.

Tējkarote ziedputekšņu un 3 pilienus pantokrīna stundu līdz mīlestībai. 

1 ēdamkarotes maltas kafijas sajaukt ar 1 tējkaroti sausu citronliānas lapu. Apliet ar 1 karsta ūdens glāzi un, lēnām maisot, novest līdz vārīšanai. Noņemt no uguns, dot minūtes 5 ievilkties. Izkāst un mazliet saldināt.

60 g. kanēļa un 30.g. vaniļas apliet ar 1 glāzi laba sarkanvīna un dot ievilkties 2 nedēļas ilgi. Lietot pa 10 pilieni dienā. Kanēlis ne tikai tieši iedarbojas uz vēlmi, bet arī nostiprina sirdi. 

1 tējkaroti ingvera apliet 0,5 l. ūdens un vārīr 10 minūtes, pielikt 1 ēdamkaroti medus. Dzert nesteigdamies maziem malkiem.

Mēģiniet veikt ārstēšanas kursu ar kliņģerītes, rozā rodiolas, eleiterokokka, Mandžūrijas arālijas sakņu uzlējumu un medu. Gatavo: 15.g. rozā rodiolas sakni apliet ar 150 g. vārīta ūdens, nostādināt 21 dienu un izkāst caur 3 marles kārtām. 10 g. eleiterokokka sakņu apliet ar 100 g. degvīna, nostādināt 20 dienas un izfiltrēt caur 3 marles kārtām. 10 g. Mandžūrijas arālijas sakņu arī apliet ar 100 g. degvīna, nostādināt 20 dienas un izkāst caur 3 marles kārtām.  3 g. kliņģerītes ziedkopu apliet ar 100 g. vārīta ūdens un nostādināt stundu ilgi, pēc tam izkāst. Iegūtos uzlējumus sajaukt, pielikt 3 ēdamkarotes medus un sajaukt līdz pilnai izšķīdināšanai.  Glabājat uzlējumu ledusskapī vai tumšā vēsā vietā. Lietot 3 reizes dienā pa 30 pilieniem pirms ēdienreizēm 1 mēnesi. Pēc 2-3 nedēļām kursu atkārtot.

Paaugstināt potenci.  
Leizeja - 3 daļas.  
Kliņģerītes ziedi - 3 daļas.  
Paērkšķa augļi - 3 daļas.  
Mežrozes augļi - 3 daļas.  
Sunīši - 3 daļas.  
Raudene - 2 daļas.  
Visu sajaukt. Vārīt 1 ēdamkaroti maisījuma uz 1 ūdens glāzi. Dzert kā tēju no rīta un vakarā.  

Supererekcija

Noķert 20 jūnija maijvaboles, apliet tās ar ūdeni krūzē un 30 minūtes ilgi sildīt. Dot ievilkties, kamēr ūdens kļūs vēss. Dzert pa 2 - 3 pilieniem uz ūdens glāzi.
Izsauc ļoti spēcīgu asins pieplūdumu dzimumorgāniem.

Sarīvēt burkānus un rutkus un izžāvēt. Ņemt pa 1 ēdamkarotei sausu dārzeņu, sajaukt ar 1 ēdamkaroti sausas nātres, apliet ar 4 verdoša ūdens glāzēm un likt uz uguns. Novest līdz vārīšanai, noņemt no uguns, nostādināt 10 minūtes. Novārījumu izkāst, sajaukt ar 1 glāzi silta piena un 1 tējkaroti medus. Lietot tikai karstā veidā.
  
Karsta ūdens glāzē pievienot pa 1 tējkarotei avenes lapu, sausus kliņģerītes ziedus, mežrozes lapas un nedaudz ķimenes. Novest šķidrumu līdz vārīšanai un uzreiz noņemt no uguns. Dot novārījumam 20 minūtes ievilkties, pēc tam izkāst un pielikt 3 - 5 ēdamkarotes konjaka. Dzert šo eleksīru noteikti siltā veidā. Ļoti derīgi arī biezumi, kuri ir palikuši pēc novārījuma. To ir jāsasmalcina, jāsajauc vienādās proporcijās ar medu un apēst kā desertu.  

