Neslimo !!!
Supreme DHEA for Intimacy

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !

 
Spēcīgs atbalsts intīmai tuvībai

Izjūtiet šo eksplozīvo seksuālo formulu vīriešiem. Katra kapsula piegādās jums DHEA, lai stimulētu jaunības sparu un libido, kā arī populārus baudas veicinātājus - piemēram, Johimbe un Damiana.

Iepakojumā 45 lielās tabletes. Katra tablete piegādā 25 mg testosterona prekursoru DHEA Kurss 1,5 mēnesim.

Stiprināts ar uzmundrinošu garšaugu maisījumu, piemēram, Yohimbe un Damiana

Lietošana: Kā uztura bagātinātāju, ieņemt vienu tableti ar ūdeni vakariņu laikā, vai agrākā dienā, ja ir nepieciešamība.
Sastāvs vienā tabletē:
Daudzums
IDD %
Cinks (no aminoskābes helāta)
15 mg
100%
Avena sativa (zaļās galotnes)
500 mg
*
Yohimbe miza
150 mg
*
Damiana lapas
100 mg
*
Sarsaparilla saknes
100 mg
*
Saw palmetto ogas
100 mg
*
Nātres saknes pulveris
50 mg
*
DHEA (dehidroepiandrosterons)
25 mg
*
*
Ikdienas deva nav noteikta.
DHEA - tā ir viela dehidroepiandrosterons, kuru izdala virsnieres. Pēc tam tas šūnās pārvēršas par androgēnu vai estrogēnu. Pārvēršanās androgēnā (vīriešu hormons) vai estrogēnā (sieviešu hormons) ir atkarīga no dzimuma un vecuma, organisma un tā stāvokļa individuāliem raksturojumiem. Daži pētnieki ir atklājuši, ka lietojot kopā ar DHEA antioksidantus, tiek sasniegti vislabākie rezultāti. DHEA cirkulē organismā pamatvilcienos ūdensšķīstošajā formā: DHEA sulfāts (DHEA - S), kura līmeni var izmērīt ar vienkāršu siekalu analīzi.
Blakus dzimumhormonu sintezatora lomai, DHEA pretdarbojas kortikosteroīdiem, kurus izdala virsnieres, kā reakcija uz stresu. Tomēr stress - tas ir svarīgs DHEA pazemināšanas faktors organismā pēc 30 gadiem, kas iet roku rokā ar uzņēmības palielinājumu slimībām, kas noved pie novecošanas procesu paātrinājuma organismā.

Vairākumam cilvēku, kas ir vecāki par 30 gadiem ir pazeminātais DHEA līmenis. Pēc 40 gadiem DHEA līmenis pazeminās līdz pusei optimālā līmeņa, un pēc 75 šis līmenis pazeminās par 80% līdz 90%.


Kalimi and Regelson (1990) , Thijssen un Nieuwenhuyse (1999) un Bellino un Al (1995) pētījumi parādīja, ka DHEA lielās devās var:
 
  • pagarināt dzīvnieku dzīves ciklu,
  • kavēt dažus vēža veidus un vīrusu infekcijas,
  • ārstēt kopējas izcelsmes dažas aptaukošanās veidus,
  • kavēt aterosklerozi.
Un vēl: Efekts palielinās, lietojot vienlaicīgi L-arginīnu.
DHEA kā līdzeklis pret novecošanu...

Mēs gaidījām līdz 1994. gadam, kad profesors Samuel YEN no San-Diego Universitātes, Kalifornija, publicēs pirmos testu rezultātus uz cilvēkiem, kuri apstiprināja, ka DHEA piemīt īpašības, kas kavē novecošanos. Patiešām, DHEA izrakstīšana padzīvojušajiem pacientiem parādīja pozitīvas bioloģiskas, fiziskas un psiholoģiskas izmaiņas šiem cilvēkiem.

Alex Vermeulen, Ganda hospitāļa profesors, sacīja pirmajā DHEA internacionālajā konferencē, ko organizēja Ņujorkas Zinātņu Akadēmiju 1995.gadā, ka "DHEA izrāda pozitīvu efektu uz pašsajūtu, reakciju uz vakcīnām, atmiņu un ir ļoti aktīvs pret aterosklerozi". Tajā pašā gadā DHEA tika atzīts ASV Produktu un Zāļu Kvalitātes Kontroles Pārvaldē (FDA) .

1996.gadā Kvebekā, Lavala klīnikā, Fernand Labrie atklāja nelielu kaulaudu svara palielināšanos ārstēšanas procesā. Tas pierāda DHEA svarīgumu cīņā pret osteoporozi.

Tāpat, izmantojot DHEA, atklājās: nogurdināmības pazemināšanās pie lielām slodzēm, sirds-asinsvadu saslimšanu riska faktoru pazemināšanās.

