Neslimo !!!
Supreme DHEA for Intimacy

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

 
Spēcīgs atbalsts intīmai tuvībai

Izjūtiet šo eksplozīvo seksuālo formulu vīriešiem. Katra kapsula piegādās jums DHEA, lai stimulētu jaunības sparu un libido, kā arī populārus baudas veicinātājus - piemēram, Johimbe un Damiana.

Iepakojumā 45 lielās tabletes. Katra tablete piegādā 25 mg testosterona prekursoru DHEA Kurss 1,5 mēnesim.

Stiprināts ar uzmundrinošu garšaugu maisījumu, piemēram, Yohimbe un Damiana

Lietošana: Kā uztura bagātinātāju, ieņemt vienu tableti ar ūdeni vakariņu laikā, vai agrākā dienā, ja ir nepieciešamība.
Sastāvs vienā tabletē:
Daudzums
IDD %
Cinks (no aminoskābes helāta)
15 mg
100%
Avena sativa (zaļās galotnes)
500 mg
*
Yohimbe miza
150 mg
*
Damiana lapas
100 mg
*
Sarsaparilla saknes
100 mg
*
Saw palmetto ogas
100 mg
*
Nātres saknes pulveris
50 mg
*
DHEA (dehidroepiandrosterons)
25 mg
*
*
Ikdienas deva nav noteikta.
DHEA - tā ir viela dehidroepiandrosterons, kuru izdala virsnieres. Pēc tam tas šūnās pārvēršas par androgēnu vai estrogēnu. Pārvēršanās androgēnā (vīriešu hormons) vai estrogēnā (sieviešu hormons) ir atkarīga no dzimuma un vecuma, organisma un tā stāvokļa individuāliem raksturojumiem. Daži pētnieki ir atklājuši, ka lietojot kopā ar DHEA antioksidantus, tiek sasniegti vislabākie rezultāti. DHEA cirkulē organismā pamatvilcienos ūdensšķīstošajā formā: DHEA sulfāts (DHEA - S), kura līmeni var izmērīt ar vienkāršu siekalu analīzi.
Blakus dzimumhormonu sintezatora lomai, DHEA pretdarbojas kortikosteroīdiem, kurus izdala virsnieres, kā reakcija uz stresu. Tomēr stress - tas ir svarīgs DHEA pazemināšanas faktors organismā pēc 30 gadiem, kas iet roku rokā ar uzņēmības palielinājumu slimībām, kas noved pie novecošanas procesu paātrinājuma organismā.

Vairākumam cilvēku, kas ir vecāki par 30 gadiem ir pazeminātais DHEA līmenis. Pēc 40 gadiem DHEA līmenis pazeminās līdz pusei optimālā līmeņa, un pēc 75 šis līmenis pazeminās par 80% līdz 90%.


Kalimi and Regelson (1990) , Thijssen un Nieuwenhuyse (1999) un Bellino un Al (1995) pētījumi parādīja, ka DHEA lielās devās var:
 
  • pagarināt dzīvnieku dzīves ciklu,
  • kavēt dažus vēža veidus un vīrusu infekcijas,
  • ārstēt kopējas izcelsmes dažas aptaukošanās veidus,
  • kavēt aterosklerozi.
Un vēl: Efekts palielinās, lietojot vienlaicīgi L-arginīnu.
DHEA kā līdzeklis pret novecošanu...

Mēs gaidījām līdz 1994. gadam, kad profesors Samuel YEN no San-Diego Universitātes, Kalifornija, publicēs pirmos testu rezultātus uz cilvēkiem, kuri apstiprināja, ka DHEA piemīt īpašības, kas kavē novecošanos. Patiešām, DHEA izrakstīšana padzīvojušajiem pacientiem parādīja pozitīvas bioloģiskas, fiziskas un psiholoģiskas izmaiņas šiem cilvēkiem.

Alex Vermeulen, Ganda hospitāļa profesors, sacīja pirmajā DHEA internacionālajā konferencē, ko organizēja Ņujorkas Zinātņu Akadēmiju 1995.gadā, ka "DHEA izrāda pozitīvu efektu uz pašsajūtu, reakciju uz vakcīnām, atmiņu un ir ļoti aktīvs pret aterosklerozi". Tajā pašā gadā DHEA tika atzīts ASV Produktu un Zāļu Kvalitātes Kontroles Pārvaldē (FDA) .

1996.gadā Kvebekā, Lavala klīnikā, Fernand Labrie atklāja nelielu kaulaudu svara palielināšanos ārstēšanas procesā. Tas pierāda DHEA svarīgumu cīņā pret osteoporozi.

Tāpat, izmantojot DHEA, atklājās: nogurdināmības pazemināšanās pie lielām slodzēm, sirds-asinsvadu saslimšanu riska faktoru pazemināšanās.

Tika atklāts, ka DHEA līmenis asinīs cilvēkiem, kurus ir inficējis AIDS vīruss, ir ļoti zems.
 
http://dheausa.com/RU dhea history.htm
keywords:
adenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, p