Neslimo !!!
 

DAN WANG LI
- drakonu imperatora spēks - unikāla tinktūra vīriešiem

Atcerieties, ka uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu un nav farmaceitiski medikamenti !
No seniem laikiem, kad vēl nebija farmakoloģisko medikamentu, cilvēce mācījās izdzīvot, izmantojot apkārtējas pasaules dziednieciskas īpašības. Tika atrasts liels drogu daudzums, daudzas no kurām diemžēl, netiek izmantotas šodien. Un tās problēmas, kuras šodien mēģina ārstēt ar mākslīgi sintezēto preparātu palīdzību, var veiksmīgi risināt ar vairākām agrāk zināmajām drogām.

Tinktūra ir izveidota pēc senām ķīniešu drogu kanona receptēm un satur 9 augu un bebru muskusa izvilkumus 1:10 - 40-grādīgā spirtā.


Klikšķiniet uz jebkuas sastāvdaļas nosaukuma un iziesiet uz tās pilnu aprakstu.


Kopā šīs sastāvdaļas iedarbojas sinerģiski, t.i. pastiprina viena otras iedarbību.

Lieto pie urīna-dzimumorgānu saslimšanām - cistītiem, urīna nesaturēšanas, sāpīgas urinācijas (īpaši pēc operācijām), nieru slimībām, spermatorejas, priekšdziedzera hipertrofijas, prostatīta un kā afrodiziakālu (dzimumdziņu pastiprinošo) līdzekli. Sekmē labdabīgas priekšdziedzera hipertrofijas simptomu samazināšanu, uzlabo asinsriti mazā iegurņa orgānos un novērš stagnācijas parādības priekšdziedzerī. Uzlabo dzimumfunkcijas vīriešiem – potenci un mazina erektīlo disfunkciju, uzlabo spermatoģenēzi (speramas izstrādi) un tās kvalitāti. Uzlabo redzi un matu un nagu stāvokli.

Stimulē centrālas nervu sistēmas darbību, un īpaši galvas smadzeņu garozu, paaugstina izturību pie fiziskas slodzes, pazemina noguruma izjūtas, regulē asinsspiedienu, palēnina sirds ritmu un palielina pulsācijas amplitūdu, paplašina perifēros asinsvadus un palielina asinsrites ātrumu, kuras samazināšanās gadu gaitā  ir viens no erektīlās disfunkcijas cēloņiem.

Bez tam ir lielisks adaptogēns un imunitātes stiprinātājs, visu organisma audu atjaunotājs un audzēju inhibitors.

Ir pieejams tinktūras veidā (50 ml) un sausa drogu maisījuma veidā - pašrocīgas tinktūras izgatavošanai.

Kā tinktūru lieto:
pa 20-25 pilieni uz ēdamkaroti ūdens 1 reizi dienā no rīta tukšā dūšā, apm. 30 min. pirms ēšanas. Kurss 1 mēnesis. Gadā 2-3 kursi.

Pašrocīgai tinktūras izgatavošanai:
Maisījumu iebērt 1-litrīgā stikla burkā un apliet  ar 0,5 l
40-grādīga degvīna. 2 nedēļas turēt tumšā vietā katru dienu sakratot trauku. Tad izkāst un lietot kā aprakstīts augstāk.
Sausā maisījuma daudzuma pietiek 400 ml tinktūras pagatavošanai.
keywords:
eadenoma, alerģija, apasiņošana, ārstē, ārstniecība, ārstnieciskās tējas, artērijas, asinsvadi, asinsvads, asinsvadu, dabīgās zāles, dabīgie preparāti, dakteris, drogas, dziedē, dziedniecība, dziednieks, dzimumtieksme, erekcijai, erekcijas pastiprināšana, erektīlā disfunkcija, impotence, imunitāte, izārstē, klimakss, klimaktērijs, libido, menopause, menopauze, nestāv dzimumloceklis, nestāv penis, palīdz risināt, pimpis, pipele, postmenopauze, potencei, potences uzlabošanas līdzekļi, premenopauze, priekšdziedzeris, problēmas ar erekciju, prostata, postatas adenoma, prostatas hiprplāzija, prostatas vēzis, puisim vīrietim nestāv, sirds, slimības, smadzeņu, tautas līdzekļi erekcijas atjaunošanai un uzlabošanai, tonizējošs, uztura bagātinātāji vīriešiem erekcijas problēmas, vēnas, vēzis, vīriešu veselībai, zāļu tējas
Atcerieties, ka jebkuru slimību ir daudz vieglāk novērst, nekā ārstēt. Nākotnes medicīna - tā ir medicīna, kura atzīst dabas dziedinošo spēku. Patiesi ceram, ka šīs produkcijas izmantošana nesīs veselību un labumu Jums un visai Jūsu ģimenei.

Jebkura norāde uz terapijas īpašībām, kas piemīt šajos preparātos esošajām aktīvajām vielām, ir balstīta uz informāciju, kas iegūta no autoritatīviem avotiem, taču tie nav farmaceitiskie medikamenti.

Informācija saitā nav pamudinājums uz pašārstēšanos un pirms jebkādu preparātu lietošanas nepieciešams konsultēties ar speciālistu.

Veselību Jums un ilgu mūžu!
Designed by Alex