Neslimo !!!
DHEA - dzimumhormonu sintezators vīriešiem un līdzeklis pret organisma novecošanos

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

 
To sauc par „jaunības hormonu”. Izjūtiet šo eksplozīvo seksuālo formulu vīriešiem. Katra kapsula piegādās jums DHEA, lai stimulētu jaunības sparu un libido.

DHEA ir saīsinājums no dehidroepiandrosterons - viela, kuru izdala virsnieres. Pēc tam tas šūnās pārvēršas par androgēnu vai estrogēnu. Pārvēršanās androgēnā (vīriešu hormons) vai estrogēnā (sieviešu hormons) ir atkarīga no dzimuma un vecuma, organisma un tā stāvokļa individuāliem raksturojumiem. Daži pētnieki ir atklājuši, ka lietojot kopā ar DHEA antioksidantus, tiek sasniegti vislabākie rezultāti. DHEA cirkulē organismā pamatvilcienos ūdensšķīstošajā formā: DHEA sulfāts (DHEA - S), kura līmeni var izmērīt ar vienkāršu siekalu analīzi.
Blakus dzimumhormonu sintezatora lomai, DHEA pretdarbojas kortikosteroīdiem, vielām, kurus izdala virsnieres, reakcijā uz stresu. Tomēr stress ir svarīgs DHEA pazemināšanas faktors organismā pēc 30 gadiem, kas iet roku rokā ar uzņēmības palielināšanos slimībām, kas noved pie novecošanas procesu paātrinājuma organismā.

DHEA dabiski veidojas virsnieru dziedzeros. Sasniedz savu maksimālo jaudu 25 gados un pēc tam pakāpeniski samazinās. Produkts uzlabo veselību un palīdz novērst slimības, piemēram, aptaukošanos, osteoporozi, hronisku noguruma sindromu, depresiju, uzlabo garastāvokli, fizisko aktivitāti un seksuālo potenci, uzlabo daudzu orgānu un audu stāvokli, ieskaitot ādu.

Svarīga ir DHEA spēja būtiski mainīt uz labāku līmeni labā un sliktā holesterīna attiecības, uzlabot šūnu jutību pret insulīnu, un neitralizēt hormona kortizola destruktīvo iedarbību.

DHEA tiek izmantots arī, lai palielinātu testosterona ICF-1 (insulīnam līdzīgā augšanas faktora-1) veidošanos organismā, uzlabo imūnsistēmas darbību un uzlabo garīgās spējas.

Vairākumam cilvēkiem, vecākiem par 30 gadiem pazeminās DHEA līmenis. Pēc 40 gadiem DHEA līmenis pazeminās līdz pusei no optimālā līmeņa, un pēc 75 gadu vecuma, šis līmenis pazeminās par 80% līdz 90%.

Kalimi and Regelson (1990) , Thijssen un Nieuwenhuyse (1999) un Bellino un Al (1995) pētījumi parādīja, ka DHEA lielās devās var:

  •     pagarināt dzīvnieku dzīves ciklu,
  •     kavēt dažus vēža veidus un vīrusu infekcijas,
  •     ārstēt kopējas izcelsmes dažas aptaukošanās veidus,
  •     kavēt aterosklerozi.

Un vēl: Efekts palielinās, lietojot vienlaicīgi L-arginīnu.

Iepakojumā 60 kapsulas. Katra kapsula piegādā 100 mg testosterona prekursoru DHEA Kurss 1 mēnesim.

Lietošana: Kā uztura bagātinātāju, ieņemt vienu kapsulu ar ūdeni vakariņu laikā, vai agrākā dienā, ja ir nepieciešamība.


DHEA kā līdzeklis pret organisma novecošanos...

Mēs gaidījām līdz 1994. gadam, kad profesors Samuel YEN no San-Diego Universitātes, Kalifornija, publicēs pirmos testu rezultātus uz cilvēkiem, kuri apstiprināja, ka DHEA piemīt īpašības, kas kavē novecošanos. Patiešām, DHEA izrakstīšana padzīvojušajiem pacientiem parādīja pozitīvas bioloģiskas, fiziskas un psiholoģiskas izmaiņas šiem cilvēkiem.

