Neslimo !!!
Populārākie produkti:
Brīnumainie DETOX plāksteri
Efektīva metode organisma attīrīšanai!

Ikdienā lietojamie pārtikas produkti un apkārtējā piesārņotā vide diemžēl sekmē nevēlamu šlakvielu uzkrāšanos cilvēka organismā, un tādēļ tam ir nepieciešams attīrīties. Mūsu pēdas darbojas kā nozīmīgi ķermeņa attīrīšanās kanāli. Šo īpašību izmanto arī refleksoloģijā (īpaša pēdu masāža), kas bijusi pazīstama jau senajā Ēģiptē un Āzijā. Plāksteri ir veidoti no homeopātiskām vielām, pamatojoties uz austrumu medicīnas metodēm. Tie palīdzēs Jums miega laikā attīrīt savu organismu no piesārņojuma!

Plāksteri uz pēdām jāuzlīmē vakarā pirms gulētiešanas. To iedarbība norisinās miega laikā, kad cilvēka ķermenis ir atbrīvojies un pašatjaunojas. Pamostoties no rīta, būsiet patīkami pārsteigti par atgūtajiem spēkiem. Ne mazāks pārsteigums būs arī pats plāksteris, kurā sakrājušās "izvilktās" šlakvielas. Jo tumšāks ir plāksteris, jo lielāks ir Jūsu organisma piesārņojums. Tie ir jālieto tik ilgi, kamēr tie vairs nemaina krāsu - tas norādīs, ka šlakvielu daudzums organismā ir būtiski samazinājies. Turpmāk tos varat lietot pēc pašsajūtas un vajadzības.
Kā darbojas Detox plāksteris?

Toksīni nonāk mūsu organismā no dažādiem avotiem. To avoti ir ķīmiskie pesticīdi un mēslojums (zaļumi, dārzeņi un augļi), piesārņotais gaiss un ūdens, kā arī stress. Šodien komerciāliem mērķiem  ražo aptuveni miljons dažādu ķimikāliju.

Tipiskas toksīnu klātbūtnes pazīmes organismā ir kopējš vājums, dažādas sāpes, nelabums un biežas saslimšanas. Stipras veselības atbalstam ļoti svarīgi regulāri attīrīt organismu no toksīniem.

Organisma detoksikācija var tikt veikta dažādos veidos. Jūs varat attīrīties ar tējām, gavēt vai pielietot īpašas diētas kopā ar speciāliem uztura bagātinātājiem un ārstniecības preparātiem. Viss tas dod ļoti labus rezultātus, ja tiek veikts ar ārsta kontroli.
Kāpēc uz pēdas?

Tradicionālajā austrumu 9ķīniešu) medicīnā tiek uzskatīts, ka uz pēdas ir punkti, kas atbild par visas cilvēka organisma orgāniem. tādējādi liekot plāksteri uz pēdas, mēs itkā izvelkam toksīnus no šiem orgāniem.
Grūtāk par visu ir izvest toksīnus, kas ir piestiprinājušies organisma audiem : smagie metāli (arsēns, dzīvsudrabs, svins, platīns un tā tālāk). Helātu terapija dod iespēju samazināt dzīvsudraba, arsēna un svina toksiskuma līmeni. Bet, noteikti, pats vienkāršākais un efektīvākais detoksikācijas veids ir toksīnu izvade ar Detox plāksteru palīdzību.

Tā kā Detox plāksteris ir paredzēts lokālam pielietojumam, var neuztraukties par to, ka tas negatīvi iedarbosies uz kādu citu ķermeņa daļu. Izmantojot plāksteri nekas nenonāk organismā, bet kaitīgas vielas tiek izvestas no tā.

Pieņemsim, ka Jūs pirmoreiz mēģināsiet Detox plāksteri. Ja Jūs piestiprināsiet to uz nakti, tad no rīta redzēsiet, ka baltā virsma ir kļuvusi tumša, brūna vai pat melna. Detox plāksteris nodrošina vienkāršu, bez iekšējas iejaukšanas, dabisko attīrīšanos.

Katrs plāksteris ir atsevišķā iesaiņojumā un katram plāksterim ir noplēšamais virsmas aizsargs. Detox plāksteri var līmēt uz ķermeņa daļām, kur izjūtamas sāpes (muskuļu, locītavas, hematomas (zilumi), sasitumi, tūskas, uzpampumi) vai arī uz citām ķermeņa daļām, lai izvestu no turienes toksīnus. Maksimālam efektam plāksteri vajag stiprināt pie pēdas.
Atkarībā no katra organisma individuālas uzņēmības detoksikācijas periods var ilgt no 2-3 dienām līdz 2-3 nedēļām un pat ilgāk, ja runa iet par nopietnu saslimšanu vai spēcīgu intoksikāciju. Tomēr rezultāti neliks sev ilgi gaidīt, un Jūs redzēsiet to pēc izmainījušās plākstera krāsas pēc tā izmantošanas - kad detoksikācija sāk sasniegt finišu, plākstera krāsa no rīta top atvien gaišāka, līdz paliek gandrīz balta.