Ar īpašībām, kas iekairina juteklību, ir apveltītas ne tikai drogas, bet arī daži produkti. Piemēram, zivis ( pirmkārt jūras, tajās ir augsts fosfora un cinka saturs, kuri ietilpst vīriešu hormonu sastāvā, kas iespaido potenci), olas, ceptas ar sarkaniem sīpoliem. Pēc seno Romiešu domām, tāds ēdiens ir spējīgs izkustināt mīlestībai pat sirmgalvi. 

Dzēriens īstiem vīriešiem.  
Pa 1 tējkarotei - sausu brūkleņu lapu, rīvēto biešu, sausu salvijas lapu, sausas nātres, medus, 1 valriekstu, 1 ēdamkaroti sausu melleņu ogu, 5 glāzes ūdens.  
Valriekstu attīra, kodolu sasmalcina un sajauc ar pārējiem komponentiem, aplej ar karstu ūdeni, uzvāra un uzreiz noņem no uguns. Nostādina 10 - 15 minūtes. Izkāš. Dzer siltu pirms intīmas tikšanās.
 
Erotisks dzēriens.  
2 ēdamkarotes sausu kumelītes, nātres, avenes lapu maisījuma ( 1:1:1) apliet ar karsta ūdens glāzi, novest līdz vārīšanai, dot ievilkties 20 - 30 minūtes, izkāst. Sajaukt ar glāzi sausa baltvīna un pielikt 1 tējkaroti medus. Lietot siltā veidā.

Dzimumaktivitātes palielinājumam.  
Sasmalciniet putrā vidēja izmēra ķiploka galviņu, sajaukt ar stiprināta baltvīna ( piemēram, portvīna) glāzi. Uz lēna uguns novest šo maisījumu līdz vārīšanai un pusminūtei vārīt. Atvēsināt un pārliet cieši aizvērtā traukā. Glabāt tumšā vēsā vietā. Lietot pa 1 - 2 tējkarotei 3 reizes dienā 15 minūtes pirms ēdienreizēm 3 dienas ilgi iesākoties jaunam mēnesim (mēness fāze), atkārtojot pēc katrām 10 dienām.  

Ja "atslābis" no garīgas pārslodzes.  
Ņemt pa 3 ēdamkarotēm rozmarīna ziedu un lapu un 1 ēdamkaroti salvijas lapas. Apliet ar 1,5 l vārīta ūdens, nostādināt ietinot, 2 stundas, izkāst un izdzert dienas garumā.   
vai  
Ņemt pa 2 ēdamkarotēm ziedošo māteres galotņu, bazilika un parastā latvāņa, apliet ar litru vāroša sarkanvīna, nostādināt ietinot, 2 stundas, izkāst. Izdzert visu tinktūru divas dienas ilgi.

Vīrietim pēc 50 gadiem.  
Katram vīrietim pēc 50 gadiem kā profilaktisks līdzeklis ir jālieto ugunspuķe (kazrozes). Šis dziednieciskais augs neizsauc nekādas blakus parādības, ir lieliskas zāles pastāvīgam un ilgstošam pielietojumam. Ugunspuķe ātri mazina saslimšanas simptomus. Tēja no ugunspuķes vai ūdens ekstrakts atbrīvo daudzus vīriešu no prostatas operācijas nepieciešamības, un tās palielinājums palēninās vai pavisam apstājas.  

Pagarināt seksuālo ilggadību.  
Jābūt atpūtai un miegam līdz 10 stundām diennaktī.
Tvaika pirtis ir obligātas.
Nepieciešams 2 nelieli (no 3 līdz 6 dienām) un viens ilgstošāks (no 25 līdz 30 dienām) gavēnis (badošanās).  
Nepieciešams pārtraukt spirtoto dzērienu, smēķēšanas un pārlieka kafijas un tējas lietošana (vairāk par 2-3 krūzēm dienā).  
Salātus no svaigiem dārzeņiem ir jāēd 2 reizes dienā un noteikti pielikt pie tiem sakņaugus: burkānus, rāceni, bieti.
keywords:
erekcijas pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, ārstnieciskās tējas, drogas, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, zāļu tējas, zaper, zapers, orgon, orgons, orgonīts, libido, dzimumtieksme
Fitopreparāti stimulē un renovē vīriešu dzimumorgānu funkcijas dabiskā ceļā bez blakus efektiem.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments. Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis
, un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Designed by Alex