Alex Vermeulen, Ganda hospitāļa profesors, sacīja pirmajā DHEA internacionālajā konferencē, ko organizēja Ņujorkas Zinātņu Akadēmiju 1995.gadā, ka "DHEA izrāda pozitīvu efektu uz pašsajūtu, reakciju uz vakcīnām, atmiņu un ir ļoti aktīvs pret aterosklerozi". Tajā pašā gadā DHEA tika atzīts ASV Produktu un Zāļu Kvalitātes Kontroles Pārvaldē (FDA).

1996.gadā Kvebekā, Lavala klīnikā, Fernand Labrie atklāja nelielu kaulaudu svara palielināšanos ārstēšanas procesā. Tas pierāda DHEA svarīgumu cīņā pret osteoporozi.

Tāpat, izmantojot DHEA, atklājās: nogurdināmības pazemināšanās pie lielām slodzēm, sirds-asinsvadu saslimšanu riska faktoru pazemināšanās.

Tika atklāts, ka DHEA līmenis asinīs cilvēkiem, kurus ir inficējis AIDS vīruss, ir ļoti zems.

http://dheausa.com/RU dhea history.htm
 
Izmainiet savu dzīvi, pasūtiet to, kas reāli palīdz pie problēmām ar potenci!
Ciparu tehnoloģiju gadsimtā nav nekas vienkāršāk, kā veikt pirkumu izmantojot internetu! 


Daudzi speciālisti - ārsti un dziednieki uzskata, ka, lai kāds preparāts, farmaceitisks medikaments vai uztura bagātinātājs iedarbotos mūsu organismā ar pilnu atdevi, un Jūs tiešām justu efektu no to pielietošanas, organisms vispirms ir jāattīra no toksīniem un šlakām, jo šis piesārņojums neļauj izpausties visām lietojamā līdzekļa gaidāmajām pozitīvajām īpašībām. Visvienkāršākais ceļš, kā attīrīt organismu - skatāmies šeit.

Bet ir viens bet. Iegaumējiet! Tā kā katrs vīrietis ir nonācis līdz "dzīvei šadai" atšķirīgā veidā un katram, protams, ir atšķiŗigas problēmas, tad nevar viens un tas pats līdzeklis iedarboties uz visiem vienādi. Kas ļoti palīdz vienam, varbūt uz citu neizrāda nekādu iedarbību. Tas ir ilgs un mokošs meklējumu ceļš, kamēr katrs atradīs sev vispiemērotāko līdzekli. Tāpēc uzreiz nav jākrīt izmisumā un jāvaino līdzekļa pārdevējs, ja tas uz jums neiedarbojas. Ko darīt, jāmeģina cits. Bet galvenais, ir zināt tieši, kas ir jūsu problēmu pamatā. Un to var noteikt tikai medicīniskie izmeklējumi.

Fitopreparāti stimulē un renovē vīriešu dzimumorgānu funkcijas dabiskā ceļā bez blakus efektiem. Erektīlās disfunkcijas efektīva dziedināšana ar preparātiem Erexor, Sarkanā sakne, Tongkat Ali, Maka, Katuaba, Horny Goat weed, Male Ptency.

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.

keywords:
Erekcija, potence, erekcijas pastiprināšana, potences pastiprināšana, potences uzlabošanas līdzekļi, impotence, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, erektīlā disfunkcija, erekcijai, potencei, dziednieks, dziedniecība, ārstē, ārstniecība, dakteris, vēzis, alerģija, imunitāte, sirds, asinsvadu, asinsvadi, asinsvads, vēnas, artērijas, smadzeņu, apasiņošana, tonizējošs, slimības, dziedē, izārstē, palīdz risināt, dabīgie preparāti, dabīgās zāles, prostatīts, prostatas dziedzeris. prieksdziedzeris, prostatas adenoma, priekšdziedzera, potences uzlabotāji, potences un erekcijas uzlabošana, nestāv dzimumloceklis, priekšdziedzera hiperplāzija, vīriešu veselībai, uztura bagātinātāji vīriešiem Penis vacuum pump, peņa dzimumlocekļa palielināšana
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Designed by Alex