Kad Detox plāksteris sasilst no ķermeņa temperatūras, ādas poras paplašinās, ļaujot organismā sakrātiem "atkritumiem" iziet pa tām pateicoties asins un limfātiskās sistēmas osmotiskā spiediena iedarbībai.

Daudzi bija pārsteigti par Detox plākstera brīnišķīgām iespējām atveseļošanas sfērā. Tas palīdz atvieglot lokālas sāpes un samazināt emocionālo diskomfortu un trauksmes izjūtas. Līdzīgi tam, kā sautējoša komprese "izvelk" indi pēc klaburčūskas kodiena, Detox plāksteris nomierina, atvieglina un izved no organisma toksīnus.

Apvienojot tradicionālo medicīnu un mūsdienu zinātni, plākstera izstrādātāji centīgi izvēlējās vairāk kā desmit dabisko ārstniecisko ingredientu uz augu valsts un minerāļu bāzes. Rezultātā tie ieguva drošu un efektīvu līdzekli, kurš darbojas naktī, kamēr Jūs guļat.

Tāpat, kā gadījumos ar jebkādu produktu veselībai, svarīgu lomu spēlē ingredientu kvalitāte. Detox plākstera sastāvā ir ne tikai reti augi, bet arī organiskas Dienvidamerikas sēnes, koksnes etiķis un pat sasmalcinātais pusdārgakmens turmalīns. Un svarīgāka ir pati Detox plākstera ingredientu kombinācija, kas arī rada so efektu.

SASTĀVS:

Koksnes etiķis un Bambusa pulveris

Iegūts no dzeltenā bambusa, dižskabārdža, ķirša un ozola koksnes sulas, tam piemīt rētu dzidinošais efekts, regulē iekšējo orgānu darbību. Šos etiķus izmanto Japānā kulinārijā un profilaktiski sakarā ar to dziednieciskām īpašībām. Etiķi, kuri ir ražoti ar tīra tvaika destilācijas procesa palīdzību, tāpat tiek izmantoti kosmētikā un ziepēs, jo etiķis faktiski mitrina un mīkstina ādu.

Turmalīns

Izdala infrasarkanos starus un negatīvos jonus, stimulē asinsriti, stimulē toksīnu izvadīšanu. Enerģijas magnētiskie viļņi, ko rada šis minerāls parādīja, kas palielinās metabolisms molekulārā līmenī ķermenī.

Hitozāns

Apveltīts ar unikālām absorbcijas spējām, iesūc un izved no organisma toksīnus. Šī viela ir iegūta no moluska un tiek izmantota daudzos atveseļojošos preparātos, lai palīdzētu izvadīt toksīnus, taukus, smagos metālus. Tā ir ārkārtēji universāla šķiedra, kas tiek izmantota brūču sadzīšanai. Pētījumos tika pierādīta hitozāna augstās spējas uzsūkt taukvielas. Hitozāns tiek pārdots diētisku produktu veikalos kā preparāts svara korekcijai, dēļ tā spējas sasaistīt taukus, kuri tiek izvesti no organisma.

Perlīts

Vulkāniskas izcelsmes materiāls.  Smalki dispersētais perlīts ir neaizstājams materiāls negatīvu jonu uzsūkšanai. Tam piemīt baktericīdas un atniseptiskas īpašības. Perlīts sekmē šlaku izvešanu no organisma.

Tīrs silīcijs

Pastiprina ārstniecības vielu cirkulāciju.

Pērļakmens

Šķidrina asinis un uzlabo plākstera absorbcijas spējas.

Vērmeles ekstrakts

Novērš nervozitāti, bezmiegu, stimulē aknu un gremošanu trakta darbu.

Negatīvais jona efekts

Tiek veikta osmotiskā toksīnu pārraide šķersām šūnas membrānai. Šis sastāvs paātrina un pastiprina toksīnu un sabrukuma produktu izvadi caur ādas porām.

Un vēl daudzi citi, kopā 30 ingredientu. Konkrēti šie plāksteri nāk no Ķīnas detoksikācijas institūta ražotnes.

Ar ko šie plāksteri "Detox system" atšķiras no līdzīgiem?

Kā jau minējām augstāk - tajos ir vairāk nekā 30 ingredientu un ļoti komplicēta ražošanas un sagatavošanas tehnoloģija. Ķīnā tiek ražoti arī tādi, kuriem ir 1-2-3 ingredienti, pašizmaksa - daži USD centi.. un simtiem un tūkstošiem tiek sūtīti uz Filipīnām un citām tādām "nabadzīgajām" valstīm. Tādi lētie ir pieejami arī pie mums Latvijā - sludinājuma dēļos un katalogos.

Komplektā 14 gab.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajā līdzeklī esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tas nav farmaceitisks medikaments.

Akūtu saslimšanu gadījumā obligāti griežaties pie sava ārsta, augstāk uzrakstītā informācija nav pamudinājums pašārstēties!
Keywords:
Detox plāksteri, detoksikācija, plāksteri uz pēdām, šlakas, šlakvielas, toksīni, toksīnu izvadīšana, smagie metāli, smago metālu izvade, organisma attīrīšana, sārmi, sārņi, sārņu izvešana, atkritumu izvešana, lieko tauku izvešana
Designed by Alex