Tika atklāts, ka DHEA līmenis asinīs cilvēkiem, kurus ir inficējis AIDS vīruss, ir ļoti zems.
 
http://dheausa.com/RU dhea history.htm
keywords:
adenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
Citi ingredienti:

Cinks
- novērš prostatas vēža attīstību, pozitīvi iespaido vīriešu reproduktīvas sistēmas funkcionēšanu, pastiprina spermatozoīdu izstrādi, pastiprina imunitāti, palīdz brūču sadzīšanai, cīņā ar saaukstēšanos un iekaisumiem, sekmē ādas un matu skaistumu. Cinks atbild par auglību, regulē dzimumhormonu darbību un stimulē prostatas darbu (sk. vairāk šeit).

Avena Sativa. Selektīvi iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu. Nervu apsīkums, pagurums, miega traucējumi, bezmiegs, depresija, impotence, kā tonizējošs līdzeklis pēc ilgstošas slimības.

Yohimbe stimulē vīriešu potenci un spēku. Piedalās hormona testosterona izstrādē.

Damiana. Par tās dzimteni tiek uzskatīts Meksikas līcis, lai gan augs bieži sastopams arī Kalifornijā, Namībijā, un Karību jūras salās. Damiana ir krūms ar spēcīgu aromātu un tā lapām ir ārstnieciska iedarbība. Jau kopš seniem laikiem tiek uzskatīts, ka tās stimulējoši ietekmē dzimumtieksmi, un arī mūsdienās to izmanto kā seksuālās vēlmes rosinātāju. Jau senie Maiji, kas apdzīvoja Centrālameriku, izmantoja damianu kā afrodiziaku, kā arī vispārējai veselības uzlabošanai.

Damianas lapām ir plaša iedarbība uz uroģenitālo sistēmu, tās var izmantot arī, lai novērstu priekšlaicīgu ejakulāciju un ārstētu impotenci. Damianas lapas var palīdzēt arī ārstēt urīnceļu problēmas, jo tām ir spēcīga antiseptiska un diurētiska iedarbība. Kaut damiana vēsturiski tiek uzskatīta par „vīriešu zālēm”, tā atstāj labvēlīgu iespaidu arī sievietēm, ja ir sāpīgas mēnešreizes vai citi menstruālā cikla traucējumi.

Damianas lapu sausais ekstrakts veicina dzimumfunkciju psihogēnu seksuālo traucējumu gadījumos. Saskaņā ar pētījumiem damiana atslābina un mazina nemieru. Tas arī loģiski izskaidro damianas efektivitāti, mazinot seksuālos traucējumus, ja seksuāla disfunkcija varētu būt stresa vai nemiera rezultāts (psihogēna rakstura).

Sarsaparilla. Auga saknes tiek izmantotas kā afrodiziaks, pie dzimumorgānu čūlām un veneriskām slimībām, kā arī pie nervu sistēmas hroniskiem traucējumiem. Sarsaparilla palīdz pazemināt depresiju, nogurumu, regulē seksuālo darbību, izrāda renovējošo darbību uz dzimumorgāniem, īpaši attiecībā uz vīriešu potenci, sievietēm pazemina postmenstruālās problēmas. Tā efektīvi atbalsta organisma hormonālo balansu un paaugstina vielmaiņas ātrumu (sk. vairāk šeit).

Saw Palmetto. Normalizē priekšdziedzera funkciju, saglabā pilnvērtīgu vīriešu reproduktīvo funkciju, atbalsta urīnsistēmas normālu darbu. Sekmē kopēju organisma stiprināšanu, īpaši pēc pārnestajām saslimšanām un smagām slodzēm.

Nātres sakne. Viena no nozīmīgākajām nātres īpašībām,  ir tās spēja ārstēt urīnceļu iekaisumus un citas tā saslimšanas, it īpaši biežas un sāpīgas urinācijas, kā arī to aizkavējumus.  Tā  kā nātre darbojas vēl arī atslābinoši, tā ir īpaši rekomendējama priekšdziedzera ārstēšanai vīriešiem (sk. vairāk šeit).


Kontrindikācijas: Nelietot jaunākiem par 18 gadiem, komponentu individuālā nepanesība, sievietēm stāvoklī un ar krūti barojošām mātēm.
Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā preparātā esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas
nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumos vienmēr griežaties pie sava ārstējošā ārsta!

Iegaumējiet, uztura bagātinātājs nav brīnumlīdzeklis,
un pēc dažu tā kapsulu vai tablešu ieņemšanas, jeb lietojot to dažas dienas, nekādas problēmas tas neatrisinās. Uztura bagātinātāji ir domāti ilglaicīgai (kursveidīgai) lietošanai, un to iedarbība attīstās pakāpeniski. Ja ir lielākas problēmas, tad obligāti ir jāgriežas pie sava ārsta. Un te uztura bagātinātājs var būt kā papildlīdzeklis pie pamatārstēšanās. Bet šajā gadījumā obligāti ir jākonsultējas ar savu ārstu.
Citi līdzekļi potencei, erekcijai un dzimutieksmei

Erexor, Maka, Katuaba, Horny Goat weed, Muira Puama, Tongkat Ali extr. 1:200, Super Potencia 2000,

Vienalicīgi ar konkrēto uztura bagātinātāju ir ieteicams lietot Spirulīnu, tad efekts palielinās.
Designed by Alex